Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Плоскогубці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Плоскогубці та пасатижі в інтернет-магазині OnePriceПлоскогубці

Плоскогубці є одними з основних і звичних ручних інструментів, і вони обов'язково повинні бути в кожному наборі інструментів. Вони доступні в різних розмірах, призначені для різних завдань, але основи залишаються колишніми: два відрізки сталі, склепані разом близько до середини, утворюючи вісь, з затискачами з одного боку і ручками з іншого. Затискачі можуть бути довгими, тонкими та загостреними, широкими, ребристими та надпотужними – або десь посередині. В інтернет-магазині OnePrice представлена ​​велика кількість плоскогубців для різних робіт та завдань, ви можете вибрати найкращий варіант, і купити плоскогубці – ціна та якість вас порадують.

Стилі та види плоскогубців

Плоскогубці можна розділити на 3 великі категорії залежно від їхньої функціональності:

  • Утримуючі – плоскогубці цієї категорії використовуються для утримання предметів різної товщини та не мають ріжучої функції. Популярні моделі включають ковзне з'єднання, з'єднання з канавкою і плоскогубці, що фіксують (без кусачок).
  • Різання — в цю категорію входять такі стилі, як торцеве та бічне різання, які можна використовувати тільки для різання цвяхів, болтів, дроту та інших матеріалів.
  • Багатофункціональність – конфігурація губок цих плоскогубців дозволяє користувачам виконувати як утримуючі, так і ріжучі операції. Популярні моделі включають лінійні, вигнуті та довгогубці.

Також розглянемо основні види плоскогубців, які і для чого вибрати:

  • Пасатижі комбіновані (монтажні) – це класичні та універсальні плоскогубці. Через свою багатофункціональність комбіновані плоскогубці також є одним із найпопулярніших видів плоскогубців у будь-якому професійному чи домашньому наборі інструментів. Ребристий ніс можна використовувати для витягування, захоплення, випрямлення, згинання та скручування дротів. тягнути, згинати, випрямляти та скручувати дроти разом. Менш відома особливість полягає в тому, що зовнішні краї носової частини можна використовувати для обрізання кінця каналу, що відрізає. Кругла порожнина, завдяки якій плоскогубці можна утримувати круглі предмети, такі як гайки і болти. Подвійний кусачок поруч із з'єднанням ідеально підходить для різання дротів та болтів з різьбленням.
  • Кусачки - плоскогубці, також відомі як кусачки, використовуються для різання болтів, дроту, так само, цими плоскогубцями можна зрізати цвяхи та заклепки. Завдяки майже плоскій конструкції головки користувач може різати предмет врівень з поверхнею, не заглиблюючись у нього.
  • Бокорізи - призначені для перекушування рояльного, середнього та м'якого дроту, цвяхів завтовшки до 5 мм, шурупів. Щелепи та голова не призначені для утримання предметів. Оскільки ця конструкція дуже популярна для електромонтажних робіт, багато виробників пропонують версію із ізольованими ручками для захисту користувачів від ураження електричним струмом.
  • Плоскогубці з довгим носом (довгогубці), також відомі як плоскогубці з голчастим носом, за функціональністю аналогічні класичним плоскогубцям, з додатковою особливістю, що дозволяє користувачеві досягати важкодоступних місць завдяки довгим конічним губкам.набір інструментів з пласкогубцями

Залежно від конструкції плоскогубці з довгими губками можуть мати різні конфігурації губок, які дозволяють користувачам виконувати різні завдання.

 

Які плоскогубці вибрати?

Які плоскогубці вибрати, залежить від їхнього передбачуваного використання. Насамперед, перш ніж купити плоскогубці, слід звернути увагу на їх розмір та функціональність. Інструменти меншого розміру призначені для точної роботи, наприклад для створення прикрас ручної роботи. Для роботи в майстерні слід придбати стандартні пасатижі. Зазвичай вони мають загальну довжину від 150 до 200 мм, залежно від моделі. Ми рекомендуємо більші моделі для інтенсивного використання, наприклад, у промисловості або на будівельному майданчику.

Наверх