Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Паперові рушники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Паперові рушники в інтернет-магазині Oneprice

Папірний рушник, по суті, це велика, універсальна серветка, яка чудово підійде як для побутових завдань, на кшталт прибирання або вимочування рідини, що пролилася, гігієнічних потреб (витерти шкіру від вологи або бруду), так і для креативних задумок, на кшталт прикрас декоративні композиції. Паперові рушники, як правило, це первинна целюлоза чи макулатура. Якщо з целюлозою все зрозуміло, то у разі макулатурної сировини відбуваються такі процеси: сировину очищають від домішок та подають у подрібнювач. Потім усю масу промивають і змішують з водою у певній концентрації. Після відправляють у спеціальну машину, у ній сировина пресується та висушується. Так і виходять серветки та паперові рушники у рулонах.

Набір паперових рушникывЯкі існують види та відмінності між ними

Існують основні відмінності між різноманітними видами виробів та їх призначенням, всю суть яких можна звести до таких пунктів:

 • форма випуску (рулон, поштучно, в упаковці)
 • Будова (кількість шарів)
 • Щільність та жорсткість відповідно
 • Походження сировини (первинна/вторинна обробка)
 • Текстура та колір (побутові або декоративні)

Що стосується таких виробів як рушники паперові, між побутовими та декоративними, різниця тільки в щільності, кольорі та текстурі, оскільки процес виготовлення відрізняється лише на фінальному етапі.

Що стосується такого виду як рушник паперовий в рулоні, існують два основні види:

 1. Розмотують
 2. З центральним елементом

Саме рулонні серветки мають універсальне призначення, оскільки відрізняються величиною одного відриву, на відміну від листового типу, мобільністю та практичністю, що дозволить використовувати виріб без затримки.

Типи фасування листових паперових рушниківПаперовий рушник

Існує кілька видів, відмінність у яких має лише форма, яку можна ілюструвати так:

 • C - це найпростіший вид складання, призначений для швидкого вилучення.
 • V - Другий найпростіший вид складання, призначений для швидкого вилучення.
 • Z – листи таких рушників більші за розмірами, ніж попередні.
 • W – таке складання забезпечує максимальну гігієнічність. Ще більше за розмірами, аніж попередні.

Ні для кого не секрет, що така, здавалося б, проста річ, як паперові рушники, суттєво додають комфорту у повсякденне життя та спрощують рутину, але не все ще випробували ці чудові переваги. Витерти пролиту рідину або руки після миття, десь у поході, забрати зайвий жир перед миттям сковорідки або використовувати в унікальній техніці малювання. Діапазон використання не обмежений нічим, крім фантазії власника.

Без подібних дрібниць зараз важко уявити своє життя, адже подібне благо існує менше ста років, тобто більшу частину своєї історії цього зручного виробу просто не існувало. А вибрати підходящі вам паперові рушники гарної якості з широкого асортименту за доступною ціною з найбільш підходящою формою, щільністю, кількістю шарів та інших характеристик можна в інтернет-магазині Oneprice.

Не відмовляйте собі у таких приємних дрібницях для покращення комфортності вашого життя, адже незручностей і так
вистачає!

Наверх