Кількість
|
Ватрість
|
||
|
Окуляри в інтернет-магазині Oneprice
Щодо загального віку людства, окуляри є досить молодим винаходом, першим суттєвим доказом існування датується 13-те століття. За ці сім століть окуляри для зору зазнали безліч змін, від предмета з рамою з кістки та лінзою з кварцу до повноцінного смарт-гаджету з доступом в інтернет та морем можливостей. Сьогоднішня різноманітність окулярів вражає уяву, але якщо опустити вироби, які можна ідентифікувати як гаджети, то можна виділити кілька основних типів окулярів, від яких варто відштовхуватися при виборі аксесуара:
- Окуляри спрямовані на збереження та підтримання зору з точними медичними лінзами, колірними особливостями (окуляри для комп'ютера, сонцезахисні, для читання тощо).
- Декоративні окуляри, завдання яких більше полягає у доповненні образа чи стилю власника
- Ударостійкі та захисні окуляри як частина профільного екіпірування для роботи в саду, технічної спеціальності та інших.
Завдяки своїм властивостям у медичному та захисному плані, а також широкій популярності як декоративний аксесуар, ці призначення можуть поєднуватися в одному конкретному екземплярі, наприклад сонцезахисні авіатори є як стильною формою оправи, так і окулярами із затемненими лінзами.
Серед широкого спектру окулярів завжди можна підібрати найбільш підходящі саме для вас.
На що орієнтуватись при виборі очок
Оскільки, як і будь-який інший предмет пов'язаний із зовнішнім виглядом, окуляри повинні візуально підходити, добре сидіти не сковуючи, не давлячи і не сповзаючи, варто звернути увагу на кілька визначальних параметрів. Дотримуючись наведених нижче рекомендацій можна позбавити себе від невдалого вибору і користуватися покупкою як улюбленою річчю:
● Оправа - це головний елемент окулярів, який містить у собі відразу дві функції. Вона впливає як на стиль та зовнішній вигляд, так і на комфорт експлуатації. Як правило, окуляри підбираються саме по оправі, її товщині, механізму, декоруванню та формі.
● Лінзи- це головний атрибут як медичних, так і декоративних окулярів. Залежно від призначення, ця частина несе найрізноманітніші властивості від коригувальних до захисних. Як правило, матеріал виготовлення визначає основний напрямок використання і якщо скло може бути частиною окулярів для стилю, як круглі окуляри, і зовнішнього вигляду, то пластик не буде коригувальний елемент і, як правило, використовують для спеціалізованих представників, як комп'ютерні окуляри або захисні.
● Призначення -за цим параметром можна виділити медичні, декоративні, захисні та спеціальні. Якщо з медичними та декоративними зрозуміла основна функція, то до захисних можна віднести як сонцезахисні окуляри і для роботи з комп'ютером, так і протиударні. До спеціальних же співвідносять гаджети, окуляри для дайвінгу, будівельні та інші екземпляри.
Якщо визначиться за перерахованими вище параметрами, можна легко підібрати відповідну модель, яка не буде негативно впливати на ваше здоров'я і стане вірним помічником у повсякденному житті або в особливих випадках.
Аксесуари для окулярів
Оскільки окуляри є помірно тендітним і точним предметом, не дивно, що утворився цілий перелік предметів і аксесуарів для догляду та захисту. Перше, що спадає на думку для піклування про окуляри, це безумовно футляри для окулярів, серветка і засіб для лінз. Вимоги до цих речей першої необхідності збереження робочого стану окулярів досить прості:
● Для чохла - це стійкість конструкції та міцність стулок, з наявністю м'якого внутрішнього покриття та відповідний розмір, щоб оправа для окулярів не бовталася та не була під тиском.
● Для серветки важлива структура мікрофібри або подібної тканини, яка максимально ефективно очищає поверхню лінзи не пошкоджуючи і не деформуючи її, також важлива стійкість до витирання та швидкість висихання, що впливає на термін життя серветки.
● Засіб, як правило, має універсальне призначення та, у поєднанні з серветкою, ефективно очищає окуляри. Бувають і певні речовини для конкретних матеріалів, специфіки чи видів.
До вище перерахованого можна додати і менш поширені засоби, методи та аксесуари, які потрібні в особливих випадках, як окуляри для водіїв, інкрустовані коштовностями оправи або спеціалізованих окулярів.
Будова окулярів
Як правило, класична будова окулярів вміщує раму оправи (каркас фіксації лінз), міст оправи (планка, що з'єднує дві половини), лінзи, вушко (завушник) для фіксації на голові, носові подушечки для упору (фіксація на обличчі), механізм (шарніри або замки). для руху вушок). Кожна з частин будівлі має набір характеристик і вимог і чим якісніша складова, тим дорожчим і кращим буде кінцевий виріб, що підштовхує до наступного висновку - специфічні та медичні представники суттєво складніше виготовити, до того ж вони мають відповідну ціну.
А підібрати та купити окуляри, що ідеально підходять саме для вас, за вигідною ціною та у високій якості можна в інтернет-магазині Oneprice зі зручною та швидкою доставкою.