Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Міксери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як вибрати та де купити міксер кухонний?

 

Кухонний міксер стає незамінним інструментом на домашніх кухнях. Перед появою електричних змішувачів на кулінарній сцені, кухарі мали вручну перемішувати тісто для печива, збивати яєчні білки або вершки, поки їх руки не починали боліти. Сьогодні ручний міксер може не лише виконати всі ці завдання за вас, а й, скоріш за все, покращити їх виконання. Придбавши потужний міксер, ви зменшите час приготування багатьох улюблених рецептів, і обов'язково спробуєте випробувати нові блюда, які ви б не думали робити раніше.Білий ручний міксер

Для тих, хто регулярно пече, купити міксер - це саме те, що переверне їхнє  життя з ніг на голову.  Як тільки ви опануєте такий пристрій, ідея повернутися до змішування вручну буде здаватися божевільною.

Серед тих, хто хоче купити міксер є дві основні категорії:

 • Ті, хто вперше купує такий змішувач, і не знають, що насправді шукати.
 • Ті, хто хоче замінити старий змішувач, який нещодавно перестав працювати.

Незалежно від того, в яку категорію ви потрапляєте, наша невеличка стаття про те як вибрати та купити міксер послужить вам корисним довідником в отриманні чіткого уявлення про типи кухонних міксерів, доступних на ринку та який саме підходить для вас.


Міксер кухонний: типи

Перше рішення, яке вам потрібно прийняти, щоб вибрати правильний змішувач - це обрати серед ручних та стаціонарних міксерів.

 

 1. Ручний міксер

Якщо ваші основні пріоритети - доступність або компактність, ручний міксер, чудово підійде для цього. Вони мають простішу конструкцію, ніж стаціонарні аналоги, зазвичай можуть легко вміститися в шухляді на вашій кухні і коштують набагато дешевше.

Існує два варіанти ручних міксерів: електричний та поворотний міксер. Ціна обох змішувачів майже не відрізняється. За допомогою поворотних моделей ви використовуєте важіль для змішування, водночас за допомогою електричних кухонних міксерів все, що вам потрібно зробити, - це утримувати змішувач на місці, а рух відбувається автоматично.

 

Міксер ручний з насадкамиПереваги ручних міксерів:

 • Ручний міксер є більш доступними.
 • Такий кухонний міксер не займає багато місця.
 • Очищення відбувається легко та швидко.
 • Ви можете використовувати будь-яку миску.
 • Зазвичай йде в комплекті з декількома насадками.

Не зважаючи на помітні переваги таких змішувачів, перед тим як купити ручний міксер, варто пам’ятати, що:

 • Такі змішувачі все ж передбачають невелику кількість ручної роботи.
 • Зазвичай ручний міксер не настільки швидкий, як стаціонарні аналоги.

 

 1. Стаціонарний міксер

Стаціонарний змішувач має потужну моторизовану основу з головою, яка тримає кріплення для насадок, і миску, яка замикається на місці під вінчиком. Змішувач тримається над мискою і може бути зміщений для того, щоб вміст був рівномірно замішаним.

Стаціонарний аналог має більш потужний двигун, ніж міксер ручний,  тому він може вимішувати більш пружне тісто, наприклад, густе тісто для печива або хліба.

 

Переваги стаціонарних міксерів:

 • Такий змішувач більш потужний, ніж ручний міксер.
 • Оскільки такі змішувачі автономні, ви можете почати змішування та залишити його працювати при цьому займаючись іншими речами.
 • Зазвичай змішувачі мають (або ви можете придбати) різні кріплення, розроблені заради досягнення найкращих результатів для різних типів змішування.
 • Деякі міксери дозволяють робити макарони, равіолі, сік, соус або навіть морозиво.

Перед покупкою стаціонарного міксера варто пам’ятати:

 • Цей тип змішувача коштує дорожче, ніж ручні змішувачі.
 • Займає більше місця для зберігання на кухні.
 • Стаціонарний міксер набагато важче за міксер ручний.
 • Очищення іноді займає дуже багато часу.

Для відданого пекаря справді немає причин вибирати між двома. Ручні міксери досить доступні, тому, навіть якщо ви вирішили інвестувати в настільний міксер, ви можете легко придбати ручний міксер. Таким чином, ви можете скористатися меншим інструментом для більш незначних потреб у змішуванні замість того, щоб витягувати та чистити стаціонарний кухонний міксер для кожного рецепту.

Наверх