Головні убори постійно еволюціонують, хоча в основному назви та напрямки ті самі. Молодь уже не відмовляється від носіння шапок, як було 20 років тому — дизайнерам удалося зробити їх модним аксесуаром, який вдало доповнює зимовий чи осінній образ. Тільки потрібно правильно підібрати модель та стиль носіння.

AHglSmjtkQs73igVX4D8y7te5a4HV5PI4I27qpWkx5dzxZpIprHzbywIAPnT2Dvss7HC_VeAHQBx6fn8rZ99AMj8mLkfZZqliU3WDrj11czSYiypiHpMGV4U_vHJZ2obSKbix6_z4IcbqKL14msa_qE

Правила підбору шапки

При виборі потрібно враховувати загальний стиль гардеробу. Можна підібрати кілька елементів для різних луків, як базова «в'язанка» і щось екзотично-елегантне, як вишукана шапка-чалма. Тоді можна буде змінювати головні убори залежно від ситуації та настрою. Модні експерти дають кілька порад:

  1. Шапка має бути об'ємнішою за обличчя. Для круглих форм обов'язково наявність відвороту, який «прикрадає» круглі щічки.
  2. Для об'ємних осіб обов'язкове велике в'язання. Такі моделі допоможуть врівноважити різні елементи зображення.
  3. Мірити головний убір потрібно без макіяжу та зі зібраним волоссям. Це відкриє повну та чесну картину, а потім можна буде внести покращення.
  4. Обов'язково є наявність базової шапки. Це модель щільного в'язання, однотонна, бажано з відворотом. Вона без стразів та інших прикрас, оскільки призначена для щоденного носіння.
  5. Поєднання з основним гардеробом. Кольори має підходити не тільки до верхнього одягу, а й до светра, штанів. Так вдасться досягти повної гармонії.

Взимку в першу чергу привертає увагу головний убір, оскільки він формує овал обличчя: врівноважує різкі, незграбні риси або приховує округлість. Потрібно враховувати кожну побутову ситуацію, адже людина може бути хворою, невиспаною чи не в настрої. Шапка має прикрашати у будь-якій ситуації.

xoKWq5M1e26Bh_NyJugalxoCU5GxGVjkIMVJC0C8g5AXTn4WoeMzqvmgs_Pef5wNFTA4a6UtUaXCxMR3z0ILbnLA9gSJYR9p15xklp4r7Z 1A5lO-7Dl6bUs

Тренди головних уборів узимку 2024

Ключові елементи зимового стилю знову змінилися, навіть для базових елементів пропонують більші візерунки, включаючи класичну кіску. Мінімалістичні дизайни зберігають актуальність, тому варто купити купити красиву жіночу шапку у стриманих нейтральних тонах .

Основну увагу дизайнери приділили візерункам та принтам, віддаючи перевагу смугам та абстрактним візерункам. Комбіновані текстури виглядають стильно і сучасно, а однотонне забарвлення підкреслює фактуру. Для створення спортивного або кежуал-образу можна вибрати один із яскравих кольорів, як лимонний, ультрамарин, марсала.

Завдяки розвитку технологій вдалося поєднати стиль та функціональність. Сучасні матеріали можуть бути водонепроникними, з терморегуляцією. У шапку іноді вбудовують утеплені навушники. Залишається актуальною класика, тобто теплі та м'які натуральні тканини. До списку входять кашемір, вовна та альпака.

У виборі моделей стилісти практично не обмежують - від беретів до чалми. Потрібно подбати про поєднання форми та фактури з типом особи, інших обмежень немає. Від натурального хутра поступово відходять, але досі використовують як утеплення штучне.