Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Зошити

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Під час записів та конспектування користувач зошита ще раз відтворює інформацію в голові, і таким чином це відкладається в глибинах пам'яті, що допомагає краще запам'ятовувати цю інформацію і корисно позначається на довгостроковій пам'яті. Всі записи залишаються на папері і завжди можна повернутися до повторення, якщо щось забулося.

У навчальних закладах зошити використовуються для конспектування пройденого матеріалу, для вирішення завдань як словник і для контрольних завдань. Якщо це перші шкільні заняття листа для дитини, спеціальні зошити допоможуть вивчити як пишуться літери та відпрацювати почерк.

Так само зошити використовуються в побуті, офісах, бухгалтерії та на виробництвах для ведення обліків, для запису та вирішення завдань, для ведення щоденника, для списку справ щоб планувати свій робочий графік та багатьох інших робочих моментів, які знадобиться записати. На курсах під час конспектування лекцій, на яких лектор може швидко подавати важливу інформацію, щоб виділити для себе важливе і нічого не прогаяти так само потрібен зошит. Часто домогосподарки використовують звичайні зошити для зберігання рецептів приготування їжі.

Учнівські зошити та їх різновидизошит в клітинку

Під кінець літа кожен батько намагається забезпечити свою дитину всіма необхідними засобами для продуктивного навчання і що дитина ні в чому не потребувала. У школах за період навчання списуються понад сотню зошитів. Для основних предметів на кшталт математики, літератури та історії часто використовуються товсті зошити, які можуть залишатися у використанні протягом кількох класів.

Стандартні зошити бувають на 12, 18, 24, 36, 48 та 96 аркушів. За частіший перед закладом зошита на певний предмет вчитель пропонує використовувати той чи інший зошит, який краще підійде на період вивчення предмета. Так що, якщо ви не знаєте який зошит варто придбати, можливо варто закупити вироби з різною кількістю аркушів, щоб не промахнутися і не докуповувати повторно.

Серед асортименту можуть бути представлені товари різного формату. В основному використовується стандартний формат А5, але буває випадки, коли зошит А4 буде зручнішим, наприклад, для креслення або для старших класів, у вищих навчальних закладах або якщо цього вимагає викладач.

Залежно від предмета також можуть знадобитися предметні зошити для школи з різною ліновкою:

  • для математики основним є зошит у клітину;
  • для літератури чи української мови знадобиться зошит у лінію;
  • також якщо ваша дитина тільки почала навчатися, їй знадобиться вивчати основи листа та каліграфії, для цього служить зошит у косу лінію;
  • для уроків музики або занять на музичному інструменті знадобиться нотний зошит.

зошит для хлопчиків з машиною

Як вибрати зошит

Насамперед при виборі зошитів на сайті або в магазині ви бачите обкладинку зошита. Обкладинка має твердішу основу і служить для захисту внутрішніх, м'якших і чистіших листів. Також сучасні обкладинки мають тисячі різних варіацій, що відрізняються своїми кольорами та малюнками на передній частині обкладинки.

Вибираючи товар для дитини краще, щоб це була красива та стильна обкладинка, яка завжди радуватиме малюка. Для дівчат це можуть бути обкладинки з барбі, квітами чи обкладинки спокійних пастельних тонів. Для хлопчиків це можуть бути роботи, машини або темні тони обкладинки. Зверніть увагу на наявність полів для підпису на передній обкладинці зошита, особливо якщо це схожі між собою зошити з невеликими відмінностями. Вони потрібні, щоб розрізняти їх між собою та під час перевірки робіт, щоб викладач зміг визначити зошит учня. Так само при втраті підписаний виріб буде простіше повернути його власнику. На полях може розміщуватись ім'я та прізвище, назва предмета, номер класу та інша потрібна інформація.

Зверніть увагу! Часто обкладинки виготовляються із дуже гладкою зовнішньою поверхнею. У таких випадках намагайтеся не використовувати ручки з гелевим чорнилом, а після підписання дайте чорнилу трохи часу щоб підсохнути перш ніж помістити його у вузький простір. В іншому випадку можуть виникнути ситуації, коли напис стирається або розмазується і псує зовнішній вигляд предмета.

На задній стороні зошита має бути корисна інформація від виробника, що також свідчить про якість такого продукту: країна-виробник, штрих-код, кількість листів, бренд. Також на задній стороні обкладинки може розміщуватися корисна інформація для користувача, наприклад, таблиці множення, поділу, таблиця Менделєєва, алфавіт різними мовами та ін.

Якісні зошити відрізняються міцністю листів та обкладинки. Листи повинні бути міцними, не надто тонкими, щоб чорнило не перебивалося на іншому боці листа, не надто гладким і трохи шорстким. Скоби повинні бути загорнутими всередину і міцними, щоб листи не виходили за обкладинку і не проверталися по колу.

Купити зошити на сайті OnePrice

Купуючи вироби для дітей, не забувайте про те, що це повинні бути красиві зошити, які сподобаються вашій дитині. Такі вироби дитина берегтиме, цінуватиме і не захоче розмальовувати або псувати зовнішній вигляд ручкою. На нашому сайті OnePrice ви зможете знайти асортимент товарів, який зможе задовольнити потреби вашої дитини та убезпечити роботу з паперовими виробами. Також для швидкого пошуку певного товару ви можете звернутися до пошукового рядка в шапці сайту, вписавши туди ключові слова, наприклад – «зошити красиві» або «шкільний зошит». Через секунду ви побачите відповідні та схожі вашому запиту товари на вибір. Визначившись із вибором, ви можете додати товар у кошик і продовжити пошук на сайті або купити зошит в один клік, натиснувши кнопку «Купити». Заповнивши дані про спосіб доставки, кур'єром, засобом самовивозу або в відділення нової пошти та вказавши адресу доставки вже найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами, уточнить деталі замовлення і ваше замовлення почне оброблятися. Так само ви можете поставити позначку, щоб замовлення почало збиратися без дзвінка, у випадку, коли це лише один або кілька недорогих товарів, які не вимагають додаткових консультацій.

 

Наверх