Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Слайми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити слайм в інтернет-магазині Oneprice

Слайми, їх називають лізуни, це іграшки, переважно, рідкої, гелеподібної, емульсійної чи в'язкої консистенції. Оскільки якісні слайми мають властивості неньютонівської рідини, будучи желеподібними і м'якими, схожими на слиз, не несуть шкоди здоров'ю і довго експлуатуються, вони є досить поширеними, улюбленими людьми різного віку та статі.

Рецепт слайма виглядає так:Набір кольорових слаймів

     Основа - полісахарид (гуарова камедь, клей і т.д.)

      Загущувач - бура, борна кислота, розчин для лінз та інше

      Добавка – залежно від типу слайма це можуть бути харчові барвники, глина, гелі для душу тощо.

Крім класичних слаймів (гуарова камедь (бура), які були випущені в масове виробництво вперше в 1976 р, з моменту виходу з'явилися й інші варіації, на кшталт пінних, глянсових, пухирчастих, прозорих, олійних та інших.

 

Відмінності за властивостями у різних видів лизунів майже немає, як слайм це приємна на дотик консистенція, суттєві відмінності якої спостерігається в густоті, кольорі, прозоростіі, аксесуарах, будь то блискітки, фігурки, або будь-які декоративні атрибути.

Матеріал лізуну, як правило, безпечний для шкіри, але рекомендується щоб частинки маси не потрапляли на слизову оболонку, оскільки походження складових не є органічним.

Виготовлення слайма в домашніх умовах

Ви можете спробувати приготувати кілька слаймів самостійно, адже це досить цікаво і захоплююче як для дитини, так і для дорослого, достатньо придбати один з відповідних клеїв як основу та залежно від типу, який ви хотіли б отримати. Найпростішим варіантом для перших спроб можна вважати клей ПВА, додайте до нього тетраборат натрію (можна купити в аптеці), трохи води, харчовий барвник кольору, що сподобався, і будь-який декор на ваш розсуд. У процесі виготовлення іграшки слід пам'ятати про чистоту, потрібно підготувати рукавички, вкрити стіл клейонкою, не забути і про серветки. Як посуд підійде будь-яка пластикова миска, та й лопатка для змішування.

Щоб не припуститися помилки при виготовленні можна дотримуватися наступної послідовності:

  1. Залийте клей у ємність
  2. Додайте тетраборат натрію
  3. Змішайте до однорідності
  4. Додати барвник (за бажанням)
  5. Додайте декор (за бажанням)
  6. Перелийте масу в пакет і перемішайте знову

Внаслідок цих простих кроків ви цілком подужаєте виготовлення слайма в домашніх умовах

Звісно, купити слайм в рази простіше, це заощаджує досить багато часу і сил, особливо якщо одного приготованого слайма вашій дитині вистачило, щоб вгамувати інтерес. Іграшки від виробників, безумовно, мають ширший асортимент у порівнянні з домашнім приготуванням, а кількість різних інгредієнтів та наявність технологічності в процесі виробництва робить лізуни дуже гарної якості, з великою відмінністю видів та прикрас.

 

Фіолетовий слайм в баночціУ кожної людини є свій спосіб пригнічувати стрес, це можуть бути прогулянки, шкідливі звички, різноманітні хобі або рухи, що повторюються, в дух постукування пальцями об стіл, притупування ногою, перебір дрібних предметів пальцями та інше. Лізун - це саме той спосіб, який не відноситься до жодного з перерахованих варіантів, але діє не менш ефективно. Завдяки консистенції, кольоровому і декоративному наповненню, компактністю і абсолютно зачаровуючими властивостями, цей предмет здатний вас відволікти від насущних тягот у найкоротші терміни і допоможе привести думки до ладу так само, як і абстрагуватися від усього навколо. Гра з такою приблудою може мати цілком медитативний характер, у разі концентрації безпосередньо на самій іграшці та тонізуючий, у разі фіксації уваги на чомусь іншому.

Для дитини це чудовий привід розвивати дрібну моторику рук, абстрактне мислення та фантазію.

 

Купити лізун, що сподобалася, хорошої якості і за доступною ціною можна вібрав з широкого асортименту інтернет-магазину Oneprice.

Наверх