11 січня 2024 року перед відвідувачами Вінниці відкрив свої двері новий дискаунтер OnePrice. Тепер покупки стали ще доступнішими! Основний асортимент магазину складається з продуктів харчування та товарів повсякденного вжитку високої якості. Але про все по черзі.

Товари на будь-який смак і гаманець!

Відкриття нового магазину oneprice у Вінниці

На покупців чекає великий вибір якісних і сертифікованих товарів на всі випадки життя. Тут можна купити все, від солодощів до посуду, від іграшок до одягу. І про домашніх улюбленців не забули — від кормів до мисок і м'ячиків. Асортимент буквально вражає уяву. Якщо ви шукали місце, де можна скупитися для всієї родини, ви знайшли саме те, що вам потрібно. Але головна родзинка — ціни. Вони по-справжньому дивують. Знижка 60% - фішка сезону. Ви можете купити все, чого душа забажає, насолоджуючись великим вибором товарів, причому зовсім без шкоди для гаманця. 

Доступні ціни без шкоди для якості

Дискаунтер OnePrice у Вінниці

В OnePrice Club у форматі hard-discounter ви зможете економити на кожній покупці. Досягнення більш низьких цін можливе завдяки дотриманню кількох важливих принципів: співпраця з виробниками напряму, реалізація товарів, під час купівлі яких немає потреби переплачувати за бренд, і низька орендна плата. Кожен товар проходить ретельну перевірку, на полицях представлена тільки продукція від надійних і перевірених виробників. Тому якщо для вас важливий раціональний і грамотний розподіл сімейного бюджету, причому без втрати якості, дискаунтер OnePrice - саме те, що вам потрібно. 

Дискаунтер OnePrice у Вінниці - мега знижки

OnePrice Club у форматі hard-discounter

OnePrice Club у Вінниці

Чекаємо вас за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 145 б. Поспішайте, щоб встигнути купити все необхідне, адже кількість товарів обмежена.