Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Калькулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Властивості калькулятора

Калькулятор – це електронна обчислювальна машина. Такий обчислювальний пристрій часто використовується для підрахунку у побуті, для вирішення завдань у навчальних закладах, для професійних та інженерних обчислень. Калькулятор може використовуватися, як і для простих підрахунків чисел (додати, відібрати, помножити, ділити) так і для арифметичних розрахунків у відсотках, обчислення квадратного кореня, розв'язання складних прикладів з дужками та інших складніших обчислень.

Калькулятор легко запустити на кожному смартфоні, комп'ютері або планшеті, це має свої зручності в тому, що отримані дані та обчислювальний процес можна скопіювати та надіслати. Але, незважаючи на переваги таких гаджетів, калькулятори не виходять із моди і залишаються затребуваними у наш час. Калькулятори використовуються безпосередньо для обчислювальних процесів і мають ряд переваг та різновидів.

Різновиди калькуляторів та їх перевагикарманний калькулятор купити

Незалежно від різновидів калькуляторів всі вони так чи інакше підходять для різних сфер діяльності та розрахунку простих чисел і завдань, але існують різновиди, які краще за інших підходять для певних цілей:

 • Кишеньковий калькулятор – це обчислювальний пристрій, який легко поміститися у будь-яку сумку чи кишеню. Компактний калькулятор зручно мати завжди при собі, якщо ви навчаєтесь у навчальних закладах або на роботі, де вам часто доводиться проводити розрахунки на місці. А завдяки своїм розмірам кишенькові калькулятори дуже легкі, найчастіше їхня вага становить менше 50г. Маленький калькулятор може працювати протягом тривалого часу на одній літієвій батарейці або від сонячного заряду акумулятора. Дуже практична річ для кожної людини, яка пов'язана з підрахунком чи цифрами.
 • Настільний калькулятор – це калькулятор, який служить для проведення розрахунків на постійному місці роботи або для людей, які погано бачать. Калькулятор настільний має розміри в районі 10 - 20 см заввишки та ширини, вага 100 – 250 г. Завдяки таким розмірам, калькулятор має додатковий простір, який у свою чергу має:
  • можливість проводити основні математичні операції;
  • розрахунок відсотків;
  • вилучення квадратного кореня;
  • пам'ять для запам'ятовування проміжних результатів;
  • оснащений кнопками введення подвійного та іноді потрійного нуля;
  • великий дисплей зручний для людей, які погано бачать, і для введення великої кількості цифр – до 16 знаків;
  • великі та зручні кнопки які виключають можливість одночасного натискання на кілька кнопок;
  • та інші функції.

Незважаючи на вагу та розміри більше ніж у кишенькового калькулятора, його також можна покласти в кишеню сумки та використовувати як переносну, але не кожна жінка захоче мати такий громіздкий аксесуар у своїй дамській сумочці.

 • Інженерний калькулятор – це калькулятор для складних математичних розрахунків із додатковими функціями. Має великий обсяг пам'яті багаторівневих обчислень.

Інженерні та настільні калькулятори також можуть мати рухомий дисплей для зручності користування та сонячну батарею.

Визначення стандартних додаткових функцій

[CE/C] – скидання останнього набраного числа/скидання

[AC] – загальне скидання

[M+] – занесення числа на згадку з плюсом

[M-] – занесення числа на згадку з мінусом

[MRC] – видалення пам'яті. Після другого натискання пам'ять обнулюється. У деяких моделях ці функції розділені (кнопки [MR][MC])

[MII+][MII-][MIIRC] – робота з другим осередком пам'яті

[MU] – операція «Підвищення ціни» (може не працювати)

[GT] – автоматичне підсумовування операцій

[%] – обчислення відсотків

[√] - Вилучення квадратного кореня

[] звукове підтвердження натискання клавіш увімк./вимк.

[+/-] – зміна знака

[→] – стирання останньої введеної цифри

 A 0 2 3 F – перемикач положення знака

<=====> у десятковому дробі

0,2,3 – число знаків після коми, А – режим розрахунку грошових одиниць, F – фіксована кома

 UP 5/4 CUT

<==> перемикач режиму заокруглення

Як вибрати калькулятор

Під час вибору калькулятора звертайте увагу на розрядність. Розрядність калькулятора відповідає за кількість символів на екрані дисплея. Велика розрядність дозволить вам проводити розрахунки з великою кількістю символів, виводячи на екран великі числа без округлення і з великою кількістю знаків після коми.

Популярним екземпляром є калькулятор із сонячною батареєю, він продовжує робочий час калькулятора без потреби швидкої заміни батарейки.

Для дітей ви можете переглянути рожевий калькулятор. Такий милий аксесуар допоможе вашій дитині в обчислювальних процесах і радуватиме дитину своїм зовнішнім виглядом.

Якщо ви переважно користуєтеся калькулятором за робочим столом в офісі, на робочому місці в майстерні або в особистому кабінеті тоді вам підійде настільний калькулятор який буде завжди на потрібному місці.

Якщо ви ще навчаєтесь у навчальних закладах і доводиться робити обчислення в різних кабінетах та аудиторіях, або якщо вам потрібно виконувати підрахунки у різних місцях вам знадобиться купити маленький калькулятор.

Якщо вам потрібно виконувати обчислення певного характеру, варто шукати настільний або інженерний калькулятор з цією функцією.

Якщо ви ще думаєте над тим, чи варто купити калькулятор або користуватися послугами смартфона, врахуйте:

 1. Незалежно від складності обчислень вартість калькулятора завжди в межах низької цінової політики, що дозволяє купити калькулятор недорого або кілька калькуляторів для себе і близьких без зайвих витрат;
 2. Калькулятори створені саме для таких обчислювальних дій і мають функції яких найчастіше немає на стандартних калькуляторах, вбудованих у смартфони;
 3. Калькулятори можуть працювати протягом кількох років без потреби підживлення або заміни зарядного пристрою.
Наверх