Найкращі настільні ігри для компанії українського виробництва

 

Вдало підібрана настільна гра може не тільки задати тон вечора, а й стати його центром, буквально перевернувши все з ніг на голову. Люди будь-якого віку можуть збиратися разом і насолоджуватися азартом від кидання кубиків і здійснення стратегічних ходів на дошці.Такі ігри створюють простір, у якому члени родини та друзі можуть спілкуватися, а також перевіряти навички та розумову гнучкість один одного. Настільна гра – це можливість відірватися від метушні повсякденного життя, відключитися від зовнішнього світу та провести кілька годин у захопливих розмовах та цікавих змаганнях.

 

Весела гра надовго подарує гарний настрій, а цікава настільна гра від українського виробника дозволить підняти патріотичний дух та підтримати вітчизняне виробництво. Грати в українські настільні ігри – це не тільки можливість отримати задоволення, але і підтримати економіку країни.

 

Тому в цій статті ми вирішили зібрати топ настільних ігор для компанії від українських виробників, які можуть стати чудовим доповненням будь-якої колекції настільних ігор і стати чудовим подарунком на будь-яке свято.

Настільні ігри, монополія

Настільна гра для компанії “Гострі язики”

Настільна гра “Гострі язики” - це командна гра в слова для справжніх любителів шпигунського жанру, де потрібно налагодити контакт з членами вашої команди, аби вони якомога швидше вгадали потрібні слова без додаткових підказок.

 

“Гострі язики” правила гри:

 

 1. На початку гри розкладається мапа зі слів, ключ до якої отримують лише капітани (саме вони бачать слова, які має назвати команда).
 2. Після підготовки до гри, капітан має надати підказку своїм гравцям, аби вони назвали потрібні слова. Для цього він називає одне слово-асоціацію та число, яке вказує на кількість слів на полі, що відповідають даній асоціації.
 3. Під час гри гравці команди можуть наштовхнутися на своє слово чи суперників, або натрапити на констебля, в цьому випадку гра одразу закінчується.

 

Гра “Гострі язики” є чудовим способом розім'яти мозок, оскільки капітан повинен дати таку підказку, щоб його команда могла якомога швидше вгадати своє слово, та водночас заплутати суперників.

Настільні ігри для компанії, гра Гострі язики, купити настільні ігри

Кращі настільні ігри для компанії: “Встигни за 6 секунд”

Фантастична карткова гра “Встигни за 6 секунд” вимагає швидких відповідей на прості запитання. Кожна картка містить дві вимоги, які починаються з “Назвіть три…”, і ви саме в цей момент ви дізнаєтесь, що потрібно сказати (місця, країни, назви фруктів, імена акторів, професії тощо). Гравець повинен швидко придумати три відповіді, які відповідають критеріям, і вигукнути їх.

 

“Встигни за 6 секунд” правила гри:

 

 1. У кожному раунді гравцям надається категорія, наприклад “Назвіть три зелені предмети” або “Назвіть три спортивні команди”. Гравці по черзі беруть картки та намагаються перерахувати три предмети, які підходять до категорії протягом 6 секунд.
 2. Якщо гравець не встигає відповісти за відведений час або його відповіді неправильні, хід переходить до наступного гравця.
 3. Відповівши правильно та вчасно, гравець забирає картку собі. Таким чином йому нараховується один бал.
 4. Мета гри — зібрати 5 карток, тобто 5 балів. Водночас ви можете попередньо домовитись про кількість карток (або балів) необхідних для перемоги.

 

Процес гри простий, але цікавий. Тут вам стане в пригоді ваша кмітливість, швидкість і логічне мислення, адже гра змушує гравців думати та діяти з неймовірною швидкістю.

 

На нашому сайті ви можете обрати з двох версій гри “Встигни за 6 секунд 7+” (для дітей) та “Встигни за 6 секунд 15+” (для гравців старше 15 років).

Швидкі настільні ігри для компанії, встигни за 6 секунд гра

“Be Ukraininan” гра для справжніх патріотів

 

Настільна гра-вікторина “Be Ukrainian” (“Бути українцем”) чудово підійде для справжніх ерудитів. Під час гри ви зможете позмагатись в обізнаності українських міст, героїв, визначних подій, пам'яток культури, флори та фауни країни. Незалежно від рівня знань, грати в цю гру може кожен із задоволенням!  Дізнатися більше про свою країну може бути веселим та пізнавальним досвідом, який сподобається як членам вашої родини, так і друзям.

 

“Be Ukrainian” правила гри:

 

 1. Гравці кладуть стопку з картками сорочкою догори в центрі столу та визначають хто ходить першим, а далі ходять за годинниковою стрілкою.
 2. Перший гравець тягне картку з колоди та відповідає. Якщо він дає правильну відповідь хоча б на 2 питання, то залишає картку собі.
 3. Якщо ж гравець відповів правильно лише на одне запитання, то картка виходить з гри.
 4. Переможцем стане гравець, який збере найбільшу кількість карток.

Гра вікторина "Be Ukrainian"

“Карти мемчики та котики” - настільна гра для веселої компанії!

 

З розвитком соціальних мереж, кумедні меми стали звичайною частиною нашої культури. Всі ми звикли бачити в інтернеті вже готові смішні картинки, але завдяки настільній картковій грі “Карти, мемчики та котики” ви зможете створити власні меми та позмагатися з друзями. Усе, що вам потрібно, це група людей із почуттям гумору та місце, де ваш гучний сміх нікому не завадить.

“Карти мемчики та котики” правила гри:

 1. Суддя витягує карту з текстом та зачитує його вголос.
 2. Після чого гравці повинні покласти мем з карток на руках, який, на їхню думку, найбільше підходить під зачитаний текст. Суддю доля обділила, тому він меми не викладає.
 3. Коли всі гравці поклали свої варіанти, суддя вирішує, чий варіант найсмішніший і віддає йому текстову карту, яка прирівнюється одному балу.
 4. Використані меми йдуть у відбій, всі беруть по одній карті з колоди, а роль судді переходить до того, хто виграв раунд.

Весела настільна гра "Карти мемчики та котики"

Весела та швидка настільна гра “Duality”

 

Міні гра "Duality" (“Подвійність”) - це швидка настільна гра і справжнє тренування для швидкості мислення та реакції. Ця гра є аналогом гри “Dobble” (“Доббл”) від українського видавництва Strateg. Основне завдання гравця - це швидше за всіх порівнювати елементи на картках і знаходити потрібні. В правилах описані цілих 5 можливих варіантів гри, в нашій статті, ми розкажемо про один з них.

 

“Duality” правила гри:

 

 1. Перетасуйте усі картки між собою і роздайте кожному гравцеві по одній. Картки роздавайте сорочкою догори.
 2. З карток, які залишилися сформуйте колоду і покладіть її в центр. У колоді картки мають лежати малюнками догори.
 3. Тепер гравці перевертають свої картки та за ними шукають малюнок, який збігається з малюнком на верхній картці колоди.
 4. Якщо гравець знайшов і назвав його, він забирає картку з колоди собі. Таким чином у колоді та у гравців постійно змінюються картки. Адже карткою з колоди гравець накриває карту, яка є у нього в руці.
 5. Як тільки у колоді закінчаться картки - гру можна вважати завершеною.
 6. Переможцем стає гравець із найбільшою кількістю карток.

Карткова гра "Duality"

Вміло підібрана гра може згуртувати людей, зруйнувати невидимі психологічні бар'єри, розрядити ситуацію. Це може бути чудовим способом відновити зв’язок зі старими друзями або чудово провести час із родиною. Так чому б не відпочити від звичної рутини та спробувати щось нове? Отримайте настільну гру для себе та своїх друзів, збирайтеся в одному місці та отримуйте задоволення!

 

Наш сайт дозволяє замовити найкращі настільні ігри для компанії. Незалежно від того, чи шукаєте ви захопливу стратегічну гру або класичну гру в карти, в нашому інтернет-магазині знайдеться настільна гра на будь-який смак. Наші ціни приємно здивують кожного, а великий вибір точно не розчарує.