Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Іграшкові набори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набір іграшок в інтернет-магазині Oneprice

Набір фігурок плазунів та жабІграшки, як і інші "супутники" життя людини, на зразок одягу, канцелярії, гігієнічних атрибутів та іншого, мають певні різновиди та відмінності. Наприклад іграшкою може бути фігурка робота, плюшевий ведмедик, іграшковий молоточок, машинка або гелікоптер на пульті управління. У межах одного виду іграшок, різниця між собою колосально широко та об'ємно, ці відмінності можуть стосуватися типу (наприклад та ж вантажівка може бути з відчиненими або статичними дверима, фігурка жирафа може видавати звуки або мати рухомі кінцівки і так далі), розміру, складу матеріалу, призначення та смислового навантаження. Але, також і в межах одного типу, є схожі ознаки, тематика або напрямок, що дозволяє формувати іграшки в тематичні та кількісні набори іграшок.

Для чого взагалі розваги і чому обов'язково має бути різниця в іграх та іграшках?

Розвиток дитини залежить від потоку інформації, одержуваного від оточення, обстановки та різноманітності взаємодій. Для здорового дорослішання людина, будучи дитиною і аж до поважного віку, має отримувати різну інформацію, мати досвід поводження з різними речами та вчитися розуміти світ навколо. Іграшки, з моменту народження, це найкращий варіант для початку розвитку, розуміння та соціалізації. Вони допомагають у розробці дрібної моторики рук, спонукають фантазію та логіку до формування, допомагають приборкати орієнтацію у просторі і є чудовим приводом для соціалізації спочатку з батьками, а потім і з однолітками.

Критерії для якісного підбору іграшкових наборів

Досить часто перед батьками постає вибір, потреба у визначенні потреби тієї чи іншої іграшки для їхнього чада. Для простого та зручного встановлення актуальності тієї чи іншої розваги слід дотримуватися певних порад:

★     Статева приналежність - умовні набори для дівчаток і хлопчиків, зазвичай, різняться, як і універсальні підходять всім у більшості ситуацій.

★     Кількість і розмір іграшок - якщо ваша дитина схильна до експресивної гри або має запальний інтерес, то є сенс придбати набір з меншою кількістю іграшок більшого розміру.

★     Смислове навантаження - варто визначити для чого ви купуєте набір, у випадку з чимось профільним (на зразок набору юного хіміка, іграшкові інструменти, фігурки фруктів або овочів тощо) доречні будуть розвиваючі ігри. З тими, хто відволікає і дозволяє зайняти час дитини (конструктори, пазли та інше), ви отримаєте можливість приділити увагу іншим справам.

★     Вік дитини - що молодше чадо, то більше вписувалося розмір кожного окремого елемента, оскільки є ризик проковтнути дрібні запчастини. Так само і зі складністю завдання набору, якщо це пазли, конструктори тощо.

Далеко не виключено що вашій дівчинці сподобається ігровий набір для хлопчика і навпаки, в цьому немає нічого поганого, потрібно пам'ятати що дитина це людина, яка тільки почала свій шлях у світ і для нього важливо дізнаватися про нові цікавості.

Набір іграшкових інструментівТематичні набори

Як правило, тематичні набори – це імітація справжніх атрибутів тієї чи іншої професії, епохи, культури, персонажів та іншого, пов'язаного одним наративом чи напрямком. Завдяки таким іграшкам можна допомогти дитині проявити інтерес до теми набору, спонукати бажання заглибитися в неї і підштовхнути до вивчення потрібної і важливої, на вашу думку, інформації, яка точно не буде зайвою для інтелекту малюка, що розвивається.

Таким чином, завдяки активній взаємодії з оточенням, іграшками та оточуючими, можна направити цікаве чадо правильним або потрібним вам шляхом, достатньо підійти з розумом до підбору розваг, не забуваючи враховувати переваги та потреби чада. Правильно підібраний ігровий набір повністю виконуватиме свою роль у розвиток дитини тривалий час залишиться приємним дитячим спогадом для дорослої людини, вирощеної, в тому числі, і на правильних іграшках.

Наборами іграшок можуть користуватися кілька дітей одночасно, завдяки чому взаємодія між дітьми розвиватиметься і ростиме разом з малюками, адже наявність схожих іграшок служить гарним приводом як подружиться, так і перестати дружити і, таким чином, пізнавати принади та тяготи життя у легкій формі, а причиною всьому, начебто, просто наявність улюбленої іграшки в дитини. Існує думка, що в іграх легше засвоювати нову інформацію без втрати уваги та мотивації дитини, ніж користуються багато батьків

 

А підібрати різні іграшки на кшталт ігрових моделей, іграшкових інструментів, або різні набори професій таких, як набір лікаря та подібні до нього, можна в інтернет-магазині Oneprice, за гарною ціною у високій якості.

Наверх