Костюм на ХелловінШляпа відьми

З кожним роком святкування Хелловіну дедалі щільніше входить у культуру вітчизняної молоді та підлітків. Наслідуючи американські традиції, на сьогодні і в нас влаштовують галасливі заходи, що передбачають перевдягання в тематичні костюми. Але для того, щоб максимально відчути атмосферу свята та його містичний дух, потрібно грамотно підійти до організації та декорування приміщення. Якщо ви вирішили влаштувати урочистий захід, присвячений Дню всіх Святих, пропонуємо ознайомитися з деякими рекомендаціями, які, напевно, можуть виявитися вам корисними.

Хелловін – трохи історії

Святкування ХелловінуУ ніч із 31 жовтня на 1 листопада відзначається кельтське свято, яке прийшло до нас ще з древніх часів. Називається урочистість напередодні Дня всіх Святих. Коріння цього заходу сягає ще за дохрестианської епохи. Законодавцями свята вважаються племена кельтів, які мешкали на території Англії та Ірландії. Їхні представники визнавали лише дві пори року – літо та зиму. Останнім днем року вони вважали саме 31 жовтня. Також цей день означав завершення збирання врожаю та перехід до зимового сезону. Згідно з давнім повір'ям саме цього дня світи мертвих і живих відчиняли свої двері, що дозволяло мешканцям потойбічної реальності пробратися на землю. А щоб не стати жертвами привидів, кельти одягали звірячі шкури, вважаючи, що можуть відлякати непроханих гостей. Біля своєї домівки вони залишали частування для духів, намагаючись цим їх задобрити. Ще на той час гарбуз був незмінним символом свята. Він не лише символізував збирання врожаю, а й священний вогонь, який запалювався всередині, мав відлякати злих духів.

 

Яскравий Хелловін – правильний антураж

Насамперед на формування святкового настрою впливає навколишнє оточення. Бажано, щоб приміщення було буквально просякнуте містичною атмосферою та духом потойбіччя. Тому так важливо використовувати відповідну атрибутику: Хелловін

  1. Освітлення. Святкування такого містичного заходу передбачає відмову від звичного освітлення. Більш виграшно виглядатимуть приглушене світло та воскові свічки. Завдяки цьому можна поринути в середньовічну атмосферу, яка якнайкраще підійде для такого заходу, що так хвилює уяву.
  2. Декорування. Сьогодні у продажу представлена величезна різноманітність елементів декору. Можна скористатися паперовими гірляндами з кажанами і павуками, китайськими ліхтариками, виконаними у вигляді гарбуза, всілякими моторошними муляжами, що нагадують людські кінцівки та багатьма іншими аксесуарами. Актуальними є помаранчевий та чорний кольори, оскільки саме вони вважаються традиційними для Хелловіну.
  3. Грим та костюми. Найчастіше вечірки, організовані на честь Дня всіх Святих, замислюються, як костюмовані. Дрес-код передбачає шати у вигляді скелетів, зомбі, піратів, вампірів та приведень. Подібне екіпірування напевно приведе у захват, як дітей, так і дорослих. А завдяки використанню спеціального гриму можна створити максимально страшний та містичний образ.

Якщо ви хочете по-справжньому здивувати своїх гостей, або налякати їх, чудовою ідеєю буде підготувати оригінальні частування до свята. Для приготування унікальної та моторошної випічки ви можете скористатися формами, представленими у великій різноманітності тут. Смачне печиво у вигляді гарбузів, пальців та інших моторошних предметів, напевно, справлять на ваших гостей максимальне враження. Хелловін2

Декорування приміщення – тематичні прикраси

Як було зазначено вище, саме тематичні декорації дозволяють створити по-справжньому містичну атмосферу. Тому цьому питанню слід приділити належну увагу. Рекомендуємо взяти до уваги деякі поради:

  1. Фасад будинку. Композиція з гарбузів буде чудово виглядати на порозі. Тим більше, восени пошук цього овоча не становить ніяких складнощів. На гарбузах можна вирізати жахливі пики за допомогою ножа. Надати зловісного вигляду гарбузам допоможуть свічки, якщо їх помістити усередину.
  2. Окраса приміщення. Воскові свічки допоможуть створити відповідний антураж. Також чудово виглядатимуть повітряні кулі, виконані в чорно-жовтогарячій палітрі. На вікнах можна розвісити тематичні наклейки. Завдяки цьому перехожі дивуватимуться від того, що ж настільки жахливе відбувається всередині.

Але важливо відзначити, що якщо замислюється свято для дітей, зі зловісністю не варто переборщувати. Навіть якщо дітей тягне до чогось містичного та страшного, від отримання сильного переляку ніхто не може бути застрахованим.

Презенти для гостей Хелловінської вечірки.

Після того, як було обрано всі прикраси для приміщення, варто подбати про сувеніри для запрошених гостей. Маленькі презенти стануть приємним сюрпризом та допоможуть зробити вечірку незабутньою. В цьому випадку зовсім не обов'язково подавати щось дороге. Цілком достатньо буде невеликих дрібничок. Серед популярних подарунків виділяють маскарадні маски, брелоки та солодкі сувеніри. Повірте, при правильному підході ваша вечірка на честь Хелловіну справить незабутнє враження і залишиться в пам'яті ваших гостей ще надовго!