Згідно з китайським календарем 2024 називається роком Зеленого Дерев'яного Дракона. Існують певні рекомендації щодо вбрання, святкового декору та, звичайно ж, прикрашання ялинки. Для стильного та ефектного дизайну рекомендується робити акцент на всіх відтінках зеленого. Але все-таки, щоб не отримати в результаті зелену галявину, рекомендується розбивати композицію золотистими кулями та іграшками. Добре підійдуть кольори натурального дерева. Детальніше про створення місця, під яким варто шукати подарунки, поговоримо далі.

Експерименти з палітрою

Для більшості з нас є звичним встановлювати вдома дерево саме зеленого кольору. Цілком очевидно, якщо йдеться про живу ялинку, інших варіантів і не може бути. Але якщо експерименти зі штучними ялинками вас не лякають, можна звернути увагу і на повністю білі або золотисті варіанти. Отже, в яких кольорах потрібно прикрашати ялинку в 2024? Пропонуємо ознайомитися з декількома цікавими та корисними ідеями: Прикрашання ялинки

  1. Трендом цього сезону є поєднання золотистого та червоного кольорів. Якщо ви раніше не вдавалися до таких забарвлень, у рік Зеленого Дракона настає саме той час, коли можна приступити до експериментів.
  2. Стильно виглядатимуть відтінки зеленого на сріблястій або білій ялинці. Це надасть декору особливої чарівності. Доповнити гаму можна золотими та срібними елементами, такими як гірлянди та банти, що надають додаткової розкоші.
  3. Золоті ялинки напевно привернуть увагу Дракона. При цьому з урахуванням давніх легенд, такий дизайн допоможе залучити фінансове благополуччя. Можна використовувати як матові, так і глянсові елементи декору.
  4. Фіолетові тони надають дизайну певної таємничості та загадковості. Пурпурний давно вважається царським кольором. Саме тому така ялинка безперечно приверне увагу Дракона.
  5. Іграшки помаранчевого кольору також можуть стати чудовим вибором для наступного року. Яскравий колір асоціюється з гарячим сонцем, радістю від життя та мандаринами, які традиційні для новорічних свят. До того ж, якщо помаранчеві ялинкові іграшки доповнити золотими стрічками та квітами, можна додати дизайн розкоші.

З бантами та квітами яскравіше

Раніше не пробували використовувати банти? Великі банти стильно поєднуються з великими ялинковими кулями. Але такий декор необхідно розподіляти рівномірно. Це дозволить уникнути відчуття, що ялинка цвіте з одного боку набагато більше, ніж з іншого. При виборі матеріалів краще враховувати загальний образ композиції. Банти можуть бути оксамитовими, виконаними з фольги, блискучими та з різноманітними орнаментами. Також стильно виглядають вироби з мішковини, вони надають ялинці особливого шарму. Не потрібно нехтувати текстильними елементами, оскільки вони сприяють створенню традиційного домашнього затишку. Також варто відзначити, що банти можуть стати яскравим та ефектним завершальним штрихом для всієї композиції.

Новорічні віночкиНоворічні іграшки

Намисто краще за мішуру

При оздобленні новорічної ялинки можуть використовуватися мішура, гірлянди, намисто або традиційний дощик. Але якщо дивитися правді в очі, цей дощик, що набрид, досі не втрачає своєї актуальності. Однак зовнішній вигляд ялинки він псує істотно. Але відмінним рішенням буде використовувати замість мішури намисто. Дані елементи не лише додадуть ефектності загальному дизайну, а й зроблять більш об'ємною композицію. Особливо це актуально при оздобленні живої ялинки при заповненні прогалин між гілками. Крім цього намисто не обтяжує ялинку візуально, а тільки підкреслює її красу і гармонійно доповнює загальний образ. Якщо говорити про електричні гірлянди з мерехтливими різнобарвними вогниками, цього року вони в нашій країні навряд чи будуть у тренді. Але для того, щоб заощадити таку цінну електрику можна віддати перевагу прикрасам зовсім без лампочок або лед-гірляндам на акумуляторах.

Новорічний фен-шуй для покращення якості життя

Новорічна ялинкаЩоб привнести до будинку достаток і гармонію, непогано скористатися і китайською філософією. Експерти в цій галузі запевняють, що правильно підібране для дерева місце стане просто магнітом для щастя та кохання. Відповідно до фен-шую верхівка дерева є провідником для позитивної енергетики. Тому важливо, щоб вона не впиралася в стелю, а була цілком помірної величини. При виборі місця для встановлення радимо прислухатися до кількох рекомендацій: 

  1. Якщо ви хочете залучити в будинок матеріальний достаток, краще поставити ялинку в дальньому лівому кутку. А от якщо ви поставите дерево в лівий ближній кут, зможете знайти нові знайомства.
  2. При установці ялинки в правому кутку, на вас чекає баланс в особистому житті.
  3. Розмістивши ялинку в центрі приміщення, ви зміцните здоров'я своєї сім'ї, оскільки саме в центральній частині кімнати накопичується життєва енергія.
  4. Манять далекі горизонти? Встановивши ялинку на північно-західну сторону, ви зможете залучити у своє життя безліч подорожей у наступному році.

Рік Дерев'яного Дракона – загальні правила

Згідно з китайською культурою дракон є символом пишноти та імператорської влади. Він має слабкість до яскравих кольорів та розкоші. Тому в інтер'єрі повинні бути нотки шику та ексклюзивності. Відмінно виглядатимуть акцентні шари на ялинці. Яскраві ялинкові іграшки з паєтками та бісером відмінно підійдуть як для прикраси дерева, так і для створення декоративних композицій.

Якщо Кролик, який є символом 2023 року, віддавав перевагу світлим і ніжним відтінкам, Дракон же вибере насичені та соковиті кольори та стильний декор. Головними кольорами наступного року є смарагдовий і зелений. Тому для прикраси можна використовувати також зелені кульки та іграшки. У китайській культурі Дракон символізує удачу та силу. Відповідно до цього і тематичні прикраси не будуть зайвими. Тепер ви знаєте, як краще прикрашати ялинку для того, щоб зустріти Новий 2024 рік. Після того, як були обрані трендові кольори, залишилося тільки втілити задумки в реальність з урахуванням власних побажань. А купити класні та стильні новорічні іграшки, верхівки на ялинку та кулі ви можете недорого у OnePrice.