Навіщо потрібно носити сонцезахисні окуляри?

Як вибрати дитячі сонцезахисні окуляри?

Як вибрати чоловічі сонцезахисні окуляри?

Як вибрати жіночі сонцезахисні окуляри?

Підсумки

 

З настанням теплих днів у багатьох буквально піднімається настрій. Це зовсім не дивно, літо у більшості асоціюється з періодом відпусток, поїздками на курорти та відпочинком. Але складно уявити собі відпочинок на пляжі без такого незмінного атрибуту, як сонцезахисні окуляри. Саме критеріях вибору ми поговоримо далі детальніше.

Навіщо потрібно носити сонцезахисні окуляри?


Перш ніж поговорити про тонкощі вибору, пропонуємо спочатку розібратися в тому, для чого ж потрібні сонцезахисні окуляри. Отже, первинним завданням даних виробів є забезпечення захисту очей впливу яскравих сонячних променів. Тому цілком очевидно, що ці аксесуари сьогодні мають великий попит на ринку. Це не лише функціональна річ, а й невід'ємна частина іміджу. Крім цього, носити окуляри рекомендують і косметологи, оскільки під впливом яскравого сонця очі постійно перебувають у напрузі. При цьому зіниця повинна буде надмірно звужуватися. Часте примружування сприяє утворенню безлічі дрібних мімічних зморшок навколо очей. А позбуватися такої неприємності досить складно. З наявністю очок із подібними проблемами значно менше ймовірності зустрінеться. При цьому, якщо купити сонцезахисні окуляри, ви зможете зберегти яскравий первозданний колір райдужної оболонки.

Також варто виділити ще один незаперечний плюс окулярів для сонця. Суть полягає у наявності спеціальних магнітних точок на переніссі людини. При натисканні на них людина автоматично заспокоюється і стає менш агресивною.

Сонцезахисні окуляриОкуляри від сонця

Як вибрати дитячі сонцезахисні окуляри?


Багато батьків постають перед питанням, очі дитини також потребують захисту від сонячного світла або ж окуляри є лише іграшковим аксесуаром? Офтальмологи стверджують, що дитячі окуляри від сонця мають входити до переліку обов'язкових покупок на літо. Дитячі кришталики дуже сприйнятливі до ультрафіолету, тому вразливі. Як вибрати потрібну модель для молодих модників? Слід звернути увагу до три основних аспекта:

 1. Комфорт. По-перше, щоб у цьому, досить просто приміряти аксесуар. Вони не повинні спадати під час поворотів та нахилів, і при цьому вони в жодному разі не повинні тиснути. Також важливо набувати нових моделей зі зростанням дитини, оскільки сонячні окуляри старі згодом будуть малі.
 2. Гіпоалергенність. Цей параметр залежить безпосередньо від матеріалів, що використовуються при виготовленні. Рекомендується надавати перевагу моделям від надійних виробників, які мають гарну репутацію на ринку.
 3. Безпека. Лінзи повинні бути виготовлені з високоякісного полікарбонату. Саме йому, а не склу, слід віддавати перевагу при виборі дитячих окулярів від сонця. Скло може розбитися і травмувати дитину.

Якщо говорити про оправу, сучасні виробники у виробничому процесі використовують переважно пластик чи сплав металу та нікелю. Бажано, щоб дужки були максимально гнучкими, і їх поверхню було нанесено гума. Для старших дітей можна сміливо підбирати моделі з металевою оправою.

Як вибрати чоловічі сонцезахисні окуляри?

Чоловічі окуляри від сонця не тільки виконують практичну функцію, але й надають образу брутальності та мужності. Однак є ймовірність того, що ефект може бути протилежним, якщо помилитись на момент підбору. Для запобігання подібним конфузам пропонуємо розглянути, як підібрати чоловічі сонцезахисні окуляри за типом обличчя:

 1. Кругле. Оскільки серед особливостей виділяють пропорційність довжини та ширини, бажано віддавати перевагу моделям, що подовжують обличчя. Рекомендуються прямо- та гострокутні оправи, які відрізняються високо посадженими дужками. Круглі та вузькі оправи з широкою перемичкою навряд чи потішать вас зображенням у дзеркалі.
 2. Овальне. У такому разі підібрати оптимальне рішення максимально просто завдяки ідеальним пропорціям. Чоловіки можуть вибирати прямокутні, круглі оправи, метелики, краплі, авіатори та багато інших варіантів. Однак краще все-таки уникати надмірно масивних моделей.Ова
 3. Квадратне. Важливо пам'ятати, що важливим завданням окулярів є візуальне пом'якшення контурів обличчя. Тому краще відмовитися від прямокутних і мініатюрних окулярів. Рекомендуються авіатори, котячі, метелики та безоправні окуляри.
 4. Трикутне. Така форма обличчя характеризується широким чолом та загостреним підборіддям. При правильному доборі окулярів можна зробити більш пропорційним. Рекомендуються круглі, овальні, прямокутні моделі. Також добре виглядають авіатори.

Але в першу чергу все-таки варто керуватися власними уподобаннями та смаками. Бажано приміряти кілька моделей, щоб визначитися з вибором. Також особливо важливим критерієм є комфорт, тому що навряд чи вас радуватиме краса аксесуара, якщо дужки тиснуть.

Як вибрати жіночі сонцезахисні окуляри?


Вибираючи жіночі сонцезахисні окуляри, слід керуватися насамперед формою обличчя. Якщо не врахувати цей момент, то навіть трендові моделі можуть виглядати смішно і некрасиво. Отже, давайте перейдемо безпосередньо до вибору:

 1. Овал. Це найзручніша форма, тому що до неї підійдуть практично будь-які окуляри. Тому щасливі власники овальної особи можуть регулярно експериментувати з різноманітністю аксесуарів.
 2. Подовжена. Така форма відкриває перед представницями прекрасної статі широкий спектр моделей. Однак важливо враховувати, що основним завданням аксесуарів є візуальне зменшення довжини обличчя. Тому рекомендуються круглі, прямокутні та квадратні моделі.
 3. Прямокутник. Радять жінкам з таким типом обличчя вибирати овальні та круглі оправи, в яких дужки кріпляться посередині або вгорі. Добре будуть виглядати безободкові варіанти.
 4. Трикутник. Для особи у формі серця при виборі важливо врахувати необхідність урівноваження вузького низу та широкого низу. Тому відмінним рішенням є заокруглені оправи з низькою посадкою. Також чудовим вибором будуть авіатори.

Підсумки


Сучасні виробники регулярно радують покупців модними трендами та новинками. Але не найкращим рішенням є гонка за модою. Набагато важливіше підібрати модель, в якій ви зможете почуватися максимально комфортно, і яка йтиме саме вам.