Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Підстругачки для олівців

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Точилка для олівцівРучна точилка для олівців

Кожен із нас так чи інакше, в дитинстві, для навчання чи роботи, мав справу з олівцями. Неважливо художник ви або офісний робітник, з великою ймовірністю ви вдастеся до допомоги такої простої та зручної речі як точилка для олівців, оскільки якщо ваша діяльність пов'язана з образотворчим мистецтвом або роботою з паперами, висока ймовірність того, що ви використовуєте олівець.

Якщо не враховувати механічні зразки олівців, де грифель доводиться натисканням кнопки, для класичних моделей, корпус яких може бути з дерева, пресованого паперу, пластику та інших матеріалів з можливістю заточування, характерне притуплення та витирання елемента-грифеля, що тягне потребу в знятті верхнього шару олівця і точення знову звільненого грифеля до стану, для чого і використовують точилу. Цей предмет, як правило, супроводжує наявність олівців і регулярно використовується, адже до появи олівці точили ножем, що було досить небезпечним заняттям. Все ще існують олівці, які потребують заточування ножем, як наприклад столярний олівець, через плоску або специфічну форму, але в цілому,

Різновиди та відмінності

Зрозуміло, існують різні типи та види, які відрізняються між собою та використовуються у різних сферах діяльності. Серед відмінностей можна виділити основні параметри, якими безпосередньо визначаються аспекти використання:

     Тип механізму - це базова відмінність у процесі щодо зусиль, необхідних людині, щоб ув'язнити олівець.

     Ручні точила характерні розмірами, їх легко вмістити в пенал і брати з собою, найбільш поширені для використання у навчальних закладах.

     Механічна точила для олівців це прилад, конструкція якого передбачає наявність отвору для олівця та ручки, обертання якої активує механізм, підвищуючи ККД та прискорюючи процес заточування. Такі точилки мають відсік для стружки, як правило, стаціонарні і встановлюються на одне доречне для цього місце.

     Електроточилка для олівців схожа на механічну, за винятком того, що замість ручки у конструкції кнопка або будь-якого виду тригер, який активує процес заточування. Так само як і механічні, встановлюються у відповідне місце та є стаціонарними.

     Розмір - безпосередньо залежить як від типу механізму, так і від наявності відсіку для стружки, оскільки такий може бути в рази більше точильної конструкції.

     Конструкція - параметр залежить від виробника, в цілому, якісні зміни в процесі заточування, завдяки конструкції, в основному впливають на комфорт використання точилки.

     Призначення - для канцелярських, косметичних та інших видів олівців використовуються точила, які відрізняються як діаметром отвору для олівця, так і кутом, відстанню та довгої точильного елемента.

Стругачка для олівців, як правильно вибратиМеханічна підстругачка для олівців

Грунтуючись на наведених вище параметрах, можна скласти список питань, давши відповідь на які, ви легко визначите необхідну вам канцелярську приналежність для покупки:

  1. Для чого? - як подарунок колезі в офіс, дитині до школи, колекції родичу або для себе. Це питання, як мінімум, допоможе визначитися з механізмом, габаритами та зовнішнім виглядом.
  2. Для кого? - для любителів обтічних чи гострих форм, для доньки чи сина, для поціновувача чи людини, яка рідко користується олівцями. Це питання також допомагає визначити те, що вам потрібно.
  3. Як часто цим користуватимуться? - мабуть, головне питання, яке визначає актуальність і необхідність купівлі, до того ж, що допомагає, як і попередні, визначиться з усіма необхідними параметрами.

Наслідуючи такий простий принцип, як питання-відповідь, можна без зайвих клопотів підібрати вдалий екземпляр для покупки, після чого одержувач, навіть якщо це ви, буде вдячний. Комусь підійде точилка для олівців механічна, а комусь і ручний цілком достатньо, варто пам'ятати, що важливо враховувати переваги одержувача, з огляду на улюблений колір, форму або захопленість процесом, адже що сподобається одному, інший може не підійти. Більше того, візитниця, серветниця, точилка для олівців та інше – все це може бути дрібницями, якими деякі заклади чи офіси наголошують на статусності, що збільшує важливість правильного вибору.

Якщо ви шукаєте хорошу канцелярську приналежність, за невисокою ціною, виконану в високій якості з надійною конструкцією, то підібрати та купити точилку для олівців в інтернет-магазині Oneprice - вибір для вас. Можлива доставка в зручне місце, зручним для вас сервісом в найкоротший час!

Наверх