Завантажити з Google Play Завантажити з App Store
Графік роботи:

Пн-Сб  09:00-18.00

Додайте товари до списку бажань
0

Грунт, газон та добрива для рослин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Добрива для рослин в інтернет-магазині OnePrice

Добрива є концентрованими поживними речовинами для рослин, що використовуються для підвищення врожайності та прискорення росту рослин.

Для зростання рослинам необхідні поживні речовини, які вони поглинають із ґрунту через кореневу систему рослини. Добрива забезпечують основні поживні речовини (азот, фосфор і калій та важливі вторинні елементи), яких потребують рослини. Якщо поживні речовини не поповнюються, продуктивна здатність ґрунту знижується з кожним урожаєм.

Добрива працюють, забезпечуючи необхідні поживні речовини для квітів, дерев і овочів, що розвиваються, в якості свого роду полівітамінів або замінників їжі для рослинного світу. Багато добрив також покращують роботу ґрунту, допомагаючи йому краще утримувати воду і дозволяючи повітрю вільно проходити, що корисно для коріння. В інтернет-магазині OnePrice, серед великого асортименту Ви точно зможете знайти необхідний варіант, та купити добрива за низькою ціною. Вибирайте у каталозі, щоб замовити найкращі варіанти для вашого саду та городу.

Види добрив

Існує безліч різних добрив, але їх можна розділити на дві групи: мінеральні і органічні.

  • Мінеральні добрива одержують хімічним шляхом. Їхньою перевагою є висока концентрація необхідних речовин, а також швидка дія після застосування. Але, використовуючи їх необхідно точно дотримуватись рекомендованих доз. В іншому випадку може статися підвищене накопичення нітратів у вашому врожаї, а це небезпечно для здоров'я. Перевага мінерального добрива в тому, що воно швидко діє, але, на відміну від органічного добрива, воно не сприяє довгостроковій родючості грунту.

 

  • Органічні добрива надаються нам природою. Це – компост, гній, торф, пташиний послід, деревна стружка, тирса та зелені добрива. Вони дуже добре покращують структуру ґрунту, сприяють покращенню всмоктування кореневою системою рослин поживних речовин, що сприяє збільшенню врожайності. Органічні добрива містять органічні речовини, які мають бути розщеплені ґрунтовими організмами, перш ніж поживні речовини можуть бути поглинені рослинами. Це означає, що органічні добрива діють повільно, але мають додаткову перевагу, що полягає у забезпеченні тривалої родючості ґрунту за рахунок додавання органічних речовин.

Яке добриво вибрати та як його правильно застосувати?

Перш ніж купити добрива, радимо більше дізнатися про їхні види, як, і коли їх застосовувати. Більшості рослин корисно вносити гранульовані добрива, що повільно діють, ранньою весною, щоб дати поштовх новому зростанню. Такі фактори, як тип ґрунту, pH, вологість, дренаж і температура можуть вплинути на здатність рослини поглинати поживні речовини.

Форми добрив:

Добриво випускається у різних формах. Бувають рідкі, порошкоподібні та гранульовані. Рідкі добрива часто розбавляють водою. Їхнє розкидання схоже на полив вашого саду, зазвичай це робиться за допомогою насадки для шланга. Порошкоподібні добрива також потребують води, щоб бути продуктивними. Зазвичай їх розводять руками та поливають до повного вбирання. Гранульовані добрива для газонів можна легко розкидати поверх ґрунту. Ці гранули поживного пакета з часом вберуться у ваш сад, коли ви поливатимете його.

Добриво для троянди:

Добриво для троянди є рясними годівницями, що вимагають регулярного підживлення протягом усього вегетаційного періоду. Повторно вносите добрива кожні 2-6 тижнів з весни до літа, залежно від типу добрива, що використовується. Припиніть вносити добрива за 6-8 тижнів до дати першого середнього заморожування, щоб уникнути можливого пошкодження нових пагонів.

Добриво для орхідей

Якщо квіти вашої орхідеї опали, отже, вона перебуває у стані спокою. У цей період ваша орхідея відпочиває, щоб вона мала енергію для повторного цвітіння. І це ідеальний час, щоб її удобрити. Удобрювати орхідеї фаленопсис потрібно раз на два тижні або принаймні раз на місяць, тільки після того, як їх квітки опали. Відмінним добривом для орхідей стане гранульована суміш збалансованих мінеральних речовин азоту, фосфору, калію, магнію.

Овочі:

Овочеві культури виграють від добре удобреного ґрунту та адекватних добрив, щоб максимізувати врожайність. Потреба в поживних речовинах варіюється в залежності від типу культури, що вирощується. Найбільше поживних речовин овочеві культури вимагають під час бутонізації, розростання надземної маси й у фазу розростання плодів. У ці періоди підживлення обов'язкові, зокрема позакореневі. Добриво для картоплі, оскільки картопля є коренеплодом, вона виграє від вищого рівня фосфору та калію для стимуляції росту бульб, а не від азоту, що сприяє вегетативному зростанню. В результаті використовуйте добрива з більш високим вмістом фосфору та калію, ніж азоту, наприклад, 5-10-10 або 8-24-24.

Фрукти:

Добриво для полуниці, чорниці та фруктових дерев, вони мають різні потреби в харчуванні та графіки внесення добрив, які можуть відрізнятися залежно від регіону. Також потрібно враховувати стан ґрунту і від цього відштовхуватися при виборі добрива.

Газони:

Як правило, застосовуйте добриво з високим вмістом азоту, спеціально розроблене для газонів, навесні та восени. Деякі регіони відрізнятимуться. Залиште свіжоскошену траву як додаткове джерело азоту.

 

Саджанці:

Зачекайте, поки у рослин не з'явиться перше справжнє листя, перш ніж вносити добрива. Використовуйте м'яке рідке добриво, у половинній концентрації та застосовуйте двічі на тиждень або у повній концентрації кожні 7-10 днів. Якщо ви використовуєте горщик, що містить добрива, додаткові поживні речовини не потрібні. Так само для саджанців, які знаходяться в горщиках, відмінним варіантом буде субстрат і ґрунтозміш, це вже сам по собі добрив грунт, що містить велику кількість корисних речовин, які здатні замінити добрива.

Комплексні добрива

Комплексне добриво визначається як матеріал, що містить усі три основні поживні речовини (N, P і К), а також позначаються як повні комплексні добрива, у той час як удобрювальний матеріал, що містять один або два основні поживні елементи (N і P або P і K і т.д.) відомі як неповні комплексні добрива. Вони виробляються у процесі хімічної реакції. Найбільш важливими комплексними добривами є нітрофосфати та поліфосфати, добрива на їх основі тощо.

Наверх