Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Лупа

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ручне збільшувальне склоДля чого придумали лупу та збільшувальне скло

Перш за все, що таке лупа - це оптичний пристрій, який включає одну або більше лінз, і фіксує обрамлення, призначене для візуального збільшення об'єктів, що спостерігаються через лінзу. Оскільки збільшувальне скло використовується в багатьох сферах діяльності людини, від науки до рукоділля, такі вироби по праву можна вважати вірними супутниками розвитку та прогресу людства.

Серед параметрів, що характеризують лупи, основними можна вважати діаметр лінзи та фокусну відстань, місце якої іноді використовують оптичну силу (діоптрії). Маркування луп проводиться за коефіцієнтом збільшення.

Завдяки широкій різноманітності сфер застосування, лупи набули різних рис, характеристик і форм, які всіляко пристосовані для різної діяльності. Збільшувальне скло стало невід'ємною частиною роботи багатьох точних професій, на кшталт ремонту дрібних механізмів, реставрації прикрас, медичних процедур і всього подібного, що має дрібні та точні деталі або елементи, які не розглянути “неозброєним” оком і потребує втручання, з чим чудово впоратися, Наприклад, збільшувальне скло з підсвічуванням.

Види та особливості збільшувального склаЗбільшуване скло на підставці

Іноді, просто придбати лупу недостатньо і не вистачає буквально дрібниці для максимально комфортної діяльності, щоб уникнути подібного важливо пам'ятати базові параметри, їх значення та відмінності між собою. Основними видами можна вважати як різні лінзи та пристрої з ними пов'язані, так і лупи з конструкціями, що їх включають. Особливість, що відрізняє лупу від лінзи, є конструкція, результат якої проектує збільшене зображення.

Спосіб застосування лупи існує два:

  1. Прямий або традиційні - суть якого в приміщенні об'єкта на відстані трохи меншій за фокусну відстань. Це дає пряме збільшене та уявне зображення предмета.
  2. Зворотний - це спосіб дає більше збільшення за рахунок скорочення поля зору, розглядаючи не уявне, а дійсне, але при цьому перевернуте зображення, як і мікроскопах.

Що стосується різновидів та особливостей луп, їх можна виділити такими характеристиками:

●     Діаметр - головний параметр, що безпосередньо впливає збільшення зображення об'єкта.

●     Мобільність – компактні, ручні, стаціонарні, все це відповідає можливістю переносити та активно застосовувати виріб за призначенням.

●     Призначення - другий вирішальний параметр, що уточнює безпосередню базу для майбутнього застосування, оскільки для різних потреб необхідні різні конфігурації та оснащення луп, що визначає подальшу спрямованість, на відміну від побутових екземплярів, яскравим прикладом можна вважати бінокулярні окуляри.

●     Оснащення - специфічний параметр, який свідчить про наявність додаткових функцій, на кшталт освітлення чи штатива тощо, наприклад лупа з підсвічуванням.

Набір характеристик, підібраних відповідно до наведених вище параметрів здатний допомогти підібрати "помічника" корисного для кожного індивідуального випадку, будь то любителі вишивати і в'язати або професіонали, що роблять механізовані протези.

Відповідно до чого підбирати лупу

Крім базових параметрів, для відповідної відповідності всім вимогам до такого предмета, варто виділити більш докладні, уточнюючі параметри для вдалого придбання і продуктивного використання збільшувального скла.

На що варто звернути увагу? - Тип робіт, для яких буде використано збільшувальне скло. Оскільки лупа для вишивання швидше відрізнятиметься від такої для паяння дрібних деталей наявністю ширшої лінзи або присутністю освітлювальних елементів. Для окремих типів робіт може підійти і звичайний, компактний варіант без додаткових пристосувань, але часом краще придбати екземпляр зі штативом, як лупа для паяння або в'язання, окулярами зі збільшенням або іншими модифікаціями, які здатні істотно полегшити виконання завдань.

Підбираючи збільшувальне скло потрібно враховувати напрям зображення, що проектується, і віддаленість від об'єкта збільшення, що так чи інакше впливає на кінцевий результат. Оскільки лупи мають досить широкий спектр форм та атрибутів, завжди є можливість підібрати відповідний конкретному типу маніпуляцій, матеріалів та способів застосування пристрій, користь від якого буде суттєво вищою.

Підібрати та купити лупу за гарною ціною, виконаною в якісній надійній конструкції, з можливістю оформити зручну для вас доставку у найкоротші рядки можна в інтернет-магазині Oneprice.

Наверх