Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Штучні квіти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

букет штучних квітівКупити штучні квіти в інтернет-магазині Oneprice

Бажаєте декорувати приміщення чи локацію? Чи потрібно доповнити атмосферу? Прикрашаєте залу для свята? Що може так вдихати життя у внутрішній та зовнішній вигляд приміщень, надавати відчуття свіжості та вносити почуття життя, надавати “подих” весни та вселяти умиротворення, як не квіти. З давніх-давен рослини символізували життя, але що вдієш, і у рослин є обмежений термін існування. На допомогу приходять штучні квіти, які, при належному догляді, здатні тішити око дуже тривалу кількість часу, не в'янучи і не приходячи в непридатність. У штучних квітів є переважні переваги у вигляді варіативності, будь то неприродні забарвлення або витіюваті форми, можливість надання будь-якого аромату або повна їх відсутність, а у разі набридлої композиції або інсталяції можна просто сховати такі вироби до наступної творчої ідеї. Ціна таких виробів як штучні рослини цілком бюджетна, в порівнянні з живими, і добре підходить для масових або повторюваних заходів. Функціонал штучних прикрас визначений їх призначенням, переважно це прикраса інтер'єрів, одягу чи зачісок.

Різноманітність та відмінності штучних рослин

Як правило, для виготовлення подібних декоративних елементів використовують основні типи наведених нижче матеріалів, оскільки вони відрізняються способом догляду, можливістю регулювати розміри і візуальними ефектами для кожного виду сировини.

     Текстиль- мабуть це довгоживучий матеріал, його можна лагодити у разі деформацій і пошкоджень і можна вдосконалити за бажанням власника. З мінусів можна виділити низьку стійкість до пошкоджень, можливість вбирати запахи та деяку складність у очищенні.

     Віск - матеріал, який кращий для статичних композицій та інсталяцій. Має “вічну” форму і майже такий самий колір при належному догляді. Дає можливість створювати вкрай вишукані та витіюваті форми. Недоліками можна назвати схильність до пошкоджень.

     Порцеляна - квіти та рослини з цього матеріалу за своїми перевагами нагадують воскові, легко чистяться та стійкі до зносу. Мінусом можна виділити відносну крихкість, властиву фарфору.

     Пластик - найуніверсальніший матеріал, що не має суттєвих недоліків і найчастіше використовується.

     Метал - штучні квіти для декору з цього матеріалу переважно використовується для прикрас екстер'єрів та зовнішніх споруд, на кшталт фонтанів, огорож, горищ та іншого.

 

Оскільки імітація живих рослин використовується для прикрас як житлових так і комерційних приміщень, їх видова та габаритна різноманітність вражає своєю варіативністю та кольоровою гамою.

 

Розглянемо кілька поширених способів прикраси:

 Штучна рослина у вазоні

Штучні квіти в горщиках, наприклад, чудово підходять як до внутрішніх прикрас, як заповнення зайвого простору або приховування деяких дефектів, так і для зовнішніх екстер'єрів, на кшталт прикраси літніх терас ресторанів, вітрин або входів у приміщення. Такий вид імітації, як правило, найбільше схожий на натуральні рослини і без належної уваги створює враження живих квітів.

Що стосується винятково інтер'єрних прикрас, штучні квіти для декору потрібно підбирати відповідно до кольору, звертати увагу на форму виробу та стиль оформлення приміщення. Для особливого значення можна вибирати вид кольорів відповідно до їх інтерпретацій, для наповнення композиції смисловим навантаженням.

Для зовнішнього оформлення варто купити штучні квіти для декору з відповідними кольором та формою мотивами, наприклад для облаштування входу до закладу або алейки для прогулянок варто вибирати менш яскраві поєднання кольору та форми для підкреслення самої локації, але не йди від суті. Для комерційних потреб, залежно від напряму діяльності можна підбирати як яскраві та хитромудрі вироби для підкреслення атмосфери, так і помірні поєднання для надання потрібного настрою.

 

Навіщо потрібні штучні квіти

Як правило, необхідність у подібних виробах є необов'язковою та обумовлена ​​творчим підходом декоратора або декоруючого. Для прояву ідеї в інтер'єрі чи екстер'єрі існує цілий спектр різних рішень та способів, але у випадку з рослинами переслідується певна мета, яку можна охарактеризувати словосполученням “Вдихнути життя” або словом “Оживити”, адже що ще, крім рослин, надає таке відчуття свіжості та атмосфери умиротворення ?

 

З інтернет-магазином Onrprice штучні квіти купити не складе труднощів, підберіть вироби, що вам сподобалися, з представленого асортименту і насолоджуйтесь покупкою.

Наверх