Ніщо не зрівняється з переглядом фільму в кінотеатрі, проте дивитися фільми вдома часто зручніше, комфортніше та дешевше. Ви можете притиснутись з коханим один до одного, подивитися фільм наодинці, або ж запросити друзів на нічний кіномарафон. У будь-якому випадку вам потрібно буде вибрати чудовий фільм, підготувати атмосферу та приготувати смачні закуски.

 

cheval de Troie Un évènement Anoi home cinema experience rayon En  permanence Brasserie

 

ТОП фільмів для перегляду вдома

 

В гонитві за щастям

У головній ролі Вілл Сміт. Стрічка розповідає про людину, яка пройшла шлях від бідного торгового представника до успішного брокера. Головний герой безуспішно намагається продати свій винахід. Дружина йде, залишаючи його з 5-річним сином. Грошей не вистачає, і героя з дитиною виставляють на вулицю.

 

Втеча з Шоушенка

Найпопулярніша і найнеймовірніша історія за мотивами повісті Стівена Кінга. Невинно засуджений Енді Дюфрейн живе у в'язниці, і, здається, вже змирився зі своїм ув'язненням. Його життя влаштоване, побут налагоджений, є друзі, улюблена робота. Але не все так просто.

 

Прогулянка

Розповідь про французького канатоходця Філіпа Петі, який у 1974 р. задумав пройти по канату, натянутому між вежами-близнюками в Нью-Йорку. Висота понад 400 м над землею, вітер та жодної страховки.

 

Шеф Адам Джонс

Висококласному кухареві-перфекціоністу Адаму Джонсу для перемоги в цьому житті весь час чогось не вистачає. Якось, коли він зрозуміє, що це, він отримає заповітні три зірки Мішлен – найвищу кухарську нагороду.

 

Джой

Драма, заснована на історії Джой Мангано, нещасної матері-одиначки, яка довго не може вибратися з безгрошівя. Одного разу вона винаходить самовіджимаючу швабру - мрію кожної домогосподарки. Шлях до продажів виявляється довгим і важким, але зараз Джой володіє великим бізнесом.

 

Всесвіт Стівена Хокінга

Талановитому фізику Стівену Хокінгу ставлять смертельний діагноз. Лікарі впевнені, що з аміотрофічним склерозом хлопець проживе від сили кілька років. Проте вчений не тільки прожив довге та щасливе життя, але, незважаючи на повну нерухомість та неможливість розмовляти, став одним із найвідоміших учених.

 

Неймовірне життя Уолтера Мітті

Головний герой – звичайний, скромний, нічим не примітний чоловік. Він живе повсякденним життям без будь-яких цікавих подій. Його робота в журналі така ж нудна та одноманітна. Уолтер схильний багато мріяти, і у своїй голові він робить дивовижні подорожі, уявляє себе супергероєм, але в житті нічого подібного не трапляється. Але одного разу для випуску номера журналу йому потрібне фото, на пошуки якого він вирушить, навіть не підозрюючи, що ця подорож переверне його життя з ніг на голову.

 

Як створити атмосферу

Коли ви думаєте про похід у кіно, на думку спадають певні речі. Це образи, звуки та запахи: яскраві різнокольорові вогні, темрява кіноекрана. Таким чином, щоб створити автентичну атмосферу, необхідно закрити штори та стратегічно підібрати освітлення, щоб створити правильну атмосферу. Можна використовувати ліхтарики, гірлянди та свічки.

 

5 Tech Activities When Going Outdoors with Kids |BenQ Singapore

 

Ключовим фактором є комфорт, тому рекомендується підготувати велику кількість подушок та ковдр, пледи або покривала.

 

Спробуйте також безпечно накрити лампи кольоровими матеріалами, щоб створити в кімнаті різнокольорове освітлення та атмосферу. Але будьте обережні з цим і подбайте про свою безпеку.

 

І, звичайно, закуски!

Це не похід у кіно без смачних закусок!

 

Це не обов'язково має бути просто попкорн у стилі кінотеатру, який ви їсте під час фільму. Проявіть творчий підхід і зробіть вдома кілька видів закусок на вибір, розберіть  кухонні шафи - це чудова нагода з'їсти всі пакети та заготівлі з їжею, які ви купували раніше.