Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Туалетний папір

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набір туалетного паперуПредмети особистої гігієни

Усім чудово відомо яку найважливішу роль життя людини має особиста гігієна та її впливом геть загальний стан здоров'я. Людина має деякі базові фізіологічні потреби, такі як своєчасний сон, вживання рідини та їжі, а також наслідки цих потреб. Туалетний папір є, відповідаючи назві, помічником у подоланні деяких труднощів пов'язаних із наслідками задоволення фізіологічних потреб, більше того, цей предмет особистої гігієни дозволяє заощадити пристойну кількість часу без втрати якості догляду за собою. Часто може здатися, що такі дрібниці, як вибір конкретного вигляду або текстури паперового виробу, ніяк не впливають на кінцевий результат, але варто пам'ятати, що цей предмет гігієни використовується на шкірі, а значить - про це варто подумати! Адже купити туалетний папір просто,

 

Основні критерії підбору

Щоб підібрати відповідний вам папір з безлічі варіантів, достатньо слідувати підбору критеріїв, основні з яких виглядають так:

  • Кількість куль у полотні паперу, оскільки це впливає на її м'якість і кількість об'єму, що використовується за раз.
  • Оскільки папір туалетний, неправильно підібраний текстура самого полотна паперу, так як він стикається зі шкірою, може викликати неприємні відчуття.
  • Ароматизація і колір мають не останнє значення, адже може статися так що у вашої шкіри виявиться чутливість до певних інгредієнтів.
  • Кількість відривів, чим більший обсяг рулону – тим довше він прослужить.

 

Туалетний папір, безумовно, простий на стільки, на скільки ж і практичний. Благами такої прекрасної речі люди, у глобальному плані, задовольняються трохи більше ста тридцяти років, тобто крихітною часткою існування людства, причому рулонною версією і зовсім менше ста років. У наші дні, в асортименті магазинів можна зустріти найрізноманітніших представників цього виду предметів особистої гігієни на будь-який смак.

 

То з чого роблять туалетний папір?Папір туалетний

Макулатура- це папір нижчого сорту, що переробляється шляхом обробки книг, журналів, газет та інших паперових виробів. З переваг можна виділити високу поглинання, хорошу розчинність і дешевизну. З недоліків - грубість та шорсткість.

Змішана сировина- виготовляється із суміші вторинної (макулатури) та первинної (деревини) сировини. Такий спосіб дозволяє здешевити виробництво і при цьому отримувати якісний продукт, що відповідає стандартам паперу вищого ґатунку.

Деревина- із целюлози виготовляють туалетний папір вищого ґатунку. Відрізняється м'якістю, ніжністю, міцністю та поглинаючою здатністю.

 

Важливість подібних предметів особистої гігієни, як туалетний папір, складно переоцінити, звичайний предмет, якого не було у людства більшу частину існування, сильно полегшує життя і опосередковано впливає на підтримку здоров'я, тому не варто ставитися до цього скептично. Для комфортного життя необхідно не забувати про дрібниці, з яких, власне, життя і складається. Не відмовляйтеся від повсякденних зручностей, оскільки вони роблять світ навколо краще.

Дотримуючись цих критеріїв, ви підберете ідеальний варіант для повсякденного використання, в чому вам допоможе широкий асортимент інтернет-магазину Oneprice.

Наверх