Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Пазли та головоломки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як правильно вибрати та де купити пазли чи головоломки для дітей?

Вам подобається грати в ігри, розвивати дитячу уяву та розгадувати головоломки? Логічні ігри дозволяють юним дослідникам налагоджувати взаємини, покращують увагу та інтелект, а також надихають мислити нестандартно.Головоломка для дітей змійка

Але як викликати у дитини інтерес до головоломок? Звичайно, перетворивши все на гру, адже Ви можете купити пазли для дітей вибравши серед широкого асортименту яскравих та привабливих головоломок в інтернет-магазині OnePrice!

Одже, які бувають головоломки для дітей? Найпопулярнішими головоломками є:

 • Пазли. Гра-головоломка в стилі мозаїки, в якій потрібно з'єднати кілька частин малюнка різної форми. Це одна з найдешевших іграшок для розвитку логічного мислення, уваги, пам'яті та уяви. Саме цей тип головоломок є найпопулярнішим серед розвиваючих ігр для дітей. Завдяки пазлам, маля зможе зібрати фігурні фрагменти в ціле зображення (рослини, фігури, тварини, комахи, транспорт). Таким чином, дитина вивчатиме теми, з якими він стикається у повсякденному житті.
 • Мемо ігри. Такі ігри чудово підійдуть для розвитку пам'яті дитини та знайомства з навколишнім середовищем. Вони розвивають пам'ять, логіку, інтелект та дрібну моторику.

Однак, дуже важливо підібрати для дитини такі ігри головоломки, щоб їй було цікаво і, що важливіше, вона могла розгадувати їх самостійно. Якою б гарною не була гра, що розвиває, інтерес до неї швидко згасне, якщо дитина за віком ще не вміє її самостійно складати. У такому випадку ми не зможемо отримати бажаного ефекту від тренування розуму.

 

Рівень складності головоломки

Розгляньмо які фактори слід враховувати перед тим, як вибрати іграшки для дітей (ігри головоломки, дитячі пазли, мемо-гра) на основі її рівня складності.Дитячі пазли купити

 1. Кількість деталей – що більше деталей головоломки гри, то більше потрібно попрацювати малюку для створення образа пазла. Найголовніше – не переборщити; якщо деталей гри головоломки занадто багато, зосередженості та уваги дитини може не вистачити для завершення процесу.
 2. Тривалість уваги – дослідження показують, що однорічна дитина може зосереджуватися протягом 2-5 хвилин. Для трирічного малюка від 6 до 15 хвилин, для чотирирічного – від 8 до 20 хвилин. Для початку ми повинні вибрати головоломку, яку дитина зможе зробити за один раз. Це дуже важливо, адже тільки якщо дитині сподобається процес збирання пазлів, вона зможе вирішувати складніші загадки та головоломки.
 3. Розмір і візерунок компонентів – є різниця між чотирма надзвичайно великими деталями з мінімальною палітрою кольорів і чотирма маленькими деталями з дуже складним малюнком; збирання пазлів чи ігри головоломки набагато складніше в останньому сценарії. Адже зібрати чотири частини людини легше, ніж чотири частини одноманітної зеленої трави.
 4. Властивості матеріалу – якщо ви купуєте магнітний пазл для дитини до року, вона не зможе самостійно розділити частини такої головоломки. Тому варто заздалегідь ознайомитися з продуктом та рекомендаціями за віком від виробника. Якщо ви оберете для однорічної дитини дерев'яну головоломку з м'якими кілочками, то дитині буде простіше і зручніше розбиратися з деталями гри головоломки, підвищуючи швидкість збирання пазла і зберігаючи час концентрації.

Матеріали головоломки для дітей

Оскільки розвиваючі іграшки для дітей можуть бути виготовлені з різних матеріалів, ми рекомендуємо при виборі орієнтуватися на вік дитини. Ми детальніше розглянемо кожен вид матеріалу та його відповідність віку дитини.

Найпопулярніші матеріали для гри головоломки:Пазли для дітей купити

 • Дерев'яні пазли для дітей – найпростіше та найприємніше заняття для дитини. Такі пазли підійдуть для найменших дітей.
 • Картон або папір є найпоширенішим матеріалом серед класичних головоломок для дітей, і ми рекомендуємо його малюкам віком від трьох років.
 • Магніт – залежно від ступеня намагніченості, може прослужити від 1 до 3 років; проте, коли йдеться про магнітні головоломки, краще дотримуватися інструкцій виробника.
 • Пластик – такі пазли для дітей досить цікаві, і часто можна сконструювати об'ємні фігури; Рекомендуємо пластикові головоломки для дітей віком від 6 років.
 • М'які пазли – склад таких пазлів може бути різним, але їх поєднує безпека під час фізичного контакту. Такі головоломки не ранять і не дряпають дитину, щоб вона не робила з ними.

 

 

Розвиваючі ігри для дітей: користь

Вже багато написано про користь пазлів для дорослих, не кажучи вже про малюків, що так швидко ростуть. Однак у цій статті ми хочемо відповісти на запитання: як саме впливають пазли та головоломки на розвиток дитини?

Концентрація та увага

Концентрація на завданні тренується під час заняття за допомогою пазлів та головоломок. Раніше ми обговорювали середню статистичну здатність зосереджувати увагу на певній роботі в кожному віці. Головоломки для дітей мають допомогти дітям розвинути ці ознаки.

Пам'ять.Головоломка для дітей купити

Дитячі розвиваючі ігри є одним із найважливіших аспектів у формуванні пам'яті вашої дитини. Коли дитина збирає пазли в одну картинку, вона згадує і зберігає в пам'яті отриману інформацію, і, звичайно, малюнок готової картинки пазла. Крім пазлів, на сайті OnePrice ви можете знайти та купити ігри на пам'ять (або мемо ігри), вибравши серед великого асортименту магазину! Мемо-гра чудово розвиває пам'ять, логіку, дрібну моторику, а також інтелект вашої дитини.

Дрібна моторика

Навіть якщо це маленька головоломка з численними компонентами для зовсім маленької дитини, вона все одно сприяє розвитку координації рук та дрібної моторики, адже малюк має розташувати її точно в потрібному положенні.

Сприйняття кольору

Добре відомо, що купівля іграшок яскравих кольорів для маленької дитини допоможе їй навчитися розпізнавати кольори та розрізняти різні відтінки. Пазли нічим не відрізняються.

 

Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам вибрати та купити головоломку для дитини. Якщо у вас виникнуть питання на цю тему, наші оператори з радістю допоможуть вам у виборі головоломки для дітей або гри.

Наверх