Для багатьох такі заняття, як медитація або йога, стали звичками, що змінюють життя, які допомагають заспокоїти розум і тіло під час стресу, тривоги або болю. Але чи знаєте ви, що в'язання може допомогти вам впоратися з проблемами психічного здоров'я?

 

Knitting As You Knit!The Result Was Great. Multi-Purpose Knitting Pattern.  Cardigan, Blouse, Sweater - YouTube

 

Доведено, що в'язання допомагає впоратися із тривогою

Дослідження показують, що багато в'язальниць вже знають у глибині душі: в'язання помітно впливає на заспокоєння і зняття стресу.

 

В'язання - це відпочинок для розуму, який водночас займає руки. Ми запрошуємо вас навчитися в'язати з нами та розпочати свій власний шлях до покращення психічного здоров'я.

 

Вивчення нового хобі ніколи не буває простим

Якщо ви поговорите з досвідченим в'язальником, він скаже вам, що є багато способів зробити петлю і затягнути пряжу, щоб зробити виріб в простіший, швидший спосіб або більш унікальним. Але все завжди починається з азів. 

 

Коли справа доходить до в'язання, обмежень немає. Ви можете зробити все, від хитромудрих пледів до затишних рукавичок. Але потрібно добре зрозуміти, на якому рівні ви знаходитесь, ґрунтуючись на своїх навичках, оскільки лише практика веде до досконалості.

 

Новачок: шарф.

В'язальницям-початківцям не варто стрибати вище голови, тому почніть з простого аксесуара для шиї. Оскільки траєкторія в'язання шарфа є просто прямою лінією, це дозволить пальцям звикнути до повторення кожного стібка.

 

Середній рівень: трикутна шаль.

Спробуйте змінити напрямок в'язання, зробивши трикутну шаль. Незначою проблемою у цьому виробі є його трикутна форма, яка перевіряє вашу витривалість та м'язову пам'ять, оскільки це більший виріб, який потребує більше часу.

 

Експерт: светр.

Для досвідчених в'язальниць настав час гри. Працюючи над светром, ви маєте правильно підібрати розмір. Використання викрійки може допомогти в цьому, але найдосвідченіша в'язальниця повинна створити зразок перед початком в'язання. Цей в'язаний квадрат допоможе вам зрозуміти, які петлі ви використовуватимете на светрі.

 

75+ Best Knitting Puns That Will Have You Hooked

 

Купити нитки для в'язання та спиці ви можете у нашому онлайн магазині.

Майте на увазі, в'язання викликає звикання, і якщо ви почнете, то вже не можете зупинитися!