Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Іграшкові звірі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фігурки тварин в інтернет-магазині OnePrice

Фігурки тварин - це фантастичні іграшки, які пробуджують у дитини творчі здібності та уяву, розвивають емоційні та комунікативні навички. Діти по всьому світу люблять грати в них, і вони є одними з найпопулярніших іграшок для маленьких дітей. Іграшки звірі- це чудові іграшки, які розважать маленьких дітей. Це одні з найкращих іграшок, які ви можете купити для своїх дітей. Ці забавні іграшки пропонують освітню та розвиваючу цінність. Вони гарантовано стануть хітом серед маленьких дітей, і ви можете очікувати, що ваше маля і її фігурки тварин будуть нерозлучні.

Ці іграшки подобаються маленьким дітям, тому що дозволяють їм побудувати свій власний уявний світ, наповнений чарівними істотами. Гра з фігурками тварин дозволяє дітям розвивати доброту та повагу до тварин у такому ранньому віці. Вони також отримають знання про різних тварин та їх місце існування, а також про те, як люди живуть разом з цими істотами.

Види іграшкових тварин

 • Домашню худобу. Найпоширенішими сільськогосподарськими тваринами є: іграшки коні, свині та корови, а також вівці та кози.
 • Лісові тварини. Лісові тварини є популярними іграшковими тваринами для дітей. Лисиці, кролики, білки – всі вони потрапляють у зону "Ліс".
 • Дика природа. Трохи загальнішою є область дикої природи. Тут у вас максимально можливий простір, тому що ви можете вибирати все, крім свійських тварин і худоби. Леви, слони та інші африканські тварини, а також білі ведмеді та панди користуються популярністю у дітей.
 • Фантастичні тварини. До цієї категорії належать всі незвичайні тварини та міфічні істоти, такі як іграшковий єдиноріг, драконів, динозаврів.
 • Іграшкові динозаври також дуже популярні, особливо серед хлопчиків. Динозаври – іграшки які відносяться до фантастичних тварин, але саме тому вони зачаровують дітей. Діткам подобається все таємниче та незрозуміле — і, звичайно ж, через свої розміри та незвичайний зовнішній вигляд. Якщо ваша дитина захоплюється фантастичними тваринами, слідує купити – динозаври іграшкові, як найкращий варіант.

Види іграшкових тварин: матеріали:

Іграшки тварини можуть бути виготовлені з різних матеріалів: дерева, пластмаси, паперу, гуми, тканини, пластику або навіть кераміки і скла. Особливу популярність останнім часом набувають фігурки з пластику і м'якої пластмаси - вони подобаються дітям різного віку, а варіантів ігор з такими тваринами можна придумати безліч.

 • Дерево. Є найбезпечнішим матеріалом для виготовлення іграшок. Дерев'яні фігурки тварин особливо хороші для сенсорних і тактильних відчуттів через їхню дерев'яну текстуру.
 • Тканина. Тканинні іграшки добре підійдуть маленьким дітям, вони не мають гострих деталей і деталей, які дитина може проковтнути. Їх приємно обіймати і можна брати із собою у ліжко. Однак варто завжди стежити за чистотою тканинних іграшок, оскільки вони легко забруднюються та збирають пил.
 • Пластик. Пластикові іграшки є найпопулярнішим варіантом, вони довговічні та досить міцні. Ними можна грати як удома, так і в пісочниці. Вони не вимагають особливих умов для догляду, досить просто промити під водою.

 

 

Як правильно вибрати фігурки тварин для дітей?

Коли ви вибираєте фігурки тварин, особливо призначені для дітей старшого віку, подивіться, чи вони відображають реальність. Іграшки мають виглядати максимально реалістично та природно відображати реальний світ. При виборі конкретного набору іграшок перевіряйте, щоб тварини в ньому підходили як для гри з вашою дитиною зараз, так і коли вона трохи підросте. Тоді спектр ігор, у яких можна буде використовувати фігурки тварин, буде справді широким.

 

 • Колір. Завжди намагайтеся вибирати яскраві іграшки, тому що діти знаходять їх привабливішими. Крім того, вони мають виглядати реалістично, щоб діти могли легко впізнавати їх та співвідносити з реальним життєвим досвідом.
 • Розмір. Іграшки-тварини повинні бути досить маленькими, щоб крихітні ручки вашої дитини могли легко схопити їх, але не настільки маленькими, щоб їх можна було проковтнути. Також переконайтеся, що на них немає маленьких кнопок або знімних вічок, оскільки все це може бути потенційно небезпечним.
 • Безпека. Функції безпеки також мають бути на першому місці у списку пріоритетів. Наявність занадто великої кількості знімних частин може бути потенційною небезпекою ядухи, тому обов'язково ознайомтеся з інформацією про фігурки тварин, які ви шукаєте. Крім того, переконайтеся, що іграшка відповідає віку вашої дитини. Ще одна річ, на яку слід звернути увагу, це тип фарби, що використовується для фігурок тварин.
 • Розвиваючі. Основна мета будь-якої іграшки полягає в тому, що вона повинна бути смішною, але завжди краще, якщо вона може також дати освітній досвід. В ідеалі іграшки повинні також сприяти зорово-моторній координації, когнітивному розвитку, мовним навичкам, творчості та уяві. Це має допомогти вашій дитині побудувати світ фантазій і водночас бути освітнім.

Чому варто купити фігурки тварин малюкові

Фігурки дозволяють використовувати у грі безліч видів істот і, таким чином, навчають дитину новим навичкам та розширюють знання про навколишній світ. Фігурки тварин підходять для дітей різного віку. З такими іграшками малюки можуть грати поодинці або зі своїми друзями. Набір тварин можна навіть взяти з собою у поїздку та зайняти дитину в дорозі. Іграшки динозаврів або домашніх тварин, не завжди повинні бути найголовнішою іграшкою. Також вони дуже добре підійдуть як доповнення до іншого набору, наприклад, до набору класичних кубиків, з яких дитина побудувала будинок або іншу споруду.

 

Гра з фігурками тварин для дітей – це не лише можливість познайомити їх із навколишньою фауною, а й відмінний спосіб розвитку навичок із перших місяців життя. Маленькі діти обов'язково гратимуть з лісовими тваринами, видаючи такі звуки, як м'яу чи мукання. Це дуже гарний час, щоб навчити вашого малюка вимовляти перші слова, навчити його кольорам та звукам, які його оточують.

 

З іншого боку, старшим дітям напевно буде цікаво, де живе той чи інший вихованець, що він любить їсти і навіщо це потрібно людям. Останнє, зокрема, відноситься до одомашненої тварини, оскільки екзотика, як, наприклад, морські істоти, не залишається з людиною щодня. Барвисті і дуже міцні фігурки свійських тварин принесуть малюку масу задоволення і подарують йому багато годин веселощів. Наявність фігурок тварин спонукає вашу дитину розширити свої знання про навколишній світ і розвинути уяву.

Наверх