Для кожної жінки важливим є її відображення в дзеркалі. Зберегти молодість та красу та уникнути передчасної появи зморшок можна, забезпечивши своїй шкірі правильний догляд. Не обов'язково для цього регулярно відвідувати дорогі процедури в салонах краси. Високу ефективність може забезпечити домашній догляд, але при правильному підході.

Догляд за шкірою обличчя – послідовність важлива

Для збереження здоров'я та краси шкіри важливо підживлювати її корисними речовинами та компонентами. Для того, щоб результат приносив лише позитивні емоції, краще скористатися перевіреними та ефективними методиками.

Очищення

Спочатку потрібно скористатися космецевтикою для очищення. Залишки декоративної косметики, ороговівші клітини, пил і піт потрібно щодня усувати. Підбирати потрібно продукцію відповідно до типу шкіри – гелі глибокої дії, речовини з антибактеріальними або зволожуючими властивостями. Для сухої та чутливої шкіри рекомендуються міцелярні лосьйони. Уход за кожей лица

Тонізація

Після ретельного очищення рекомендується скористатися тоніком для обличчя. Ця процедура дозволяє не тільки позбутися залишкових забруднень, але й відновити рівень рН шкіри. Завдяки тоніку зберігається природний бар'єр шкіри. Але краще віддавати перевагу засобам, які не містять спирту. Таким чином можна запобігти пересушуванню шкіри та появі подразнень. Але якщо ви використовуєте міцелярну воду, тоніком можна знехтувати. Причина полягає в тому, що її дія також спрямована на тонізацію та видалення забруднень.

Живлення

Після успішного завершення вищезгаданих етапів можна приступати до нанесення крему. Фахівці рекомендують використовувати і нічний та денний креми. Але при виборі особливо важливо підбирати продукцію з урахуванням особистих потреб. Наприклад, для жирної шкіри краще використовувати денний крем з матуючим ефектом, а от суха шкіра потребує зволоження. За наявності перших ознак старіння високу ефективність можуть забезпечити засоби від зморшок. Нічні креми можуть мати властивості, схожі на денні аналоги, проте вони дещо важчі за текстурою, і більш багаті на вміст корисних компонентів.

Ексфоліація та відновлення

Пілінги та маски також повинні використовуватись на регулярній основі. Виходячи з особливостей складу, вони можуть очищати шкіру, робити її більш пружною або боротися з недосконалостями. Однак при виборі професійних косметичних засобів краще таки проконсультуватися зі спеціалістами, які можуть порадити космецевтику, яка ідеально підійде для вашої шкіри.

Догляд за шкірою навколо очей

Шкіра навколо очей є неймовірно ніжною та чутливою. Тому вона вимагає особливого догляду, причому протягом усього року. Саме в періорбітальній зоні проявляються ознаки безсонних ночей та перевтоми. Тому у розпорядку дня спеціальні креми для шкіри навколо очей мають використовуватися на регулярній основі з 25 років. На перших етапах можна використовувати легкі і ніжні текстури, але для зрілої шкірі знадобиться сильніше зволоження. Використовувати таку космецевтику потрібно як вранці, так і ввечері.

Догляд за зоною декольте

Досить часто шия та зона декольте ігноруються або залишаються непоміченими. Однак вони також потребують правильного догляду. Насправді зовсім не повинен поступатися доглядом за обличчям. Відповідно, спочатку йде очищення, далі тонізування засобами без вмісту спирту та зволоження. Звичайно, ідеальним вибором будуть спеціалізовані продукти, спеціально розроблені для цієї зони. Однак ви можете сміливо використати свій зволожуючий крем для обличчя.

Головні правила догляду за шкірою обличчя

Догляд за шкірою

Для того, щоб досягти максимально позитивних результатів рекомендується дотримуватись кількох правил: 

  1. Регулярність. Догляд за шкірою раз через раз, допускаючи кількаденні перепустки, навряд чи дасть приголомшливий результат. Важливо використовувати косметичні засоби щодня. Якщо влаштувати у своєму будинку в один день аналог СПА-салону, а другого навіть не змити декоративну косметику, ефекту не буде. У жодному разі не можна пропускати жодного дня у догляді, адже важливі як вечірні, так і ранкові процедури.
  2. Послідовність. Для того, щоб косметичні засоби працювали правильно, їх потрібно використовувати в певній послідовності. Спочатку потрібно добре очистити шкіру. Наступним етапом є тонізування, після нього нанесення сироватки та крему.
  3. Використання якісних продуктів. Купувати космецевтику для догляду за шкірою потрібно лише від перевірених брендів. Тому важливо уважно ознайомитися з відгуками клієнтів і репутацією торгової марки, що цікавить. Для провідних брендів репутація – не порожній звук. Тому цінуючи її, вони навряд чи знехтують якісними характеристиками.
  4. Техніка. Кожен косметичний продукт передбачає використання певної техніки нанесення – масажними лініями, від зовнішніх до внутрішніх куточків очей.

Домашній догляд, заснований на використанні арсеналу якісних та правильно підібраних продуктів, є ідеальним способом для забезпечення свіжості та краси.

Підсумки та висновки

Якщо грамотно скласти план догляду і дотримуватися його на регулярній основі, ви зможете зберегти молодість і красу своєї шкіри на максимально тривалий період. Але особливо важливу роль відіграє вибір бренду та продукту, який відповідає вашому типу шкіри. Віддавати перевагу слід виключно надійним торговим маркам, які відповідально ставляться до своєї репутації. Завдяки цьому ви можете бути впевненими не лише в отриманні бажаного результату, а й у безпеці для здоров'я.