Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Іграшкові машинки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Набір машинок військовихМашинки для дітей в інтернет-магазині Oneprice

У дитинстві всі ми любили грати, хтось грав на вулиці, хтось вдома, в одних були ляльки, конструктори та пасочки, в інших – пістолетики, ракетки, коляски та шашки, але переважна кількість дітей грала, та й грає, машинками донині. Дивно, що звичайні моделі автомобілів, навіть у часи поширених гаджетів, приставок та настільних ігор, залишаються серед тих іграшок, які хоча б у одиничному екземплярі, є майже у кожної дитини.

Дорослі люди, переважно для своїх дітей або для колекції, в деяких випадках і для тематичних заходів, купують такі іграшки, іноді така іграшкова модель машинки може непогано знімати напругу або допомогти відволіктися, як чітки або інші атрибути медитації. Завдяки наявності в арсеналі дитини таких іграшок як модельки машинок, можна простежити деякі спроби зрозуміти навколишній світ або пристрій механізму, якщо це конструктор, то розвивається дрібна моторика рук та уява, а профільні машинки на кшталт пожежної, поліцейської, швидкої допомоги та інших, ще й допомагають вивчати професії та швидше розуміти навколишній світ. Ігри в принципі сприяють здоровішому розвитку дітей, допомагають розвинути орієнтацію у просторі та розуміння деяких фізичних властивостей.

 

Відмінності серед іграшкових машинок

Мабуть варто розділити такий тип іграшок за трьома основними характеристиками для більш об'ємного розуміння базових відмінностей і переваг, що спливають з них, і недоліків модельки машин.

1.    Матеріал корпусу та складових:Набір машинок спорт

Пластик - Найпоширеніший матеріал, гарний своєю вагою і варіюється у властивостях стійкості до пошкоджень та зносу. Безпечний для шкіри і не залишає слідів. У разі поломки від пластикових уламків дуже складно отримати пошкодження. За наявності пластикових складових, як правило, такі машинки майже нічим не поступаються іграшкам із металевими деталями.

Метал - Вкрай стійкий до пошкоджень, деформацій і зносу, але досить важкий і кращий швидше для дітей віком від шести років і вище або як колекційна фігурка. Металеві складові довго служать навіть без належного догляду при частих навантаженнях.

Текстиль - такі машинки не інтерактивні і тому не мають подібних, до своїх інтерактивних колег, проблем. Модель машинки з такого матеріалу вкрай легка, до неї можуть додати музичні елементи, вона не здатна завдати шкоди, в міру стійка до зносу та пошкоджень.

2.    Функціонал:

Модель, що рухається, залежно від того інерційна машинка чи ні, чи є в ній якісь деталі, що відповідають за пересування по площині або машинки на пульті керування, як і музичні компоненти, допомагають дитині розвивати орієнтацію в просторі і привертають увагу. Нерухливі допомагають у розвитку уяви та дрібної моторики. Машинки-трансформери та конструктори допомагають розвивати логіку та фантазію.

3.    Тематика

Модельки часто стилізують або виконують у вигляді будівельної техніки, гоночних болідів, поліції, медичних карет швидкої допомоги та військової техніки, що допомагає молодшим діткам, навчається в процесі гри, освоювати нові знання та взаємодіяти з батьками та однолітками в соціальному плані.

Також, цей пункт відіграє найважливішу роль для людей, які колекціонують особливі види моделей, адже іноді окрема колекція не може бути повною без умовної машини певного виду, року випуску, матеріалу та складових. Іноді модельки машин можуть коштувати досить дорого, за умови будь-якої колекційної затребуваності, або широкого та незвичайного функціоналу, на кшталт міні-автомобілів для діток 3+ з дистанційним керуванням.

Але, що стосується іграшок, найпоширеніші варіації – це маленькі моделі легкових і гоночних автомобілів, трансформери та конструктори. Нерідко зустрічаються і набори з різних тематичних іграшок, на кшталт спеціалізованої техніки,2,3 або 4 машинки і більше. Такі іграшки не чужі ні хлопчикам, ні дівчаткам, ні маленьким, а ні дорослим, що означає - кожен може знайти модель на свій смак, у свою колекцію або "автопарк". Дитячі машинки відрізняються від інших музичної складової, наявністю або відсутністю інерційного приводу, не жорстким покриттям і елементами, що світяться, в деяких випадках наявністю ручки для катання, покликаної збільшити рухливість дитини та її активність. Неможливо переоцінити внесок таких іграшок у розвиток маленької людини, оскільки навіть з однією моделькою можна придумати безліч ігор та пригод, знайти привід потоваришувати на майданчику з однолітками або провести час із батьками за захоплюючим заняттям.

А вибрати серед широкого асортименту вам допоможе інтернет магазин Oneprice за розумною ціною та гарною якістю.

Наверх