Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Сміттєві пакети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

На що звернути увагу перш ніж купити пакети для сміття?

Мішки для сміття — це один із самих звичайних і непримітних предметів у повсякденному житті, на які більшість людей не звертають уваги, доки вони не порвуться, виваливши все сміття на підлогу або виллють рідини, що погано пахнуть, на дно відерця для сміття. Лише якісні мішки для сміття можуть запобігти цим проблемам. Такі сміттєві пакети виготовляються з гнучкого пластику, достатньо міцного, щоб витримувати значні навантаження, та еластичного, щоб переносити загострені предмети, які можуть проколоти сміттєвий пакет. Якісні мішки для сміття також мають міцну зав'язку, яка надійно утримує мішок, а також стає міцною ручкою, яка тримає мішок щільно закритим перед транспортуванням у бак для сміття.

У цій невеликій статті ми детальніше розповімо про найголовніші фактори, які слід враховувати перед тим, як купити мішки для сміття. Адже, крім відповідного розміру, важливо звертати увагу на матеріал, еластичність, щільність, наявність зав'язок та захисту від запаху.Сміттєвий пакет на 35 літрів

Матеріал

Мішки для сміття зазвичай виготовляються з поліетилену, міцного та стійкого до розривів матеріалу. Хоча більшість мішків для сміття виготовлено із поліетилену, не всі поліетилени однакові. Поліетилен низької щільності має більшу гнучкість і тому кращу стійкість до розриву, але поліетилен високої щільності більш жорсткий і стійкий до проколів.

Об`єм

Дуже важливо вибрати мішок для сміття, який підходить за розміром до вашого сміттєвого відра. Стандартний кухонний сміттєвий бак вміщує пакети для сміття на 35 літрів. Для нестандартних або більших варіантів частіше використовуються пакети для сміття на 60 літрів. Великий чорний пакет для сміття, який зазвичай використовується у вуличних баках, має розмір від 120 літрів.

Зав'язки

Зав'язки додають зручності, завдяки чому застилати відро для сміття або виносити сміття простіше і менше ймовірність того, що воно висиплеться. Деякі мішки для сміття мають зав'язки, які згинаються, що дозволяє їм легше охоплювати край сміттєвого бака. Коли відро для сміття заповнене, зав'язка щільно затягує отвір мішка, запобігаючи випаданню сміття під час транспортування. У якісного мішка також будуть зав'язки, які не порвуться під час перенесення важких вантажів.

Контроль запаху

Багато мішків для сміття оброблені таким чином, щоб допомогти видалити запахи або надати свіжого аромату, який їх замаскує. Лаванда, цитрусові та ваніль – найбільш поширені ароматизатори для мішків для сміття. Деякі пакети мають хімічну обробку, що усуває молекули повітря, які викликають запахи. Така характеристика є дуже важливою, якщо ви викидаєте не лише сухі, а й харчові відходи в один мішок!

Скільки може помістити мішок для сміття?

Враховуючи кількість різноманітних відходів, які ми викидаємо щотижня або навіть щодня, важливо розуміти, скільки ми можемо покласти у пакет для сміття до того, як він порветься. Розуміння місткості вашого сміття дуже важливе, адже ніхто не хоче висипати вміст дірявого важкого мішка прямо на дорозі!

Пакет для сміття 60лМішки для сміття можуть вміщувати різні предмети та вагу в залежності від їх розміру:

Важливо відзначити, що вага зазвичай заснована на сухих предметах, а не на вологих або рідких, а надміцні або щільні мішки зазвичай товщі та можуть витримувати більшу вагу.

Висновок

Пакети для сміття бувають різних розмірів та можуть бути виготовлені з різних матеріалів. При розгляді того, яку місткість і вагу можуть витримати, в гру вступають багато чинників. Це включає матеріали, з яких вони зроблені, розмір, щільність і навіть наявність зав'язок.

Мішки для сміття можуть вміщати цілу низку предметів, а сухі відходи - найбільш рекомендований предмет для мішків, щоб вони витримували свою місткість, не протікаючи та не розриваючись.

Коли ви ухвалюєте рішення, важливо враховувати, скільки відходів ви викидаєте, як ви будете використовувати пакети сміттєві та де вони будуть розміщені в будинку.

Наверх