Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Окуляри для зору

Окуляри для зору в інтернет-магазині Oneprice

Очам, як і будь-якої частини організму, властивий знос через діяльність, здоров'я або генетики, що призводить до погіршення зору. Оскільки людству властиво шукати вихід із поганих ситуацій, проблема із зором не залишилася без уваги. Окуляри для зору мають особливості, які дозволяють коригувати, нормалізувати загальний чи специфічний стан і всіляко впливати на поліпшення сприйняття візуальної інформації.

Завдяки своєчасному лікуванню, в деяких випадках, наприклад, мало вікові відхилення в зорі, можна лікувати, в таких випадках часто призначають дитячі окуляри для зору, які підбираються індивідуально. Буває і так, що зміни незворотні або мало оборотні, якщо це пов'язано з якістю зору, коли зображення, що проектується, не потрапляє на сітківку, що справляє ефект нечіткості, способом коригування виступають окуляри з діоптріями, суть яких полягає в напрямку зображення, що проектується таким чином, щоб воно сходилося на сітківці ока.

Основні відмінності та особливості окулярів для зору

Різні дефекти та захворювання виправляються та лікуються різними способами, відповідно і окуляри для корекції зору, для різних випадків, матимуть відмінності, ось основні з них:

★     Вік - відповідно до віку підібрати розмір оправи, що дозволяє виділити такий тип, як дитячі окуляри для зору від дорослих. Оскільки дитячому організму властиво зростати та розвиватися, розмір оправи також має бути варіативним дитячі/підліткові/дорослі.

★     Форма - форми окулярів для зору зазвичай більше відносять до візуальних особливостей, але в деяких випадках дійсно необхідна ширша або вужча, як і форма лінз, що пов'язано з наступним параметром.

★     Діоптрія - оптична сила лінз в окулярах, яка залежить від їх форми, розміру, матеріалу та відстані від очей, як правило, для ефективної корекції підбирається індивідуально у лікаря або фахівця, але часто можна зустріти універсальні готові окуляри для зору як тимчасовий захід. Оптичну силу лінз, що збирають промені, називають позитивною (+), а промені, що розсіюють, - негативною (-). Відповідно призначення "+" або "-" проводиться по діагнозу, як правило, це короткозорість і далекозорість.

★     Призначення - об'ємна характеристика, у якій виділяють приналежність до підлоги (окуляри для зору жіночі/чоловічі). Особливі умови, на кшталт очок для роботи з комп'ютером, сонцезахисних окулярів з діоптріями, окуляри для читання та інші. Знов-таки, діагноз чи спосіб лікування пацієнта та інші, менш популярні типи призначень.

Ці параметри формують стійкі відмінні стандарти, підібравши які, зрозуміло за допомогою фахівця, ви суттєво покращите свій стан та візуальну сенсорику, а якщо дефекти не пов'язані з поважним віком, то ще й з більшою ймовірністю вилікуєте чи покращите загальний стан зору. Не рідкісні випадки комбінування характеристик у межах одного предмета, як наприклад сонцезахисні окуляри з діоптріями, спортивні або спеціальні окуляри, які одночасно виконують кілька функцій, що істотно розширює спектр можливостей людей з обмеженим зором.

Як правильно підібрати окуляри для зору

Процедура підбору окулярів для зору суттєво відрізняється від аналогічної у інших видів окулярів, адже окуляри без діоптрію не вимагають особливого втручання фахівців, крім хіба що дизайнерів. Оскільки виріб специфічний і має вплив на здоров'я людини, чи то окуляри для зору чоловічі, жіночі чи дитячі, для якісного вибору потрібно слідувати певному алгоритму дій, який сприяє максимально ефективному придбанню.

  1. Першим кроком має стати похід до лікаря. Огляд допоможе виявити проблеми та виділити її параметри для підбору відповідної дії лінзи.
  2. Наступною справою потрібно звернутися у відповідний сервіс з виготовлення окулярів, у таких місцях, як правило, співпрацюють як лабораторії з виготовлення лінз, так і майстерні з виробництва оправ та аксесуарів. Якщо проблема із зором має бути вирішена в терміновому порядку, можна купити готові окуляри для зору як тимчасовий захід.
  3. Після набуття індивідуальних окулярів достатньо дотримуватися базових рекомендацій лікаря та фахівця з використання та догляду.

Ці три очевидні кроки досить прості у виконанні, але вимагають деяких витрат часу зусиль і грошей, зате результат поверне вам можливість бачити добре, незважаючи на діагноз, або бачити нормально, незважаючи на тяжкість дефекту очей.

А купити окуляри для зору з міцною конструкцією, в готовому вигляді за гарною ціною можна в інтернет-магазині Oneprice з можливістю зручної та швидкої доставки у потрібний для вас час та місце.

На жаль, всі товари розібрали :(

Наверх