Кількість
|
Ватрість
|
||
|
Конструктори для дітей
Конструктор – це найпростіший спосіб зайняти вашу дитину на тривалий час. Пластмасові кубики, плиточки, цеглинки ромбики, та інші різні фігури, які так чи інакше складаються у чудові витвори за задумом виробника чи фантазії дитини, загалом захопливий кубічний світ фантазій та уяви для дітей. Що може бути краще?
Як тільки дитина складає свої перші деталі конструктора, його вже неможливо відірвати від них. Все що залишається зробити - це дати свободу дій вашій дитині та дивитися як вона проектуватиме свої думки у вигляді конструктора, що збирається. Або якщо ваша дитина ще маленька, вона може не зрозуміти всієї логіки та задуми конструктора, тоді купуючи конструктор для найменших варто показати їй перші кроки збирання конструктора, а далі ця захоплива механіка потягне сама за собою, і дитина буде в захваті від такої гри.
Варто згадати, що конструктор іграшка є чудовою грою для розвитку дрібної моторики рук, логічного, просторового та аналітичного мислення, фантазії та креативності. Граючи з конструктором, діти стають посидючішими та вчаться концентрувати увагу на одній справі доводячи до логічного завершення. У сукупності конструктори здатні підвищувати інтелект дитини.
Різновиди конструкторів
- Конструктор лего – найвідоміший вид конструкторів. На ринку представлена велика кількість різних конструкцій та інсталяцій з різною кількістю деталей і тематикою: мультфільми, кінофільми, казки, техніка, будинки, ландшафти, супергерої та ін. Підходить для різної вікової категорії дітей та підлітків. Не викликають алергічних реакцій.
- Металеві конструктори – у таких наборах конструкторів часто використовуються маленькі викрутки та гайкові ключі. Дрібні металеві деталі прикручуються гайками та болтиками, можуть мати ланцюги, іграшкові троси, довгі та короткі скріплювальні елементи різних форм та кольорів, бувають навіть конструкції, що працюють на зарядах батарейок. Таким чином металеві конструктори стають наближеними до реальних конструкцій з механіки збирання та ремонту, це в свою чергу ще більше приваблює дітей. На відміну від багатьох конструкторів, металеві – найчастіше мають рушійну конструкцію; трактори, крани, вантажівки, поїзди, гелікоптери та інші. Також стають чудовою прикрасою дитячої кімнати.
- Конструктор пластмасовий – це конструктори для вікової групи дітей віком від 6 місяців до 4 років. Такі набори мають великі деталі для простоти складання, а також для безпеки дитини: вони не мають гострих кутів і їх неможливо проковтнути.
- М'який конструктор – конструктор для малюків, виконаний з великих деталей з невеликою кольоровою гамою та найпростішими геометричними формами: куб, піраміда, прямокутник, м'яч. Матеріалом для конструктора є пінополіуретан.
Часто у магазинах можна побачити конструктори з копіями відомих моделей техніки у реальному житті, відомі моделі літаків, моделі реальних танків, машин та іншої техніки. Якщо у вашої дитини є фаворит серед військової техніки, ви можете пошукати такий агрегат серед конструкторів і тим самим заохотити захопленість дитини, подарувати радість складання та залишити на видному місці прикрашаючи дитячу кімнату.
Поради при виборі конструктора для дитини
- Найпростіший спосіб прищепити дитині любов до конструкторів - це вибирати, виходячи з інтересів дитини. Якщо ваша дитина має улюблену передачу по телевізору або на просторах інтернету, улюблені герої чи споруди, ви можете пошукати конструктори із захоплення вашого малюка. Це дуже порадує дитину вже при першій зустрічі з таким конструктором.
- Завжди зважайте на вікову категорію конструктора для дітей. Виробник зазвичай показує вікові групи на пакунку конструктора.
- При виборі конструктора звертайте увагу на тематику конструктора, конструктор для дівчаток буде ближчим набір принцеси та їх поселення, кухня та замки, а конструктор для хлопчика техніка, військовий конструктор, піратський корабель та роботи.
- Не варто купувати маленьким дітям відразу складні конструктори, інакше вони просто не зрозуміють всієї суті конструктора і використовуватимуть його не за призначенням. Дитині на початку варто зрозуміти механіку збирання конструкторів та основні поняття. Для цього відмінно підходить конструктор з м'яких цеглинок, щоб попрактикуватися на великих деталях з мінімальною гамою кольорів. А вже потім після складання своїх перших простих моделей можна приступати до більш складних конструкцій, де все більше деталей, все більше маленьких деталей, наборів де є деталі, що рухаються, де з'являтися різні нові фішки й механіки.
- Якщо ваша дитина старшої вікової групи, варто придивитися до конструкторів металевих (конструктор з викруткою та ключами, з болтами та гвинтиками), колекційною конструкцією, до конструкторів для збору абсолютно нових конструкцій яким немає аналогів або конструкторів робототехніки.
Враховуючи всі ці критерії, ви зможете підібрати ідеальний варіант конструктора для вашої дитини, займете його на тривалий час і подаруйте радість складання, подаруєте задоволення від проектування власних конструкцій, відмінні декорації для дитячої та моменти, що запам'ятовуються.