Який ліхтарик купити

 

Зміст

 

 

ВСТУП

 

Сьогодні про те, що має бути у кожному будинку. Ліхтарик - це мастхев для кожної людини і має лежати поряд із аптечкою. Як ми любимо говорити: "про всяк випадок".

 

Ліхтарик часто зустрічається у списку обов'язкового спорядження для різних заходів поза домом: з ним ти можеш переглянути місцевість, висвітлити шлях і навіть подати сигнал допомоги.

 

Також і в повсякденному житті стане незамінним помічником, коли тобі потрібно полагодити машину, вирушити із друзями на нічну велопрогулянку. Ну і як мінімум, ти не пошкодуєш про покупку, коли в квартирі пропаде світло.

 

Які бувають ліхтарики?

 

Здавалося б, що може бути простіше, ніж ліхтарик? Але все не так просто, як здається:

 

 • Ліхтар-брелок
 • Кишеньковий ліхтарик
 • Туристичний ліхтарик
 • Ліхтар для дайвінгу
 • Тактичний ліхтар (для стрільців, що підсвічують ціль)
 • Налобний ліхтар

 

 

Існує навіть ліхтар-шокер. Підібрати та купити ліхтарик ви можете у нашому інтернет-магазині.

 

НАЙБІЛЬШИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЛІХТАР

 

Якщо ти згоден, що ліхтарик необхідний, але поки не вирішив, який вибрати, щоб став у нагоді, радимо купити налобний ліхтар.

Налобний ліхтарик – світло, яке завжди з тобою. Універсальний помічник, який забезпечить вільні руки та точне, спрямоване джерело світла.

 

 

Характеристики ліхтарика, НА ЯКІ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

 

Якщо ти вже точно знаєш, який ліхтарик потрібен тобі, тоді нагадаємо, що перед тим, як купити ліхтар, дуже важливо звернути увагу на такі характеристики:

 

 • Потужність. Чим потужніший ліхтар, тим яскравішим буде освітлення. Звичайно за умови повного заряду.
 • Дальність світлового променя. Допоможе визначити відстань, яку освітлює ліхтар. Існує три типи дальності: ближній, далекий та змішаний. Ближній підійде для того, щоб комфортно працювати з ближніми об'єктами, подивитися карту, наприклад. Промінь світла широкий і не надто яскравий. Далекий буде актуальним для велосипедистів або бігунів, освітлюючи дорогу попереду. Змішаний зручний у русі, коли потрібно одночасно бачити те, що попереду, і те, що під ногами.
 • Вага. Чим легше ліхтарик, тим менше він відчувається на голові, відповідно і зручніше. Найлегші налобні ліхтарі – ті, які мають 1-2 режими.
 • Ступінь захисту корпусу від вологи та пилу. Варто докладно ознайомитися з цими характеристиками, особливо якщо ви купуєте ліхтарик на голову для конкретних цілей. Адже якщо ви зібралися в похід, то краще бути впевненим, що, потрапивши під дощ, ви не залишитеся без джерела світла. Якщо ж вирішили придбати для використання вдома, можна не так сильно морочитися.
 • Матеріал. Найчастіше зустрічається пластиковий корпус, а налобний ремінь із еластичної гуми.
 • Час роботи. Перед тим, як купити налобний ліхтар, важливо пам'ятати, що яскравіше світить, тим швидше з'їдає батарейку. Рекомендуємо звернути увагу на моделі ліхтарів, які вміють працювати на кількох рівнях потужності.
 • Тип живлення. З цією характеристикою ви точно знайомі, елементом живлення може бути акумулятор або батарейка.

 

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

 

Ліхтарик на голову вибирають найчастіше саме тому, що руки з ним залишаються вільними. Проте налобний ліхтарик має й інші переваги, про які багато хто не знає.

 

Наприклад, у більшості моделей присутні функції фокусування світла, а також регулювання яскравості та теплоти світлового джерела. Весь світ можна налаштувати виходячи зі своїх потреб.

 

Налобний ліхтарик чудово підходить для вечірніх пробіжок, ходьби, прогулянок із собакою, дороги, а також для професійної діяльності.

 

ВИСНОВОК

 

Про ліхтарі можна писати і говорити дуже багато, і хоч тема здається далеко не повсякденною, ти не раз скажеш і почуєш фразу "А де ліхтар?" в своєму житті.


А щоб не було відповіді "у нас його немає", рекомендуємо купити ліхтарик вже зараз і бути готовим до несподіваних поворотів долі.