Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

М'ячі та стрибунці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

М'ячі та стрибунці в інтернет-магазині OnePrice

М'яч стрибунець- це забавні, захоплюючі іграшки, які вже кілька десятиліть перебувають у списку бажань дітей. Виготовлені з еластичної гуми вони розважають дітей годинами і можуть використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці. Вони різнокольорові та красиво котяться. Деякі блимають при натисканні. Крім того, вони мають високу виховну цінність, адже іграшкові м'ячі впливають на всі органи чуття. При киданні, лові та ударі ногою тренується здатність реагувати і дрібна моторика, підвищується здатність концентруватися.

У нашому інтернет-магазині OnePrice ви знайдете моделі для дітей віком від дванадцяти місяців до семи років. Гарні м'ячі для дітей – це завжди чудова ідея для подарунка – як своїм дітям, так і друзям. Їх можна використовувати для покращення рухових навичок дітей та навчання їх тому, як важливо ділитися один з одним під час гри у групі.Дитячий м'яч пляжний

Великий вибір м'ячів та стрибунців

У каталозі нашого магазину надано великий асортимент якісних та безпечних м'ячів для різного віку та різного призначення. Основні види м'ячів для вашої дитини:

  • М'ячі для зняття стресу це спеціальні іграшки, призначені для того, щоб діти могли стискати їх і грати з ними. Він вважається ефективним засобом зі зняттям стресу як у дорослих, і у дітей. М'ячик антистрес також відмінно підходять для покращення сили пальців та рук. Вибирайте м'ячі для зняття стресу, виготовлені із міцного матеріалу, м'якого для рук вашої дитини. Він повинен бути гладким, щоб забезпечити оптимальний комфорт та поміщатися у долоні вашого малюка. Подумайте про м'яч із привабливим зовнішнім виглядом та текстурою, щоб стимулювати сенсорні навички. Це допомагає заспокоїти нервову систему, утримуючи вашу дитину розслабленою та вільною від стресу.
  • М'яч стрибун. Одні із найулюбленіших забав дітей. Це дитячі м'ячі, На яких можна стрибати! За формою ці м'ячі нагадують звичайні класичні м'ячі, але вони значно більше в розмірі, і призначені для того, щоб дитина могла сідати на неї. Найчастіше мають одну або дві ручки, за які дитина триматиметься. Завдяки спеціальній ручці дитина може зручно сидіти на м'ячі і стрибати, відштовхуючись ногами від підлоги. Ці м'ячі зміцнюють м'язи, забезпечують гарний фізичний стан та зміцнюють почуття рівноваги. Навіть найменші почуваються комфортно на надувному м'ячі для дітей. Виготовляються з дуже щільного та міцного матеріалу, щоб витримувати великі навантаження.
  • Надувний м'яч. Гумові м'ячики для дітей відмінно підходять для гри на вулиці та в приміщенні. Всі надувні м'ячі зроблені з гуми, оскільки вони багато в чому залежать від еластичності, щоб добре відскакувати, так само вони міцні та дуже легкі, щоб не поранити дитину. Найчастіше їх називають пляжними м'ячами або м'яч для води, вони дуже легкі і добре триматися на воді. Пляжний м'яч має цілісне покриття з гуми, що дозволить вам використовувати його не тільки на суші, але і воді.
  • Стрибок – це зазвичай м'яч маленького розміру, діаметром приблизно 2-5 см. М'яч-стрибунець має здатність дуже високо стрибати, відбиватися і неймовірно рикошетити буквально від будь-яких поверхонь. Виготовляються такі м'ячики в основному з каучуку, вони дуже міцні та щільні, їх не можна зламати та луснути. Підходять для масажу стоп та кистей рук. Яскравий привабливий стрибунець для дітей приносить масу задоволення, радості і дарує позитивні емоції.

Чому варто купити м'яч для дитини?

Проста гра з м'ячем, коли ми тримаємо м'яч і переміщаємо його перед полем зору дитини або повільно котимо його по підлозі, де дитина може спостерігати, дає малюкам можливість точно налаштувати свої навички візуального відстеження в ранньому віці.

Використання м'ячів розміром із маленькі долоні допомагає дітям розвивати дрібну моторику, а також забезпечує сенсорне навчання. «Вони дізнаються, що м'ячі можуть котитися, їх можна схопити, кинути, стиснути чи кинути. Це важливий пізнавальний процес у вивченні того, як працюють об'єкти у їхньому світі.

А гра з м'ячем допомагає малюкам розвивати зорово-моторну координацію та вчить їх розраховувати час (оскільки вони з'ясовують, коли щось кидати чи ловити), спільній грі (коли штовхають м'яч вперед і назад разом з батьками) та силі (коли вони бачать, скільки їм потрібно бити по футбольному м'ячу сильніше, ніж по пляжному).

Як правильно вибрати м'ячі для дитини?Купити м'ячик стрибунець

Більшість із нас думає, що купити м'яч для дітей так само просто, як замовити будь-який випадковий різнокольоровий м'яч та дочекатися його доставки. Якщо ви придивитесь уважніше, то побачите кілька факторів, про які вам слід пам'ятати, навіть якщо ви купуєте щось просте, наприклад, м'яч для своєї дитини. Ось кілька факторів, на які потрібно звернути увагу, вибираючи м'ячики для дітей

 

  • Безпека понад усе. Переконайтеся, що іграшка-м'яч, яку ви вибираєте для свого малюка, виготовлена ​​з якісних матеріалів, що не містять шкідливих речовин. Він також повинен бути досить великим, щоб не становити небезпеки ядухи.

 

  • Вага м'яча. М'яч повинен бути легким, щоб дитина могла грати з ним, і не травмувалася. Вага, яку ви обираєте, залежить від того, скільки років вашій дитині. Плюшеві м'ячі відмінно підходять для малюків або коли вони перестають брати іграшки в рот. Нетоксичні пластикові, гумові або пінопластові м'ячі також є кращими. Кульки для прорізування зубів чудово підходять для малюків, у яких ріжуться зубки.

 

  • Колір. Малюків приваблюють яскраві кольори, тому переконайтеся, що іграшка-м'яч досить яскрава, щоб візуально стимулювати вашого крихітного малюка. Іграшки, що шумять, сприяють слуховій стимуляції, а текстуровані іграшки забезпечують тактильну стимуляцію. Намагайтеся отримати іграшку-м'яч, яка стимулює почуття вашої дитини різними способами, щоб допомогти розвинути основні навички малюка, і дитина не сумувала занадто рано.
  • Іграшки-м'ячі, які викликають цікавість. Для дітей віком від 1 року іграшковий м'яч повинен пропонувати щось більше, ніж просто сенсорну стимуляцію. Ви можете знайти музичні іграшки-м'ячі або набори іграшок для групової гри.

Вибираючи м'ячі для дітей, переконайтеся, що вони досить великі, щоб їх можна було тримати, але не настільки малі, щоб вони могли подавитися.

Наверх