Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Пенали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

М’який шкільний пеналПенали в інтернет-магазині Oneprice

З моменту появи письмового, художнього та іншого приладдя виникла потреба в їх збереженні та транспортуванні, оскільки часом зовнішнє середовище має згубний ефект або специфіка предметів вимагає захисту та локалізації в одному конкретному місці при перенесенні або зберіганні.

По-факту, пенали - це універсальні сховища для транспортування саме ручок, олівців, циркулів, змінних грифелів, пензлів, гумки та іншого канцелярського приладдя, що робить їх незамінними супутниками учнів та творчих діячів. Пряме завдання такого виробу лежить в ізоляції вмісту, для його збереження, адже зламати заточений грифель олівця або пошкодити щітку кисті досить легко, як і втратити маленьку гумку або точилку.

Щоб уникнути випадкового збитку, як і іншим проблемам, виникло рішення у вигляді пеналів, що істотно збільшило термін експлуатації і цілісність вмісту, як і деякий вплив на власника. Наприклад пенал шкільний сприяє розвитку самодисципліни та організованості учнів, що крім очевидного збереження олівців та ручок, так чи інакше тягне за собою деякий розвиток дитини.

Пенал для школи та її вплив на дитину

Здавалося б, звичайна річ, яка є майже у кожного учня, може відрізнятися всього за декількома параметрами (з застереженнями), так чим же це може вплинути на дитину?

Розглянемо докладніше, із чим пов'язаний шкільний пенал. Школа у звичайний час, це місце навчання дітей, місце великого скупчення однолітків, відповідно і місце, де діти пізнають ази або покращують наявні здібності до соціалізації. З чого випливає очевидний факт: навіть така, начебто, незначна річ як пенал, його індивідуальні особливості, наповнення, тематика та інші візуальні відмінності, помітні іншим дітям, впливають на спілкування, нехай і несуттєво в більшості випадків. Також, пенали для підлітків та дітей, як згадувалося раніше, допомагають розвивати самодисципліну, оскільки догляд за вмістом, як і за самим пеналом, потребує певної посидючості. Ця річ допомагає вчитися цінувати та берегти, чого часто не вистачає активним дітям.

Пенали, їх відмінності та особливостіТвердий пластиковий пенал

Оскільки канцелярське приладдя досить різноманітне за функціоналом, розміром і ступенем крихкості, не дивно що і вироби, призначені для збереження цього приладдя різноманітні. Умовний пенал для олівців має суттєві відмінності з іншими, як і універсальні та спеціалізовані, як і пенал для дівчаток з хлопчиковими аналогами у зв'язку з чим варто виділити основні параметри відмінності:

●     Призначення - характеризує адаптованість конструкції та форми під певні потреби.

○     Універсальні/шкільні підходять для всього, чого потребує людина, яка має потребу в базових канцелярських потребах. Але не підходитиме для спеціалізованих або крихких пристроїв, якщо тільки для них не передбачений спеціальний чохол.

○     Спеціалізовані відповідно для особливого приладдя, яке вимагає особливого заощадження для збереження своїх функцій.

●     Розмір - від компактних до об'ємних, розміри пеналів впливають як на допустиме вміщення, так і на габарити і, відповідно, зручність використання.

●     Матеріал – пластикові пенали характерні стійкістю до деформацій, а й зниженою зручністю у використанні, оскільки відноситься до твердих виробів. В той час як текстильні зразки досить пластичні, податливі та зручні, але не мають жодного захисту від навантаження, так як відносяться до м'яких пеналів.

○     Тверді пенали підходять для транспортування та збереження, відповідно до габаритів можуть бути менш зручними для використання.

○     М'які пенали підходять для транспортування і в основному використовуються як пенал до школи, завдяки підвищеній зручності у використанні, які не надто залежать від габаритів.

●     Конструкція - кількість фіксуючих гумок для окремого приладдя, відсіків для більш дрібних або великих приладів і розхідників, ступенем захисту у вигляді застібок або засувок та інших елементів, що спрощують експлуатацію.

●     Декорування - параметр, який допомагає виражати індивідуальність, і вносить приналежність чи універсальність щодо статі.

Таким чином, з наведених вище параметрів, можна визначити головні для вас і ґрунтуючись на цьому підібрати умовні пенал для хлопчика або твердий пенал для художніх пензлів, без страху помилиться. Що суттєво прискорить процес та підвищить якість вибору.

А купити пенал за гарною ціною та високою якістю з можливістю швидкої та зручної доставки можна в інтернет-магазині Oneprice у будь-який час.

Наверх