Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Інтер`єрні наліпки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інтер'єрні наклейки в інтернет магазині Oneprice

Силіконова наклейка у ваннуІноді виникає потреба освіжити та урізноманітнити інтер'єр, надати деякій атмосфері або подарувати дитині нові емоції від будинку, іноді потрібно приховати деякі пошкодження або внести тимчасові зміни до свята. Для таких випадків чудово підійдуть інтер'єрні наклейки на стіну. Подібні вироби гарні насамперед тим, що їх легко використовувати і при необхідності легко знімати переважно без шкоди для поверхні кріплення.

Наклейки, в основному, виготовляють із певних матеріалів, які мають як переваги, так і недоліки.

Пластик -пластикові наклейки мають хорошу стійкість до зносу, не вбирають запахи, помірно стійкі до деформацій та завдяки універсальності матеріалу мають широкий діапазон декорування та варіацій. Такі вироби, як правило, кріпляться на клейку основу, через що важко демонтаж і можуть залишитися сліди.

Дерево- матеріал для специфічних, тематичних та творчих подій, в міру стійкий до пошкоджень та зношування, легко піддається прикрасі або покращенню відповідно до фантазії власника. Залежно від обробки та типу кріплення переймає запахи, загалом трохи дорожче і трохи менш довговічне.

Папір- Найпростіший тип наклейок. З переваг: легко встановлюється і демонтується, залежно від обробки легко модифікується. З недоліків: Легко деформується, залежно від обробки легко мажеться і може пошкодити частину поверхні кріплення.

Полімер/комбінований матеріал -Завдяки специфіці використовуваного матеріалу має всі переваги попередніх, а в залежності від обробки ще й перестає мати недоліки.

 

Наклейки в дитячу та ванну кімнати

Завдяки казковим або мультяшним формам, декоруванню, милим малюнком, люмінесценції, блискіткам та іншим факторам, діти полюблять цей елемент декору, а також наклейки у ванну допоможуть малюкові адаптуватися до купання або гри. Підібрати дитячі інтер'єрні наклейки зовсім не складно, достатньо визначити переваги вашого малюка. Як правило, наклейки продаються комплектами, що збільшує шанси вдалого вибору. У ванну кімнату, як правило, клеяться силіконові або гумові вироби, нетоксичні та не здатні нашкодити шкірі дитини чи дорослої.

Дизайн дитячих наклейок розроблений таким чином, щоб дитині, в ігровій чи казковій формі, було простіше адаптуватися чи соціалізуватися як у новому, так і в старому оточенні.

Наклейки можна використовувати як тренажер фантазії для розвитку уяви та іншого.

 

Які існують основні види інтер'єрних наклейок і в чому різниця:

  • Трафаретні- вони призначені саме для розмальовування та ілюстрування. Розміщуються перед фарбуванням, а після зняття залишає красивий візерунок.
  • Окремі клеяться на готові поверхні і стають частиною обробки або композиції
  • Інтер'єрні наклейки 3D мають виражені візуальні ефекти.

Вдалий та невдалий вибірНабір пластикових 3D наклейок

Оскільки самі по собі, наклейки досить мобільні, в дуже рідкісних випадках ви не зможете виправити складену композицію, а значить, що при виборі слід робити акцент на візуальний ефект, форму, розміри, варіативність та кількість штук у наборі. Інтер'єрна наклейка на стіну це, звичайно, не панацея, але заспокоїти плач дитини, при правильному збігу обставин можливо зробити кут стіни або меблів більш привітним або гідними довіри у малюків - так само, як і приховати дрібні дефекти або пошкодження від сторонніх очей. Невдалий вибір, з величезною ймовірністю, буде поправним. Все завдяки тій же мобільності, будь-яка наклейка, що не вписалася в інтер'єр, буде легко видалена без зайвого клопоту, що дає можливість експериментувати зі стилями, тематиками та атмосферою, підбираючи найкращий варіант для кожного конкретного випадку.

 

А підібрати інтер'єрні наліпки на кухню, у ванну кімнату або дитячу можна з широкого асортименту онлайн-магазину Oneprice, завдяки якісним матеріалам з яких виготовлені вироби і прекрасній, доступній ціні, кожен зможе підібрати бажане на свій смак і дати волю фантазії.

Наверх