Ювелірні вироби представлені у неймовірно широкому асортименті. Як правило, споживачі чітко розділяють колекції прикрас для чоловіків, жінок та дітей. Але серед цього різноманіття існують прикраси, які можна зустріти як в жіночому ювелірному арсеналі так і чоловічому. В дитячих колекціях ці прикраси теж представлені.

сережки

Мова йде про сережки https://ukrzoloto.ua/catalog/sergi/, які користуються особливою популярністю серед панянок, але зустріти чоловіка з моно сережкою теж не рідкість. Консультанти УкрЗолото радять оцінити пропозицію ювелірних брендів за допомогою фото та описів, бо вибір вражаюче великий і підібрати підходящу модель і складно і просто одночасно.

Як підібрати сережки?

Для початку треба визначитися з тим, хто буде носити прикрасу. Одна справа якщо це маленька дівчинка і інша – солідна пані. Окремо запропоновані колекції для джентльменів. В чоловічих колекціях представлені лаконічні моделі і це моно сережка (одна) виконана в стилі мінімалізму як в плані форми та розмірів, так і декору. Щодо жіночих колекцій, то вони вражають різноманіттям форм, розмірів, декоративним оформленням, стилістикою тощо.

Мануфактури пропонують колекції з золота та срібла. Так серед золотих виробів існує свій асортимент, який включає моделі виконані з різних сплавів. Це значить що підібрати можна сережки в голді червоному, білому, жовтому, рожевому. Щодо срібних варіацій, їх не менше бо це може бути:

  • Чисте срібло;
  • З позолотою;
  • З родієвим покриттям;
  • З чорнінням.

Сережки дівчата та жінки підбирають з урахуванням модних трендів, віку, статусу та навіть форми обличчя. Так саме сережки це та прикраса, яку треба ретельно підбирати. Як стверджують стилісти, якщо сережки підібрані правильно, вони підкреслюють принади зовнішності і відволікають увагу від недоліків. І навпаки, невдало підібрана прикраса здатна акцентувати увагу на тих рисах, які ви хочете приховати.

Існує багато видів сережок, серед яких популярністю користуються пусети, кільця, конго, висульки, продівки. Все більшу популярність завойовують моделі з особливим дизайном. Так дуже популярним стали каффи, а також сережки розмірами XXL.

сережку купити

Безперечно, спішити за модою і купувати все що в тренді не варто. Консультанти UkrZoloto радять придбати сережки з золотої серії та срібної. Крім того в арсеналі панянки мають бути сережки на кожен день та моделі для вечірнього виходу. Вони відрізняються розмірами, дизайном та декором. Щодо декору, тут теж є з чого вибирати, бо майстри пропонують моделі не тільки з камінням коштовним, але з керамікою, емальованими вставками, діамантовим грануванням та ін. Напевно саме цей вибір і ускладнює процес покупки. А щоб спростити собі процес придбання, красиві стильні леді купують кілька пар у різних виконаннях, під різні наряди на приводи.