Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Термометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якісні та недорогі термометри в інтернет-магазині OnePrice

Термометр - це прилад, призначений для вимірювання температури повітря в приміщенні та зовні. Кімнатний термометр вважається важливим приладом, що дозволяє завжди тримати під контролем температуру приміщення, особливо використовується в дитячих кімнатах для контролю правильної температури, а також у житлових кімнатах, щоб ви почувалися добре, як взимку, так і влітку. Завдяки термометру, розміщеному на вулиці, Ви можете не виходячи з дому дізнатися, що вам потрібно одягнути, щоб комфортно почуватися. В інтернет-магазині OnePrice представлені недорогі та якісні термометри, серед великого асортименту Ви точно зможете знайти термометр кімнатний, вуличний, кухонний Вибирайте в каталозі, щоб замовити найкращі варіанти.Термометр для води качка

Як вибрати відповідний термометр для дому?

При покупці термометра необхідно враховувати широкий спектр факторів, у тому числі те, для чого він використовуватиметься, де він використовуватиметься, як часто він використовуватиметься, хто його використовуватиме і доступний бюджет.

Розміщення: При виборі термометра важливо подумати, де він буде розміщуватися.

  • Кімнатний градусник: Поставте термометр у центрі кімнати. Незалежно від того, який тип термометра ви використовуєте, необхідно розмістити його в центрі кімнати на висоті не менше 1м від підлоги, для точного вимірювання кімнатної температури. Кріплення термометра до стіни може призвести до неточних результатів, оскільки тепло від стін може спотворити свідчення. Встановіть термометр на стіл або табурет, щоб температура підлоги не впливала на показання.
  • Градусник вуличний. Купуючи вуличний градусник, слід звернути увагу на матеріал, з якого він зроблений, його міцність та можливість роботи у складних умовах.

Якщо ви хочете повісити зовні градусник на вікно, слід звернути увагу на кріплення та його надійність. Часто такі моделі йдуть на липучках, слід вибрати градусник з потужними липучками, щоб він не впав і не розбився.

  • Термометр для води. Такі термометри призначені для вимірювання температури води, що дозволяють відстежувати комфортну температуру при купанні дитини. Виготовляються в міцних корпусах, різних форм, як кумедних качечок та інших тварин.

Матеріали: При виборі термометра також важливо звернути увагу на матеріал корпусу термометра.

Наприклад, для вулиці чудовим варіантом буде пластиковий термометр, пластик не піддається впливу температур і стійкий до вологи, на відміну від дерев'яного, який може деформуватися під її впливом. Виготовляються в різних формах та відтінках, що дає можливість вибрати прилад з урахуванням дизайну інтер'єру та палітри кольорів приміщення. Пластиковий термометр практичний та недорогий у порівнянні з іншими матеріалами.

Дерев'яні градусники представлені різних форм і дизайнерських оформлень, мають елегантний зовнішній вигляд і міцний корпус, можуть стати відмінним доповненням в прикрасі інтер'єру.

Термометри зі скляним корпусом універсальні, Ви можете використовувати його як для вимірювання температури в приміщенні, так і повісити термометр на вікно. Скляні градусники менш популярні через свою крихкість.Термометр кімнатний дерев'яний

Види термометрів

Види градусників можна розділити на кілька основних, за типом виконання та технічними показниками.

  • Рідинні. У скляних термометрах для вимірювання температури використовують скляну трубку, наповнену рідиною. Коли повітря навколо термометра стає теплішим, рідина підіймається трубкою і може бути використана для точного вимірювання кімнатної температури. Вибирайте завжди скляний безртутний термометр. Ртуть дуже токсична і може бути небезпечною, якщо термометр розіб'ється. Скляний термометр може називатися термометром із колбою або рідинним термометром.
  • Механічні. Біметалевий термометр для зручного зчитування показань. Біметалеві або циферблатні термометри мають металеву стрілку, яка переміщається вгору та вниз за круговою шкалою, щоб показати вам температуру. Вони використовують смугу металу, яка розширюється та згинається при підвищенні та зниженні температури. Коли смужка розширюється чи стискається, вона переміщає покажчик шкалою. Велика стрілка вказівника дозволяє легко перевірити температуру у приміщенні.

 

Де придбати кімнатний термометр в Україні?

Компанія OnePrice має безліч магазинів по території країни, а також тисячі якісних та недорогих товарів у наявності, які можна придбати в одній із торгових точок мережі, або замовити в онлайн каталозі. Покупцям доступні численні переваги

  • Безкоштовні консультації – допомога у виборі, підбір оптимальних пропозицій відповідно до заданих вимог та озвучених меж фінансового бюджету. Досвідчені менеджери детально дадуть відповіді на всі питання щодо оформлення замовлення та особливостей обраного виробу.
Наверх