Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Музикальні іграшки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Музичні іграшки в інтернет-магазині Oneprice

Визначення таких іграшок полягає в інтерактивності і, як наслідок, видавання звуків, після будь-яких маніпуляцій. Спектр таких виробів вкрай високий, оскільки додати звуковий елемент можна практично в переважну більшість інтерактивних іграшок для дітей. Принципи роботи можуть бути різними, ось кілька основних типів:

●     Ударні - на кшталт молотків чи м'ячиків із пищалками. Часто супроводжуються динамічним або статичним підсвічуванням.

●     Натискні – такі іграшки працюють за принципом маховика, а джерелом звуку, як правило, є рух повітря.

●     Завідні - в стані спокою нерухомі і не видають звуку, для отримання ефекту потребують заряду. Можуть мати варіативний та різноманітний репертуар звуків та мелодій. В основному виготовляють у різних формах (машинки, будиночки, тварини і так далі). нерідко виробляють і плаваючі екземпляри, наприклад такі, як робориба чи кораблик.

●     Кнопкові – такий тип іграшок живлять батарейки або акумулятор, мають найширші варіації звуків та мелодій. Часто стилізовані під музичні інструменти.

●     Динамічні - видають звуки при якомусь русі, без якого перебувають у стані спокою. Найбільш затребувані для новонароджених, позиціонуються як музичні іграшки для малюків – перші іграшки у житті, яскравим прикладом можна вважати брязкальця.

Різниця механізмів і принципів роботи дає велику свободу вибору і дозволяє дітям навчатися в різних сферах, чи це вивчення звуків природи, мови, мелодій або просто орієнтація в просторі за джерелом звучання для найменших, такий іграшок чудово відволікає дитину і дає якийсь час батькам для зайняття іншими справами, адже Інтерактивна іграшка зі звуком краще утримує увагу та мотивує чадо до взаємодії.

Навіщо потрібні іграшки з музичною опцією?

Брязкальце в м’яких кольорахОскільки розвиток дітей безпосередньо залежить від потоку та доречності інформації та взаємодій, правильний підбір ігор та інтерактивностей сприяє покращеному набору досвіду та знань дитини. Є сенс купувати для новонародженого брязкальце, однорічному чаду іграшку з пищалками, а трирічному - заводного зайчика або піаніно з великою кількістю звуків. Ускладнюючи принцип роботи, музичні іграшки для дітей сприяють розширенню світогляду та розуміння, додаючи все нові звучання у життя дитини, сприяючи зіставленню знайомих звуків, появі творчих та інтелектуальних поривів.

Користь інтерактивних іграшок перевищує таку від інших, згідно з педагогічним визначенням, примітивні іграшки, на кшталт пищалок і брязкальця можна співвіднести до таких:

  1. Розвиваючі рух м сприйняття
  2. Розвивають фізичну форму та дрібну моторику
  3. Іграшки - розваги

Де кожен із типів допомагає базовому розвитку малюка, тоді як складніші іграшки, у вигляді механізмів з великим набором звуків і мелодій, можна зарахувати до таких

  1. Розвиваючі рух м сприйняття
  2. Розвивають фізичну форму та дрібну моторику
  3. Ознайомлювальні з довкіллям (за допомогою звуків природного походження)
  4. Дидактичні (допомагають розширенню світогляду, логічного мислення та розумового розвитку)
  5. Сприяють художньому та музичному розвитку
  6. Іграшки - розваги

Що стосується ще більш складних моделей для дітей від шести років і старше, такі музичні іграшки мають більш вузькоспрямований ефект, на кшталт пістолетиків або залізниці, покликаний підтримати атмосферу самої гри для якіснішого розвитку фантазії та уяви.

Як вдало обрати музичну іграшкуБлакитна музична іграшка

Іноді може статися так, що ви придбали розвагу для вашого малюка, але, незважаючи ні на що вона не викликає інтересу у дитини, хоча в її колекції є схожі іграшки з іншим функціоналом, або відрізняються кольором або формою. Щоб уникнути подібних проблем, можна скористатися наступними рекомендаціями

★     Колір- Враховувати цей фактор досить важливо, оскільки діти досить чутливі до цього. Поспостерігайте за дитиною, щоб визначити, чи по-душі їй м'які, або яскраві кольори.

★     Форма- Достатньо того, щоб цей фактор не викликав неприємних асоціацій у вашого малюка. Як правило, навіть музичні іграшки для дітей від 1 року не роблять з кутами або з доступом до дрібних деталей.

★     Принцип вилучення і вид звуку- рекомендується дізнатися, які звуки будуть приємніші для дитини та складність їх отримання з іграшки.

★     Вік малюка повинен відповідати складності функціоналу самої іграшки

Для переважної більшості випадків цей набір критеріїв допоможе купити вашій дитині майбутню улюблену іграшку.

Асортимент інтернет-магазину Oneprice дасть можливість підібрати дитячі музичні іграшки, що цікавлять вас, за оптимальною ціною у високій якості.

Наверх