Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Ваги підлогові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

Ваги для вимірювання ваги використовуються для визначення маси тіла або предметів. Їх застосовують у різних сферах, включаючи домашнє використання, торгівлю, медицину, промисловість. Тип ваг, який буде використовуватися, залежить від конкретних потреб і вимог користувача. 

Які функціональні можливості підлогових ваг?

Функціональні можливості підлогових ваг мають різний варіант:

 • Максимальне навантаження;
 • Площа платформи;
 • Точність;
 • Матеріали виготовлення;
 • Інтерфейси. 

Деякі моделі підлогових ваг можуть бути оснащені інтерфейсами для підключення до комп'ютерів, або інших пристроїв, що дозволяє передавати дані про вимірювання.

Ваги можуть бути електронними або механічними. Вони більш популярні серед споживачів.

Електронні підлогові ваги в чому особливість?

Працюють на основі електронних датчиків і технологій. Забезпечують точне вимірювання маси об'єктів або людей. Вони дуже поширені та використовуються в різних галузях, таких як торгівля, промисловість, медицина, фітнес. Особливості електронних ваг:

 1. Точність. Завдяки електронній програмі можливо вимірювати масу з великою точністю.
 2. Цифровий дисплей. Ваги оснащені цифровим дисплеєм, на якому відображається вимірювана маса в кілограмах, або інших вибраних одиницях вимірювання.
 3. Електронні датчики. Елементи такі як датчики напруги, опору забезпечують вимірювання навантаження на платформі.
 4. Функції. Деякі моделі можуть мати різні додаткові функції, такі як автоматичне вимикання, функція тарування, або пам'ять для зберігання результатів вимірювань.
 5. Дизайн і міцність. Вони можуть мати різний дизайн і конструкцію, але зазвичай їхні платформи виготовлені з міцних матеріалів, таких як сталь. Ця особливість забезпечує довготривалий термін служби.
 6. Живлення. Більшість електронних підлогових ваг живляться від батарейок або акумуляторів. Це дозволяє їх зручному використанню в різних місцях, включаючи ті, де немає доступу до електричної мережі.

Яка особливість механічних підлогових ваг?

Механічні підлогові  ваги часто використовуються в сільському господарстві, ремонтних майстернях. Вони використовуються у ситуаціях, коли точність не є критичною, або коли необхідно економити на затратах на електроенергію, або підтримці батарейок. Працюють на основі механічних принципів, без використання електроніки або батарейок. Цей тип ваг є традиційним і залишається популярним у деяких сферах через свою надійність та простоту у використанні. Особливості механічних підлогових ваг:

 1. Дисплей. Мають механічний дисплей з цифрами або шкалою, на якому можна відчитати вимірювану масу.
 2. Датчики. У механізмі використовують різні механізми, такі як пружини або роздвоєні важелі.
 3. Точність. Може бути меншою порівняно з електронними вагами, і вона може залежати від конкретної моделі та виробника.
 4. Тарування. Деякі моделі мають функцію тарування, яка дозволяє виключити вагу підкладки або контейнера, щоб точніше виміряти масу об'єкта.
 5. Міцність. Вони зазвичай мають міцну сталеву конструкцію, що забезпечує довгий термін експлуатації.
 6. Енергонезалежність. Оскільки механічні ваги не потребують живлення, вони можуть бути використані у місцях без доступу до електричної мережі.

При виборі вагів, необхідно враховувати потреби та вимоги, такі як максимальне навантаження, точність, а також функції, які можуть бути корисні для конкретного використання. Якщо ваги електронні, то тип живлення може бути від різного енергоносія — батарейки, чи електромережі.

Де можливо придбати підлогові ваги?

Інтернет-магазин OnePrice до вашої уваги пропонує великий вибір товарів. Кожен зможе знайти свій варіант, який відповідає вашим власним бажанням. А консультанти нашого нададуть вичерпну відповідь на ваші запитання.

 

Наверх