Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Нічники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нічники в інтернет-магазині Oneprice

Нічники є різноманітним спектром світильників і проекторів з м'яким і заспокійливим світінням, іноді наявністю колискової мелодії або інших ефектів. Такий тип освітлення покликаний заспокоювати та заколисувати, завдяки чому часто використовується в дитячих кімнатах або чутливими до темряви людьми. Правильно підібраний нічник може сильно прискорити процес засинання та сприяє міцнішому та здоровішому сну. Серед популярних видів нічників можна виділити проектор зоряного неба, такий тип світильника має вкрай цікавий ефект, завдяки проекції зображення нічного неба та комфорту м'якого ліжка, людина починає відчувати умиротворення та спокій, що сприяє швидкому засинанню з подальшим підвищеним шансом побачити гарний та приємний сон.

Нерідко світильники роблять у формі казкових персонажів, споруд, геометричних форм тощо, це сильно розширює вибір і дозволяє підібрати щось, що підходить вашому смаку або перевагою дитини. Дитячі світильники, як правило, відрізняються від дорослих лише габаритами та формою, оскільки цей елемент освітлення та предмет декору сприяє не тільки заспокоєнню, а й розвитку уяви та фантазії.

З практичної точки зору такий предмет, як правило, займає відносно небагато місця і не витрачає великої кількості електроенергії, але дає недостатньо світла для точної діяльності. З психологічної точки зору, нічник у дитячу – це допомога у боротьбі зі страхом темряви, заспокійливий засіб чи просто тренажер для переходу до сну без світла.

Відмінності та переваги нічників

Оскільки подібні вироби є вузькоспрямованими та купують їх з певною метою, не дивно, що утворився цілий спектр відмінностей для вибору найбільш відповідного світильника для кожного окремого випадку. Основні відмінності при виборі таких речей як нічники для спальні:

●     Джерело живлення – існують кілька основних видів живлення світильників, які опосередковано впливають на розміщення нічник на батарейках на акумуляторі та нічник у розетку (від мережі).

●     Місце встановлення - крім універсальних екземплярів існують також і вузькоспрямовані, що передбачають встановлення на конкретне місце (стіл, стіна, розетка тощо)

●     Колірний спектр - один вид світіння чи режими з різними конфігураціями, проекціями, періодичністю чи статичністю, усе це грає найважливішу роль виборі, оскільки уособлює пряме призначення.

●     Форма та розмір - не останній за важливістю параметр, який підбирається відповідно до місця встановлення та свічення. Нічники для дітей часто мають іграшкові або фантазійні форми.

●     Вік людини - великої різниці не становить, для дитини або дорослої, але має опосередкований вплив і може виявитися вирішальним фактором для покупки.

●     Додаткові можливості - специфічна характеристика, до якої входять мелодії, проекції (як проектор зоряного неба) та інші спеціальні функції, додані під час створення нічника.

●     Кількість джерел світла - відмінності в наявності одного великого джерела або набору декількох дрібніших дають різний ефект, відповідно і вибір за цим параметром відіграє важливу роль.

Основною перевагою варто виділити економічність споживання енергії та заспокійливий ефект, на відміну від тих же торшерів або бра, сприятливий вплив на якість сну та зміцнення психічного стану у зв'язку з острахом темряви. Оскільки дитячі світильники часто розміщуються в кімнаті малюка або неподалік ліжечка немовляти, вони не дають дитині відчути самотність без батьків або опікунів у полі зору.

Такий виріб стане в нагоді як подарунок, так і для прояву турботи про себе, адже часом не тільки діти потребують м'якого і теплого нічного освітлення, а й не тільки дітям властиво бажання подивитися на зірки зі зручного ліжка.

Як вдало вибрати нічник

Для вдалого вибору нічника варто визначитися з вимогами, які мають бути задоволені покупкою. Достатньо виділити вирішальні параметри зі списку наведеного вище, це полегшить пошуки і допоможе зробити вдале придбання. Варто пам'ятати що нічники, в основному, є досить мобільними і можуть бути переміщені за вашим бажанням, так що варто врахувати розмір кімнати для встановлення, інакше розмістити у відповідному приміщенні.

Ну а купити нічник за адекватною ціною та гарною якістю можна в інтернет-магазині Oneprice, для зручності отримання можна оформити доставку зручним для вас сервісом.

Наверх