Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Затиски для пакетів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чи допоможуть продовжити свіжість продуктів затискачі для пакетів?

Різнокольорові затиски для харчових пакетівБагато продуктів слід зберігати в сухому, герметичному контейнері. Кава, чай, крупи, сухофрукти та хліб при правильному зберіганні залишаться свіжими протягом тривалого часу. Однак контейнери необхідних розмірів не завжди є в наявності. Як альтернативу можна використовувати та звичайні пакети. Іноді виробники товарів додають до пакетів різноманітних липкі стрічки, що дозволяють щільно закрити продукт. Однак, такі стрічки від частого відкривання/закривання швидко втрачають свої властивості.

Так, як можна їх щільно закрити? Ось тут і може стати в пригоді вдосконалений бабусин засіб.

Виробники вже давно розв'язали це питання. Зараз в інтернет-магазинах стали досить популярними спеціальні затискачі для пакетів. Вони щільно закривають пакет, внаслідок чого відсутній приплив повітря і туди не потраплять комахи. Крім цього, завдяки такому, здавалося б, нехитрому пристрою вміст пакування не розсиплеться і не розіллється. Затискачі для пакетів є надзвичайно елементарними у використанні, достатньо помістити продукт у пакет, а потім просто закрити фіксатор поверх нього.

Фіксатор/затиск для пакетів також можна використовувати для герметичного закриття таких рідких продуктів, як молоко. Більш того, при правильному використанні продукту рідина не проллється навіть якщо постаратися.

Затискачі для пакетів: як улаштований механізм?

Затискачі для пакетів зазвичай мають два виступаючі пази з одного боку і три з іншого.

Пази розташовані так, що вони щільно входять між пазами на протилежному боці фіксатора.

В результаті пакет між двома сторонами затиску тричі фіксується і надійно закривається. Зняти таку кліпсу з пакета, як і зірвати її досить складно.

 

Переваги використання фіксаторів для пакетів

Затискачі для пакетів мають безліч переваг:Затиски-рачки для пакетів

1. Простота використання. Такі фіксатори досить прості у використанні. Вони мають доволі примітивний, але корисний механізм, яким може користуватися кожен. З такими затискачами не треба зав'язувати на вузлики пакети та потім мучитися з їх розв'язуванням.

2. Універсальність. Такі затискачі здатні захистити практично будь-які продукти від довкілля. Їх можна використовувати для пакетів з молоком, крупами, макаронами, насінням, борошном, пельменями і т.д.

3. Габарити. Такий нехитрий пристрій не займає багато місця на вашій кухні.

4. Строк служби. Затискачі для пакетів призначені для багаторазового використання та можуть прослужити вам роками.

5. Вартість. Звичайно ж, найвагоміший аргумент на користь таких фіксаторів для пакетів – це їх низька вартість. Вона може варіюватись від 25 до 100 грн за цілу упаковку таких корисних пристроїв.

6. Розміри. Затискачі бувають абсолютно різних розмірів. Найменші добре використовувати для спецій та приправ. А ті, що більше – для пакетів з молоком чи кефіром.

7. Матеріал. З яких матеріалів може бути затискач для пакетів? Пластиковий затискач, наприклад, є найпопулярнішою моделлю серед покупців. Однак на ринку можна зустріти і моделі із металу або силікону.

8. Кольори. Завдяки різним кольорам можна позначити вміст пакетів.

9. Чистота. Кліпси можна мити в посудомийній машині або обполіскувати під водою.

10. Заморожування. Пакети із затискачами можна поміщати в морозильну камеру. Навіть короткочасне заморожування не зашкодить затискачам. Їх можна легко відстебнути після вилучення з холодильника.

 

Як ще можна використовувати затискачі для пакетів?

Фіксатори для пакетів добре підходять для видавлювання надлишків зубної пасти. Зробити це дуже просто: закріпіть затискач на кінчику тюбика та поступово розтягуйте до місця видавлювання пасти. Такий спосіб можна застосувати до будь-якого тюбика, будь то гірчиця, фарба, клей і таке інше.

Основний принцип затискача полягає в тому, що його можна затягувати з обох боків. За таким же принципом працюють і жіночі шпильки. У більшості випадків замість цього аксесуара можна використовувати затискач для пакета. Вам просто слід вибрати відповідний розмір для зачіски.

Крім перерахованих вище способів використання, ви можете застосувати простий затискач для пакетів при фіксації проводів або навушників. Вони допоможуть акуратно зафіксувати кабель, щоб він не заплутався під час транспортування.

Наверх