Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Розмальовки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розмальовки для дітей в інтернет-магазині OnePriceрозмальовки для дітей

Розмальовки- це не просто дуже веселе, але і дуже корисне заняття. Це чудова ідея для творчого та спокійного проведення часу не тільки для дітей, а й для дорослих. Розфарбовування допомагає розвивати уяву, є введенням у навчанні письма, пізнання навколишнього середовища, розвиток дрібної моторики, знімає стрес, покращує настрій – все це про чудові розмальовки, які мають бути у кожного малюка.

Як правильно вибрати розмальовки для дитини?

Основна мета розмальовок – зацікавити вашу дитину малюванням, мистецтвом та квітами, а також навчити її зосереджуватися та концентруватися на отриманні бажаних результатів. Ось кілька факторів, які слід враховувати при виборі забарвлень для вашої дитини:

 • Складність: вибирайте складність малюнка відповідно до віку дитини. Розмальовки для малюків повинні бути з мінімальною кількістю деталей і кольорів, для старших дітей можна вибрати більш складні варіанти. Наприклад, малюкові буде цікаво розфарбувати яблуко, а старшій дитині буде цікавіше прикрасити машинку або персонажа улюбленого мультфільму.
 • Якість паперу: Перевірте якість паперу перед малюванням малюка. Зазвичай на етапах навчання діти схильні докладати більше зусиль під час малювання, тому папір повинен витримувати тиск, не розтікаючись і не розриваючись.
 • Тематика: кожна книжка-розмальовка має свою тематику, тому оберіть ту, яка цікава вашій дитині. Таким чином, ваша дитина із захопленням почне розфарбовувати і, найголовніше, отримає від цього задоволення.
 • Розмір зображення: розмір картинки, яку має розмалювати дитина, також має значення. В ідеалі розмір повинен збільшуватися з віком дитини, тому що молодші діти можуть бути більш зацікавлені у розмальовуванні маленьких зображень, а старші діти — у великих.
 • Вік: є розмальовки для дітей різного віку, тому що малюкам складно тримати в руках кисті та фломастери для них краще вибрати розмальовки для малювання пальчиками або водні розмальовки, де за допомогою води картинка виявлятиметься різними кольорами.

Розмальовки для хлопчиків- це зазвичай машинки, трактори, м'ячики, казкові персонажі. Розмальовки для дівчаток, у свою чергу, це зазвичай малюнки Барбі, інших ляльок та плюшевих ведмедиків, але це не правило, все залежить від інтересів та бажання дитини. Щоб дати вашій дитині найкращі враження від розфарбовування, переконайтеся, що складність малюнків, що розфарбовуються, відповідає її здібностям. Дітей більше залучають тематичні розмальовки, оскільки вони допомагають розробити власну версію історії. Таким чином, розфарбовування відкриває уяву дитини та покращує її пізнавальні здібності.

Чому варто купити розмальовки дитині?дитячі розмальовки

Розмальовки- це чудова ідея для творчого та спокійного проведення часу не тільки для дітей, а й для підлітків та дорослих. Розфарбовування допомагає розвивати уяву, є введенням у навчання письма, знімає стрес та покращує настрій.

Ось кілька причин, чому розмальовки корисні для дитини:

 • Підготовка до письма: фарбування розвиває дрібну моторику. Завдяки розфарбовуванню дитина вчиться правильно тримати олівець, пензлі, фломастери та координувати роботу рук. При малюванні дитина навчитися не виходити за лінію і відточить точні рухи - все це знадобиться їй надалі під час навчання письма.
 • Концентрація: цінна життєва навичка, яку діти знаходять на деякий час. При розмальовуванні дитина орієнтується на картинку та свою діяльність, а точність потребує концентрації.
 • Зорово-моторна координація: тримати олівець, заповнювати відповідні поля, заточувати олівці - все це тренує зорово-моторну координацію, необхідну для виконання багатьох повсякденних дій.
 • Розвиток творчих здібностей: розфарбовування – це не лише замальовка готових картинок. Це ще й відмінна вправа для уяви та творчості.
 • Навчання кольорам – розфарбовуючи, дитина вивчає різні кольори та їх відтінки, навчитися підбирати та поєднувати їх.
 • Пізнання навколишнього світу: розфарбовуючи картинки з тваринами, дитина пізнає світ фауни, транспортні засоби – автомобілізацію тощо. буд. Це також чудовий метод вивчення фігур. Розмальовки часто розповідають цікаві історії та у приємній формі передають дітям знання про навколишній світ.
 • Вища самооцінка - розфарбовування картинки чи закінчення роботи показує дитині, що він є рушійна сила, що може щось зробити. Підвищує самооцінку і дозволяє здобути впевненість у собі.

Купити розмальовки можна в інтернет-магазині OnePrice. Для дітей доступний широкий вибір цікавих розмальовок, що включають мультиплікаційні картинки, пейзажі, улюблені мультфільми та багато іншого.

Наверх