Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Клей та коректори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Незважаючи на те, що ми живемо у комп'ютеризованому світі, досі існує місце для текстів, написаних на папері. Часом трапляються випадки, коли помилку потрібно виправити максимально непомітно. Саме для цього і призначений такий незамінний інструмент, як канцелярський штрих-коректор. Коли цей пристрій з'явився в наших магазинах, його переваги оцінили не тільки школярі, а й офісні співробітники. Напевно, багато хто досі пам'ятає, наскільки складно було виправляти помилки раніше, використовуючи лезо або гумку. Коректор

Канцелярські коректори – різновиди

На прилавках магазинів коректори зустрічаються як сухі, так і рідкі. Рідкі мають різну основу:

 1. Водний. Такі кошти висихають досить довго. Але вони не мають специфічного їдкого запаху, не горючі та відсутня вимога до експлуатації за низьких температур.
 2. На спирті. Коректори висихають досить швидко, але при цьому легко спалахують. Кошти характеризуються різким ароматом, проте здатні витримувати низькі температури.
 3. Емульсія. Такі моделі були розроблені з урахуванням переваг варіантів, зазначених вище. Подібні коректори не горять, при цьому максимально швидко висихають. До речі, різкий і неприємний запах також відсутній, що сприяє зручності під час роботи.

Також слід зазначити, що рідкі коректори відрізняються між собою та за конструкцією. У разі йдеться про спосіб нанесення речовини. Сучасні виробники пропонують коректори з пензликом, у вигляді ручки та з лопаткою. Давайте поговоримо про них детальніше:

 1. З пензлем. Такі моделі дозволяють коригувати великі області на папері. Але вони підійдуть і для невеликих виправлень. Обсяги флакончика у продажу представлені різні, що дозволяє кожному покупцеві вибрати підходящий варіант для себе.
 2. Ручка. Це найбільш зручний варіант, що відрізняється економічною витратою та забезпечує максимально точне нанесення. Користувачі можуть виправити як одну цифру, так і весь рядок.
 3. Стрічковий. Також досить популярним є стрічковий варіант. Він переважно виробляється у вигляді спеціальної стрічки-ролера. Ширина такого стику найчастіше становить 4-6 міліметрів. По всій довжині стрічки нанесено сухий шар коректора. Можливе використання з папером будь-якого виду. Однак є й нестача. Він у тому, що стрічку такого типу порвати можна досить просто.

Як вибрати канцелярські коректори?

КлейПри виборі відповідної моделі слід взяти до уваги деякі властивості, що відіграють важливу роль:

 1. Зручність у використанні та нанесенні.
 2. Акуратний та чистий результат. Важливо, щоб виправлення були майже непомітними.
 3. Швидкість у висиханні. Облік цього аспекту при виборі дозволить заощадити час виконання завдання.
 4. Запах. Бажано, щоб коректор не видавав токсичний та їдкий аромат, оскільки це викликає неприємні відчуття.
 5. Економічність. Слід врахувати, що речовини має наноситися рівно стільки, скільки це потрібно для виконання конкретного завдання. Завдяки цьому не тільки забезпечиться довговічність у використанні, а й на папері не буде жирного шару речовини.

Де купити штрих-коректор?

Придбати канцелярський коректор для виправлення помилок у тексті ви можете в інтернет-магазині OnePrice. На нашому сайті на вас чекає великий вибір товарів від провідних та надійних торгових марок. Ми доставляємо замовлення на всій території країни. Кожен покупець може вибрати найзручніший для себе спосіб — Нова Пошта, Укрпошта або кур'єрські служби. Наші менеджери охоче дадуть відповіді на всі поставлені вами питання.

 

Наверх