Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Запальнички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Запальнички на перший погляд є простим виріб, який призначений для отримання вогню. Однак існують певні нюанси, які слід взяти до уваги, якщо ви хочете купити по-справжньому якісний виріб. У такому випадку ми маємо на увазі не ті екземпляри, які реалізуються у кіосках та на касі супермаркетів. Якісну та стильну модель придбати можна виключно у спеціалізованих магазинах, де продаються моделі від відомих компаній. Нерідко ці аксесуари можуть подаватися як презент. Тому на тему вибору, щоби такий подарунок порадував власника надійністю, поговоримо далі. Запальнички

Запальнички – чим заправити?

Основним критерієм вибору відповідної моделі є тип палива, що використовується. Виходячи з цього аспекту запальнички поділяють на газові та бензинові. Моделі на бензині вирізняються простим принципом роботи. Основною перевагою є стійкість до вітру. Але є й суттєва вада – запах бензину. Саме тому курцям вони не завжди підходять. Однак якщо говорити про дорогі моделі, виробники за рахунок особливої конструкції корпусу намагаються мінімізувати прояв запахів.

У газових запальничках паливо виходить не за ґнотом, як у бензинових аналогах, а через клапан. Поділяють газові моделі на турбовані та звичайні. Безперечною перевагою турбо-запальничок вважається стійкість до вітру.

Якщо говорити про заправку, для брендових моделей краще використовувати ізобутан. Не найкращим рішенням буде застосування дешевих газових сумішей, тому що через це може змінитися тиск та термін служби комплектуючих елементів. Через прискорене зношування запальничку доведеться здавати в ремонт або зовсім замінювати на нову. Тому краще не ризикувати і не економити на витратних компонентах. Якщо ж розглядати бензинові моделі, найкраще підходить оригінальний бензин. Тобто віддавати перевагу рекомендується сумішам від бренду-виробника. В іншому випадку дешевші аналоги можуть пошкодити фетиль. В результаті до запаху бензину додатися ще й кіптяву.

Запальнички – механізм запалу

Виходячи зі способу підпалу газові запальнички розрізняють такі типи:

  1. Кремнієві. Дані варіанти працюють аналогічно бензиновим — за рахунок висікання іскри шляхом тертя колеса про кремінь. Такі моделі мають деякі недоліки – можуть пошкодити манікюр та прийти у непридатний для використання стан при забрудненні.
  2. П'єзоелектричні. Ці моделі відрізняються зручністю використання, так як для подачі полум'я достатньо натиснути на кнопку. Дані моделі відрізняються довговічністю, стійки до перепадів вологи.
  3. Сенсорні. Активація відбувається за рахунок торкання пальців. Запальнички працюють за принципом п'єзоелектричних, проте потребують частої зарядки або заміни батарейок.

Де придбати запальнички?

Купити запальнички можна в інтернет-магазині OnePrice. У нашому каталозі ви знайдете як стильні аксесуари, так і запальнички для плити. Ціновий спектр досить широкий, що дозволяє кожному покупцю підібрати оптимальне рішення. Ми доставляємо замовлення по всій Україні Новою Поштою, Укрпоштою та кур'єрськими службами. Якщо у вас залишилися додаткові питання, телефонуйте. Наші консультанти допоможуть вам корисними порадами та рекомендаціями.

 

 

Наверх