OnePrice - це мережа магазинів з великим асортиментом товарів за мінімальними цінами. У магазинах представлені товари з Китаю, а також товари українських виробників. У кожному магазині можна знайти понад 10 000 товарів на всі випадки життя. Перший магазин OnePrice був відкритий восени 2018 року, а зараз мережа нараховує більше 70 магазинів! OnePrice - великий вибір, маленькі ціни!

АСОРТИМЕНТ
Завжди в наявності унікальні та корисні гаджети для кухні та господарства, побутова хімія, посуд, текстиль, канцелярія, інструменти, косметика, зоотовари, одяг, товари для спорту, а також багато іншого. Регулярно ми поповнюємо асортимент цікавими новинками!
ЦІНИ
Ціни в магазинах OnePrice нижче ринкових завдяки власному імпорту. Крім того, часто діють вигідні акційні пропозиції, знижки від обсягу замовлення, а також завжди актуальні постійні знижки за програмою лояльності.

ДОСТАВКА
Після підтвердження замовлення ми зазвичай відправляємо товари протягом 1-2 днів. Доставляємо замовлення по всій Україні Новою Поштою та, якщо ви проживаєте в Києві, доставляємо кур'єром. Також можливий самовивіз з мережі наших магазинів або замовлення товарів у сервісі Glovo.
За умови оформлення замовлення на суму понад 1000 грн - доставка безкоштовно.