Якщо говорити про придбання комп’ютерної техніки, часто здається, що існують лише два типи ПК: ноутбуки епл та всі інші. В деякому сенсі це дійсно так, адже техніка відомої американської компанії єдина у своєму роді, має досить обмежену лінійку моделей у той час, коли всі інші виробники вільні у реалізації зовнішнього оформлення ноутів та розробки «начинки» для них. Але на те є свої причини, про які ми поговоримо далі.

Що таке Мак

MacBook – техніка від компанії Apple, що працює на базі операційної системи під назвою macOS. Всього можна виділити дві лінійки моделей: Ейр (дуже легкі, тонкі, компактні) та Про (продуктивні, потужні, більш габаритні). Кожен витвір відрізняється бездоганною збіркою найвищої якості, підгонкою кожної деталі, гвинтика, заглушки, фірмовими чіпами та дуже високою продуктивністю. Їх неможливо сплутати з іншими.

Головна відмінність Мака – потужні компоненти, яким не страшні найскладніші завдання, елегантно приховані у стильному корпусі чудового дизайну. Цей ноутбук призначений для таких завдань:

  • Професійне редагування відео;
  • Робота з графікою, її елементами, багатошаровістю. Макбук обирають дизайнери, програмісти, гейм-дизайнери, контент-мейкери, СММ-щики та інші;
  • Обробка текстової інформації;
  • Робота з аудіо.

MacBook можна вважати найкращою платформою для творчих людей, тих, хто займається будь-яким дизайном.

Ноутбуки Епл досить обмежені у питанні різноманітності зовнішнього вигляду та характеристик. Серед численних варіацій ноутбуків кожен може обрати для себе варіант під конкретні потреби (для гри, роботи, технічних програм, інженерії тощо). Макбуки цим не відрізняються, вони мають приблизно однаковий вигляд, показники. Однією з переваг є те, що порівняно з іншими, вони ламаються набагато рідше.

Операційна система відрізняється від Віндовс та Лінукс інтерфейсом, стилем, розташуванням елементів керуванням та деякими додатковими моментами. Вона визнана найбільш захищеною  від шкідливих атак. Віндовс – більш вразлива та нестабільна.

Всі продукти «яблучного» виробництва оптимально та ефективно поєднуються між собою та створені таким чином, щоб працювати злагоджено, комплексно. Це дозволяє відчути суттєві переваги, особливо при переносі даних або віддаленого доступу до пристроїв, збереженні інформації. Ергономічність моделей Маків перевищує конкурентів досить суттєво, щоб ви відчули різницю. Власники цієї техніки рідко переходять на щось інше, і це говорить саме за себе.