Ваш вихованець є частиною сім'ї, і, напевно, ви хочете, щоб він виглядав якнайкраще. Мати домашню тварину — це щось більше, ніж щоденна миска корму, особливо коли йдеться про здоровий спосіб життя.

 

A Better Way Pet Sitting, Dog Walking, Pet Taxi and House Sitting in  Burlington, Massachusetts And Surrounding Areas - A Better Way Pet Sitting

 

У цій статті ми розглянемо:

 

Are You Feeding Your Dog Too Often? Study Reveals How Often a Dog Should Eat

 

Товари для годування та туалету

 

Миска для корму

Більшість із нас погодиться з тим, що гарне харчування важливе для кожного вихованця, але чи замислювалися ви коли-небудь про миску вашого вихованця? Скоріше за все ні. Зрештою, ваш вічно голодний пес не надто перебірливий у тому, звідки береться його їжа. Вибираючи чашу, матеріал має значення. Пластик часто найдешевший, але з часом він може руйнуватися, залишаючи шматочки, які можна проковтнути. Також він сприяє утворенню біоплівки (це слизьке покриття зі слини, їжі та бактерій), і його необхідно часто чистити. Те саме стосується і кераміки. Миски з нержавіючої сталі з гумовими поверхнями, що не ковзають, рекомендуються, тому що їх легко чистити, вони довговічні і не ковзають по підлозі, поки ваш вихованець їсть.

 

Пакети для відходів тварин

Мішки для відходів для собак дуже легко носити з собою, вони не займають багато місця, тому немає виправдання, щоб не брати їх з собою на прогулянку. Ви можете засунути пакети в кишені, сумочку, прив'язати їх до повідця або покласти в один із тих маленьких диспенсерів для пластикових пакетів, що кріпляться затискачем.

 

Переноска для тварин

Перенесення для тварин призначене для комфортного та безпечного транспортування вихованців. При виборі перенесення важливо звертати увагу на матеріали, з яких вона виготовлена: з або без застосування пластику та інших твердих матеріалів, щоб забезпечити вашому улюбленцю ідеальні умови для подорожей.

 

Top Hygiene Tips for Pets - Animal Care Center

 

Товари для здоров'я та гігієни домашніх тварин

 

Шлейка та повідець

Шлейка допомагає зняти тиск, який нашийник чинить на шию собаки. Коли собака в нашийнику тягне себе, тиск, що виникає навколо шиї, може вплинути на нормальний цикл дихання. Однак шлейка допомагає рівномірно розподілити цю силу вздовж грудей чи задньої частини тіла собаки. Шлейка з двома різними точками кріплення, одна на грудях, а інша ззаду, дозволяє власнику не тільки легко поводитися з нею, але й обмежує натяг, а вихованець вчиться ходити поряд зі своїм господарем. Повідець для собаки повинен бути не менше 140 см у довжину, а м'який повідець забезпечить такий необхідний комфорт власнику, який відповідає за захоплення повідця.

 

Трава для тварин

Вона необхідна підтримки здоров'я та розвитку домашніх вихованців (особливо взимку). Зелень містить велику кількість необхідних вітамінів, мікро- та макроелементів, що регулюють процеси травлення, нормалізують роботу шлунка та кишечника. Собаки отримують свою зелень, яка корисна для здоров'я, а також відволікає їх від поїдання інших, потенційно токсичних рослин у вашому будинку.

 

Зубна щітка

Зовні вона нагадує іграшку, чим і приваблює тварину до активного використання. Вона призначена для чищення зубів, масування ясен, видалення зубного каменю і нальоту.

 

Шампунь для тварин

Шерсть тварини вимагає регулярного догляду, оскільки це дозволить зберегти її здоров'я та гарне самопочуття. Не варто економити на засобах догляду і використовувати, наприклад, людський шампунь, тому що це може зашкодити вашому вихованцю: викликати свербіння, відлущування або взагалі алергійну реакцію. Водні процедури рекомендується проводити не менше 1 разу на тиждень.

 

Щітка для вичісування шерсті

Щітка для вичісування повинна бути виготовлена ​​не тільки якісно і з відповідних матеріалів, тому що вона контактує з шерстю та шкірою тварини і може викликати алергічні реакції або механічні пошкодження. Такі щітки виробляють із щетинками різної твердості, завдяки чому легко можна підібрати інструмент для вичісування вашого улюбленця. Вона є обов'язковим аксесуаром для власників пухнастих або довгошерстих порід.


 

Іграшки для тварин

Іграшки можуть здатися предметами розкоші, але насправді вони необхідні для навчання, розвитку та соціалізації вашого вихованця. Дослідження показали, що домашні тварини, яким стає нудно, значно частіше виявляють небажану поведінку будинку, наприклад, дряпаються, кусаються та не привчені до туалету. Іграшки допомагають їм вивчити нові команди, зрозуміти, як поводитися з іншими собаками та їхніми друзями-людьми, а також підтримувати активність та здоров'я мозку!

 

5 Types of Dog Toys – American Kennel Club

 

Найкращі іграшки для собак варіюватимуться залежно від віку, характеру тварини, її звичок, уподобань і навіть міркувань здоров'я. Жувальні іграшки добре підходять як для цуценят, так і для дорослих собак, але деякі собаки погано жують, і їм може знадобитися особливо міцна конструкція. Іграшки “принеси” спонукають до вправ та взаємодії з вами, а інтерактивні іграшки допомагають розумово стимулювати собак та підтримувати їхній інтерес.

 

Найбезпечніші іграшки для собак, які люблять жувати, - це стійкі до жування і безскрипні іграшки, тому що звичайні іграшки іноді можуть розпадатися на дрібні шматочки і становити небезпеку задухи. Купити іграшки для тварин можна у нашому онлайн магазині.