Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Інтерактивні літаючі іграшки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Іграшки, що літають в інтернет-магазині Oneprice

Гелікоптер-сфера рожеваІграшки, які вміють літати, характеризуються можливістю ширяти, планувати і літати, оскільки ключовими для цієї можливості формами є або аеродинамічні, або форми з наявністю лопатей або інших літальних елементів, часто відкритих, такий вид іграшок передбачає використання дітей старше трьох років у присутності дорослих, або дітьми віком від дванадцяти років і старше.

Літаючі іграшки мають широкий асортимент і можуть суттєво відрізнятись один від одного. Основні відмінності полягають у наступному:

     Тип - за типом характеризують планери, лопатеві та літальні (повітряні змії, вертольоти, літаки)

     Розмір – габарити іграшки

     Рухомий елемент

     Наявність віддаленого керування

За такими критеріями можна орієнтуватися у виборі відповідної вам іграшки.

Декілька основних рекомендацій для підбору: Визначення типу іграшки, оскільки відмінності та принцип роботи суттєво різні та вимагають відмінних один від одного заходів експлуатації. Відкритість рушійного елемента, якщо такий є, оскільки з відкритими лопатями з'являються ризики у разі неуважного або недбалого використання. Можливість радіокерування, оскільки наявність такої опції значно підвищує інтерес до гри та накладає певні обмеження у використанні.

 

Види літаючих іграшок

Часто такі іграшки роблять у різних варіаціях, якщо це повітряний змій, то його відмінність у варіаціях приблизно зводитиметься до кількості крил, фігурної або простої форми, габаритів, будови каркасу і довжині коригуючого мотка. Якщо це літак планер, відмінності характерні між габаритами, матеріалом та формою. У випадку іграшок з віддаленим напрямком, це, як правило, дальність відгуку, рушійні елементи, тривалість заряду, форма та габарити. Але щодо вертольотів тут уже складніше. Оскільки для типу вертолітних лопат не завжди, як для іграшки, потрібна обтічна, такі розваги мають вкрай строкату палітру форм. Нерідко вертольотики роблю у формі справжніх машин, але завдяки вибагливості, часто приймають ігрові форми, на зразок сфер, ляльок, речей та іншого. Сам принцип роботи таких іграшок може відрізнятись, як механічним чином (різке витягування направляючого шнура) для надання енергії; Натисканням кнопки з наступним живленням лопаті з акумулятора; Реакція на пульт управління з подальшим функціонуванням.

Серед таких великих відмінностей важливо виділяти певні критерії для безпеки дитини та оточуючих, пам'ятати про те, щоб грати разом, не залишаючи дитину наодинці, перевіряти заряд, якщо такий є, намагатися грати в менш людних місцях. Дотримуватися таких простих правил безпеки не складно, а головне, це підвищує безпеку гри, адже в такому випадку, умовний вертольотик не зламається і не зашкодить дитині, а у вас залишаться тільки приємні спогади про гру та прогулянку в цілому.

 

Переваги іграшок з опцією польотуПланер ручний блакитний

Серед явних переваг можна виділити мобільність іграшки, оскільки її використання не залежить від особливих умов, з цього ряду вибивається лише повітряний змій, оскільки потребує певної кількості вітру для ширяння. Підвищений інтерес дітей до способу функціонування та навчання принципам аеродинаміки на базовому рівні у вигляді цікавої гри. Також такі іграшки допомагають розвивати орієнтацію у просторі, уважність та логічне мислення. З недоліків можна визначити наявність базових заходів застереження та ризики використання у приміщенні.

Літаюча іграшка сприяє проведенню спільного часу з батьками та однолітками, а у разі складних механізмів дає їжу для роздумів та допомагають заводити нові знайомства.

Техніка безпеки у поводженні з таким типом іграшок полягає в наступному:

  1. Дотримання відстані щодо очей та шиї, а також крихких предметів оточення для уникнення будь-яких ушкоджень.
  2. Підтримка заряду іграшки для запобігання падінням і можливих пошкоджень викликаними такими падіннями.
  3. Зберігання в окремо відведених місцях для запобігання порушенням цілісності іграшки.

Часто є практика робити іграшки з лопатями у вигляді фігурок або, наприклад, лялька також частий вибір виробника. Тобто прагнення виробника поєднати кілька видів іграшок в одну, що ще більше розширює асортимент для максимально вдалого вибору іграшки.

Якщо ваша дитина наполегливо просить про щось подібне, ви завжди можете скористатися асортиментом інтернет-магазину Oneprice для вибору потрібної вам іграшки. Наприклад повітряний змій купити за гарною ціною та в адекватній якості без зайвих проблем або підібрати іграшку на будь-який смак, будучи впевненим як виконання такої. Приємної покупки.

Наверх