Однією з головних причин купити настільні ігри є можливість проводити час у компанії людей, які вам подобаються. Чи то друзі, чи сім'я, вечір настільних ігор дає багато переваг. Усі присутні мають спільний проект у вигляді гри. Безпосередня близькість дозволяє жартувати та спілкуватися. І якщо гра хороша, це може призвести до дивовижних загальних спогадів цього вечора.

 

Проте всі ці веселощі можуть бути зіпсовані, якщо ви трохи не продумаєте вечір наперед, дозволите всім загрузнути в деталях правил, оберете не ту гру для своєї компанії.

 

 

Рекомендації для гарного вечора

 

Знайте свою аудиторію

Почнемо з того, що є найскладнішою частиною чудової ігрової вечірки - вибрати правильну гру або ігри, в які можна грати.

 

Заздалегідь подумайте про своїх відвідувачів та їх відносний рівень досвіду в настільних іграх. Може бути, що ви всі поділяєте любов до «Зоряних війн», тому можливо зараз найкращий час, щоб зіграти в нову гру, що досліджує далеку-далеку галактику?

 

Якщо ви сумніваєтеся, вибирайте простіші ігри, а не складні.

 

Гостинний господар

Неважливо, чи збираєтесь ви разом зі своїми приятелями чи навіть із сім'єю — стара порада вашої мами залишається в силі: “Будь добрим господарем”. Витратьте час, щоб привітати людей, коли вони прийдуть, навіть якщо вони трохи запізняться, і ваша гра зупиниться. Переконайтеся, що всі запропоновані напої. Допоможіть усім почуватися бажаними за столом.

 

Настільні ігри - це лише частина гарного ігрового вечора. Основа вечора – це стосунки з людьми. Подбайте про те, щоб усі відчували себе як вдома, розслабилися та прагнули взяти участь у веселощі. Прості жести мають велике значення.

 

Встановіть часові рамки

Люди мають багато вимог до свого часу. Навіть ввечері цілком імовірно, що принаймні один з ваших гравців має причину, через яку йому потрібно рано вставати наступного дня. Необмежені ігрові сесії можуть стати причиною розчарування або нудьги, коли гравці відчувають, що не знають, у що вплутуються.

 

Але іноді ви просто не знаєте, скільки часу займе гра, або, можливо, це гра, в якій час гри залежить від кількості гравців. У цьому випадку розгляньте можливість встановлення орієнтовного часу закінчення. «Ми збираємося перемогти Ктулху до 23:00, а потім подивимося, як всі почуватимуться», — цілком прийнятна заява, і вона дає всім вашим гостям можливість залишити корабель у призначений час, якщо їм потрібно.

 

Підготуйте закуски

Є один важливий момент, який не береться до уваги новими гравцями. Тримайтеся подалі від липких закусок.

 

Спокуса перед тим, як ваші друзі прийдуть до вас на ігри, полягає в тому, щоб відправитися в магазин і завантажитися чіпсами, піцою, картоплею фрі з соусом, шоколадом або солодкими фруктами. Чудово і розумно подумати, щоб пригостити гостей закусками. Але досить неприємно чіпати карту, покриту жиром із сирного соусу.

 

 

Хороші варіанти закусок включають ягоди або виноград, несолоні горіхи, простий попкорн, желейні та мармеладні ведмедики, нарізаний сир, цукати. Неможливо зберегти ваші ігри в первозданному вигляді, але відверто брудні закуски навряд чи продовжать життя цій прекрасній настільній грі, яку ви щойно купили.

 

Нарешті, як господар, ви не повинні відчувати, що вам завжди потрібно готувати усі напої та закуски. Це може дорого обійтися, особливо якщо ви регулярно збираєтесь у себе вдома. Немає нічого поганого, щоб попросити людей добровільно принести певні варіанти їжі або напоїв.

 

І пам'ятайте - це лише гра

Це гріх, який схильні чинити навіть гравці-ветерани. Зануртесь у правила і механіку гри і пропустіть головне, навіщо ви тут - щоб добре провести час.

 

 

Зведіть до мінімуму дотримання правил. Деякі ігри дійсно вимагають уваги до деталей та невеликих відмінностей, але не дозволяйте розбіжностям щодо цих відмінностей зіпсувати вечір.

 

Зосередьтеся на веселощах та на побудові стосунків, які змусили вас запросити цих людей до вашого столу.