Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Зубні пасти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зубна паста є основним засобом для чищення та профілактики вашого зубного ряду. Зараз це незамінний засіб чищення в усьому світі і, швидше за все, ще буде таким дуже довго. Розвиток зубних паст настільки стрибнув уперед, що тепер вони не лише допомагають видалити наліт із зубної емалі, а й прибирати неприємний запах з рота, лікувати ясна та впливати на мікрофлору рота.

Які бувають зубні пасти?

Зубні пасти класифікуються за декількома основними критеріями. Одна частина паст варто застосовувати, виходячи з особливостей ротової порожнини рота. Інші пасти носять профілактичний і лікувальний характер, що тісно пов'язане з певним захворюванням людини. Комбіновані пасти поєднують у собі перші два різновиди.

Основні типи паст сучасних зубних паст:

  • Відбілююча зубна паста. Має високий абразивний ефект для миттєвого відбілювання зубів. Такими пастами не варто часто користуватись, інакше з'явиться ризик пошкодження емалі зубів. Використовуйте лише при необхідності відбілити ділянки зуба.
  • Зубна паста для чутливих зубів. Застосування рекомендується людям із чутливими нервовими закінченнями у пульпі. Засіб заспокоює нерви, не даючи їм яскраво виявлятися у процесі чищення.
  • Від пародонтозу та запалення ясен. Носить лікарський характер. Алантоїн та бісаболол, що входять до складу пасти, борються із запаленням, а хлоргексидин знищує хвороботворні бактерії.
  • Від кровоточивості ясен має щось схожі характеристики з пастою від пародонтозу, але відіграє ключову роль у профілактиці, а не лікування хвороб з яснами.
  • Паста з комплексним захистом – універсальні зубні пасти для чищення зубів, свіжості дихання та профілактики захворювань.
  • Зубна паста із фтором. Речовина фтору блокує руйнування зубної емалі бактеріями. Заспокоює ваші ясна при пошкодженні.

Зубна паста може відрізнятись і по консистенції речовини. Більш щадні на кшталт пасти позбавлені абразивних мікрочастинок, а дитячі пасти мають повітряну структуру. Залежно від переваг, ви можете вибрати пасту з різними запахами, які вам сподобаються, це не вплине на ефективність засобу.

Дитяча зубна паста

Зуби та ясна дітей на відміну від дорослих ще не насичені такою кількістю мінералів і більш схильні до вразливостей. Відповідно, і вимоги до зубних пастів формулюються з окремою увагою. Дитячі пасти не містять у складі агресивних частинок, що унеможливлює пошкодження ясен та емалі. Багато паст настільки безпечні для дітей, що їх склад не шкідливий, навіть якщо дитина ненароком проковтне якусь кількість пасти.

Оскільки діти постійно зростають і змінюються особливості організму, то зубні пасти ділять на короткі вікові інтервали. Вже ближче до підліткового віку різниця між дитячими та дорослими пастами нівелюється. Градація починається з віку:

  • від 2 до 4 років;
  • від 5-ти до 8-ми років;
  • від 8 до 14 років;

Варто додати, що дитяча зубна паста, як і все дитяче має гарні малюнки, візерунки та форму, щоб ваша дитина з дитинства звикала дружити із зубною пастою та щіткою. Привчання дитини правильно користуватися зубною щіткою та пастою має дуже велику вагу. Виконання елементарних повсякденних зобов'язань формується у дитинстві, і якщо правильно не привчити дитину, то в майбутньому їй доведеться часто заглядати до кабінету стоматолога.

Де придбати зубну пасту в Україні?

У мережі магазинів OnePrice вам зможуть запропонувати великий вибір відомих зубних паст для будь-якого віку, особливостей і проблем. Каталог сайту має просту навігацію, яка допоможе вибрати відповідну пасту. Але навіть якщо ви не визначилися з вибором, колл-центр магазину допоможе вам поставити всі крапки над цією проблемою. Найкращі зубні пасти за прийнятними цінами та з доставкою у всі точки України. Якщо головне не тільки якість товару, а й обслуговування, то OnePrice чекає на вас з нетерпінням.

Наверх