Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Розетки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити розетки на сайті OnePrice

Щодня ми користуємося різними благами цивілізації і складно навіть уявити яке було б життя якби не було у наших будинків електрики. І зараз перш ніж побудувати приватний будинок або придбати квартиру без ремонту варто задуматися, де будуть знаходитися розетки та вимикачі. Таким чином, ці маленькі дрібниці стали невід'ємною частиною нашого життя. А в нашому магазині OnePrice можна придбати розетки для вашого будинку.

Електрична розетка для чого вона потрібна

Електрична розетка - використовується для безпечної подачі струму на ваші пристрої. Безпека досягається тим, що оголені проводи затискаються в розетці болтиками або просто затискачами (попередньо відключивши подачу струму в розетки через електрощитову), розетка накладається по верх електричних проводів, тим самим захищаючи вас від удару струмом. Перевірити вимкнений струм чи ні можна спеціальною викруткою, яка має спеціальний індикатор (індикатор загоряється при контакті з фазою) або спеціальним пристроєм для перевірки – тестер для перевірки напруги або Вольтметр. Але якщо у вас немає досвіду у цій справі чи спеціального обладнання, варто довірити цю роботу фахівцям, електрикам.

Також розетки дають візуальну завершеність роботи, коли в стінах не видніються дірки і не стирчать оголені проводи.

 

Типи розеток

Розетки, що ставляться у стінку (внутрішні розетки) у спеціальні склянки та накладні (зовнішні розетки).зовнішні розетки купити

  • Внутрішні розетки – якщо йдеться про новобудову, тоді варто обзавестися внутрішньою розеткою. Така розетка не виділяється на тлі стін та можна вибрати різні кольори під дизайн кімнати.
  • Накладні розетки – ставляться на голу поверхню стіни чи іншої частини приміщень. Вони не вимагають попередньої підготовки поверхонь, використовуються для відкритої проводки, де немає можливості провести монтаж стін. Такі розетки завжди відрізняються ціною, маючи середню та низьку цінову політику.

Різновиди розеток

  • Кутові розетки – потрібні якщо перед розеткою у вас розташовані меблі, диван, шафа, холодильник чи інше. Дає змогу зекономити простір і кабель до розетки не буде гнутися під навантаження сили тяжіння та підпертими під нього меблями.
  • Якщо у вас є діти – варто звернути увагу на розетки із захистом від дітей. Такі розетки бувають з кришкою поверх розетки або з вимикачем на корпусі для подачі та вимкнення струму. Або зверніть увагу на спеціальні заглушки для розеток.
  • Так само якщо ви хочете збільшити кількість розеток, що використовуються для підключення більшої кількості обладнання, ми пропонуємо придбати розгалужувач на 3 розетки або трійник. Існують різні варіації розеток для збільшення пристроїв, що підключаються:

1. Подвійна розетка;

2. Потрійна розетка;

3. Розетки на 4 пристрої та більше;

4. Також є варіації розеток для підключення інтернет-кабелю, для комп'ютера, USB розетки, для телевізора і навіть розетки в яких є все перераховане.

 

  • Якщо ви хочете максимально убезпечити себе та своїх близьких від випадкового удару струмом, зверніть увагу на розетки із заземленням. Для чого це потрібно. Заземлення існує для захисту людини від ураження електричним струмом через витік електричної напруги на корпус розетки. Характерні ознаки нестабільної напруги розетки - іскри або звуки, що клацають, що виходять з розетки. У таких випадках також варто звернутися до фахівців. Щоб дізнатися чи є на розетці заземлення подивіться на саму розетку і зверніть увагу на додаткові контакти (усики) зверху і знизу, їх легко помітити за характерним золотистим або сріблястим кольором і блиском.
  • Бувають випадки, коли вам може знадобитися розетка в іншій частині кімнати де близько немає розеток, тоді вас можуть зацікавити розетки для подовжувачів. Такі розетки використовуються для підключення пристроїв через кабель. Розетка для подовжувача так само буває із захисною кришкою або без, із заземленням і без нього. Таким чином ви можете створити додатковий комфорт підключення пристроїв у вашому будинку або на роботі, забезпечити підключення пристрою на постійній основі в іншій частині приміщення, так само вони дуже часто використовуються на виробництвах із захистом, щоб пил, сміття, волога, металева стружка не потрапляли всередину. розетки або, коли потрібно підключити переносний електроприлад. 

електричні розетки купитиТак само якщо ви хочете збільшити кількість пристроїв, що підключаються в дальній частині приміщення, тоді варто вибрати блоковий подовжувач. Його також можна подивитися у нас на сайті на головній сторінці в розділі Будинок  Адаптери та подовжувачі  Подовжувачі. Або просто в пошуковому рядку за ключовим словом.

Поради щодо безпеки

• Не в жодному разі не користуйтеся розеткою вологими руками;

• Подбайте про безпеку розеток у будинку для ваших дітей;

• При іскрах та клацаннях з розетки викличте електрика;

• Не користуйтеся несправними електроприладами;

• Не залишати електрообігрівачі включеними на ніч. Не сушіть на них одяг і не ставте поряд з легкозаймистими предметами, килимами, ліжками, шторами і т.д.;

• Не залишати без нагляду електроприлади (праску, фен, плойку, обігрівач тощо), підключені до мережі;

• Нагрівальні пристрої попередньо встановлювати на негорючі поверхні;

• Не накривати лампи та світильники тканиною, папером та іншими легкозаймистими матеріалами;

• Завжди дотримуватись інструкції щодо застосування електроприладів.

 

Наверх