Що потрібно купити для собаки або цуцика?

Нове цуценя у вашому домі — це неймовірно бентежливий час, наповнений сміхом, обіймами, веселощами та тим безпомилковим (і чарівним) запахом цуценя! Але догляд за твариною пов’язаний з певною мірою відповідальності, і важливо підготувати свій дім і сім’ю до її появи.

Цуценятам, як і немовлятам, потрібно багато речей. Їм необхідні миски з їжею та водою, ласощі, іграшки тощо, щоб насолоджуватися здоровим і насиченим життям у своєму новому домі.

Якщо ви вітаєте вдома свого першого цуценя або раніше не складали такий список покупок, можливо, ви не знаєте всього, що вам потрібно до їхнього приїзду. Нехай цей контрольний список для цуценят буде вашим порадником. Отже, що потрібно для собаки у вашому домі? Читайте далі.

Корм для цуценят

Маленькі собаки потребують правильного харчування, щоб рости здоровими та жвавими. Аби уникнути розладу животиків у період, який і без того може бути стресовим, обов’язково підготуйте вдома ту саму їжу, на якій вирощувалося ваше цуценя. Коли він або вона вже ознайомляться з вашим будинком, поговоріть зі своїм ветеринаром про найкращі варіанти корму та його особливі потреби. Спеціаліст може порекомендувати спеціальні суміші для цуценят і дати поради щодо того, як з часом правильно змінити їх корм.

Ласощі для собак

Будь-які ласощі для цуценят відіграють важливу роль у вихованні вашого нового компаньйона. Шукайте м’які ласощі, які можна жувати, з низьким вмістом жиру та калорій. Пам’ятайте, що хоча ласощі допомагають налагодити зв’язок і зміцнюють позитивну поведінку під час навчання, вони не повинні складати понад 10% від загального раціону вашого вихованця.

Жувальні кістки для собакЖувальні ласощі для собак

Миски для їжі та води

У вашого цуценяти повинні бути спеціальні миски для їжі та води. Ці чаші повинні бути виготовлені з нетоксичних матеріалів і легко митись. Крім того, важливо вибрати правильний розмір мисок відповідно до породи та розміру вашого цуценяти. Хоча миску з їжею можна поставити лише під час їжі, свіжа вода завжди має бути доступною. Якщо ви виявите, що цуценя їсть занадто швидко, подумайте про миску для повільного годування, розроблену таким чином, щоб допомогти вашому цуценяті їсти в більш відповідному темпі.

Миски для корму та води рожевіМиски для корму та води зеленіМиска для тварин з нержавіючої сталі

 

Нашийник, шлея та повідець

Прогулянки з новим цуценям — це чудовий спосіб активізуватися, це допоможе йому соціалізуватися та навчитися ходити з повідцем. Перш ніж вирушати, вам знадобляться безпечний і міцний повідець та нашийник. Якщо ваше цуценя дуже тягне повідець, запитайте кінолога або партнера магазину про альтернативні варіанти, які можуть допомогти перешкодити такій поведінці. Пам'ятайте, що нашийники повинні бути прикрашені заповненою ідентифікаційною биркою, яка містить ім’я вашого цуценяти та вашу контактну інформацію.

 

Нашийник для собаки чорнийПовідець для собаки зелений

 

Очисні засоби

Цуценят зазвичай не привчають до горщика, тому молоді батьки повинні передбачити майбутні нещасні випадки. Шукайте ензимний мийний засіб, який допоможе видалити плями від сечі, і дотримуйтеся очисних засобів, безпечних для тварин. Будьте готові до линяння та собачої шерсті у вашому домі. Можуть стати в пригоді пилотяги з можливостями збирання шерсті.

Іграшка для собаки

Усі собаки потребують розумової стимуляції, а іграшки — чудовий спосіб грати та спілкуватися з вашим новим цуценям. Шукайте іграшки, призначені для цуценят — зазвичай вони менші й краще справляються зі своїми щенячими зубами — і подумайте про інтерактивні ласощі та іграшки-головоломки, щоб зацікавити цуценя. Приділяйте час у свій день грі та створенню ваших нових відносин.

 

Іграшка для жування рожеваФрізбі для собак блакитнийМ'яка іграшка для собак фіолетова

 

Лежанка для собаки

Купити ліжко для собаки — це надзвичайно важлива задача. Ваше цуценя може відпочивати на ліжку протягом дня, і це може бути інше місце, яке вони знають як своє та доступне для перерв. Шукаючи правильну лежанку для собаки, переконайтеся, що вона підійде до породи та розміру вашого цуценяти в міру його росту, а також пам’ятайте, що деякі цуценята можуть вирішити гризти своє ліжко, якщо їх залишити наодинці. Покривало або ліжко з міцного матеріалу можуть бути найкращими для цуценят, в яких прорізуються зуби.

 

Килимок для тварин у вигляді кістки блакитнийКилимок для тварин у вигляді кістки бежевийКилимок для тварин у вигляді кістки рожевий

 

Шампунь і засоби для догляду

Навіть якщо ви плануєте водити цуценя на грумінг, у вас вдома повинні бути базові засоби для догляду. Шампунь для собак, гребінець, щітка та кусачки для кігтів є основними інструментами, які необхідно мати під рукою. Купаючи цуценя вдома, завжди використовуйте шампунь, призначений спеціально для собак. Ніколи не використовуйте людський аналог для свого цуценяти. Шампунь для людей може викликати подразнення та сухість чутливої шкіри вашого цуценяти. Крім того, використання спеціального шампуню для собак допоможе підтримувати pH-баланс для здорової шкіри та шерсті.

 

Щітка для вичісування шерсті блакитнаЩітка для вичісування шерстіЩітка для вичісування шерсті рожева

Ліки та профілактичні заходи

Поговоріть зі своїм ветеринаром про будь-які ліки та профілактичні засоби, які слід приймати вашому цуценяті. Це може включати профілактику бліх і кліщів і щомісячну профілактику серцевих гельмінтів. Важливо дотримуватися цих порад, щоб зберегти здоров'я свого цуценяти та захистити від поширених хвороб і паразитів.

 

Як підготуватися до появи нового цуценя?

Окрім покупки всього необхідного та підготовки до дресування, є певні приготування, які вам потрібно зробити, і речі, які ви повинні враховувати, приносячи додому нового домашнього улюбленця. Дотримуйтеся цих вказівок, щоб зробити перехід якомога плавнішим та спокійнішим:

  1. Облаштуйте свій дім. Виділіть кімнату або простір у своєму домі для цуценяти та його речей. Це місце повинно включати зону годівлі та лежанку. Переконайтеся, що воно близько до місця, де зазвичай збираєтесь ви та ваша родина, щоб ваше цуценя не почувалося ізольованим і самотнім. Використовуйте ворота або обмеження для цуценят, щоб заблокувати потенційно небезпечні зони, такі як сходи чи підвали. Обов’язково захищайте свій дім від цуценят, закріпивши шафи, прибравши дроти та видаливши будь-які токсичні рослини з місць, доступних вашому цуценяті.
  2. Знайдіть ветеринара. Ваше домашній улюбленець повинен бути оглянутий ветеринаром незабаром після того, як ви привезете його додому. Знайдіть ліцензованого ветеринара у вашому районі та домовтеся про зустріч, щоб ваш він міг зустрітися з вашим цуценям і провести загальний огляд.
  3. Налаштуйте свій графік. Будь-яка собака вимагає багато відданості та уваги. Встановіть розпорядок дня та розклад з іншими членами сім’ї та визначте обов’язки кожного. Якщо вам доводиться бути далеко від свого цуценяти протягом тривалого періоду часу через роботу, подумайте про те, щоб найняти довіреного няню для собак, який може прийти до вас додому, вигуляти цуценя та пограти з ним.