Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Викрутки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити викрутку в інтернет-магазині OnePrice

Викрутки практично незамінні і повинні бути будь-якому господарстві або майстерні, а ще краще, коли у вас є повний набір викруток для різних завдань, з їх допомогою можна зібрати меблі, полагодити електроприлади, щось прикрутити або викрутити. Викрутки доступні з різними бітами та розмірами, що дозволяє точно адаптувати їх до застосування, для якого вони використовуватимуться. В асортименті інтернет-магазину OnePrice представлена ​​величезна кількість викруток для різних цілей, так само Ви можете купити набір викруток за низькою ціною.набір викруток купити

Типи викруток

Більшість викруток мають аналогічну конструкцію. Вони складаються з металевого стрижня з ручкою, з робочим наконечником. Рукоятка має бути сконструйована таким чином, щоб вона добре лягала в руку та дозволяла ергономічно працювати. Спеціальна конструкція може, наприклад, запобігти скочуванням з плоских поверхонь. Наконечник, т. е. робочий наконечник, зазвичай виготовляється із загартованої сталі, яке форма залежить від типу гвинтів і болтів, котрим він призначений. Випускаються різні види викруток: монтажні – для роботи в промисловості та будівництві, електротехнічні – їх можна використовувати при роботі під високою напругою, слюсарні – з масивною конструкцією.

Базова класифікація дозволяє розрізняти викрутки плоскі та хрестові.

  • Плоский викрутка. Плоска або (шліцева викрутка) є одним із найпоширеніших типів викруток. Як випливає з назви, викрутка з плоскою головкою має клиноподібний плоский наконечник, який використовується для затягування або ослаблення гвинтів з насічкою лінійної на головці.
  • Хрестова викрутка. Вона також відома як хрестоподібна викрутка, так як Х-подібне лезо міцно входить у порожнину головки, що забезпечує краще зчеплення при затягуванні або ослабленні гвинта. Ці викрутки призначені для вислизання з головки при перевищенні певної межі моменту, що крутить, який залежить від міцності і слабкості гвинта.
  • Викрутка Torx. Викрутка Torx стає дуже поширеною та часто використовується автомобільними техніками. Технік часто називає їх зіркоподібними наконечниками. Має наконечник у формі зірки із 6 закругленими пелюстками. Через кругову геометрію пелюсток викрутка Torx має низьку радіальну силу, що збільшує термін служби гвинта і біти викрутки.
  • Шестигранна викрутка. Має шість прямих пелюсток, як у шестикутника. Вони використовуються для кріплення в основному болтами, а не гвинтами

Це основні типи викруток, що найчастіше використовуються, набагато зручніше мати в господарстві набір викруток кожного типу.

Види викруток

Розглянемо види викруток за їх функціями та призначеннямнабір викруток для ремонту

  • Викрутки для електрики

Для викрутки електрика є необхідним обладнанням. Вони забезпечують комфортну та безпечну роботу. Вони можуть мати магнітний наконечник, який м'яко тримає болти на місці. Набір викруток електрика повинен мати VDE-ізоляцію. Рукоятка та стрижень покриті спеціальним пластиком, що забезпечує безпеку роботи під напругою до 1000 В. Ізольовані викрутки ви дізнаєтеся про те, що вони зазвичай мають червоний або червоно-жовтий колір. Варто вибирати весь набір. Він може містити електричний тестер, що дозволяє визначати напругу в провіднику.

Якщо ви захоплюєтеся електронікою і часто займаєтеся дрібним ремонтом своїх пристроїв, то вам варто придбати викрутки для телефону або набір прецизійних викруток. Вони призначені для невеликих гвинтів і болтів розміром 1,4, 2 або 2,4 мм. Міцні робочі наконечники виготовлені з твердої загартованої сталі, що забезпечує довговічність та зручність використання з різними сполуками. Всі елементи поставляються у зручному кейсі, тому за зручність зберігання можна не перейматися.

  • Викрутки з насадками. Викрутки з бітами(насадками) різних розмірів можуть замінити набір викруток. У наборі викруток з бітами найчастіше йдуть усі основні типи наконечників. Отже, якщо вам потрібно щось підтягнути або прикрутити, ви просто перевіряєте тип з'єднання та використовуєте відповідний наконечник. Важливо, що ви також можете використовувати їх з електроінструментами, такими як шурповерти або дрилі. Це хороший вибір, якщо ви не є професіоналом або любителем робити щось своїми руками, але час від часу вам потрібне складання, наприклад, прикріпити підставку для телевізора, зібрати меблі, або виконати іншу дрібну роботу по дому.
  • Викрутка з трещоткою

Реверсивна викрутка- викрутка зі змінними насадками різної форми та розмірів шліцю. Реверсивна викрутка може замінити цілий набір інструментів.

Чи працюєте ви над автомобілем, встановлюєте ручку дверцят або вкручуєте гвинт вручну в шматок щільного дерева,викрутка з тріскачкою допоможе значно спростити вам роботу, Ви зможете швидко і без особливих зусиль відкрутити або закрутити болт, докладаючи до цього набагато менше зусиль, ніж використовуючи звичайну викрутку. Ці зручні інструменти дозволяють працювати, не відриваючи руки від рукояті, що допомагає вам зберегти контакт з неподатливими гвинтами, гайками та болтами, коли вам потрібно докласти трохи додаткового моменту, що крутить.

 

Викрутка з тріскачкою створена для зручності. Вони використовують змінні біти, часто такі викрутки йдуть наборами з великою кількістю змінних насадок, завдяки чому вам не доведеться купувати окремо викрутку для кожного типу робіт. Крім того, їх тріскачкові механізми дозволяють вам підтримувати контакт із застібкою для швидкого затягування або ослаблення, забезпечуючи великий момент, що крутить, без скидання захоплення між поворотами.

Наверх